להזמנת הדברה חייגו:  058-555-88-96
סופר ג'וק הדברה אחראית
חבר "ארגון מדבירי מזיקים בישראל" | בעל היתר המשרד להגנת הסביבה | מ.ר. 2161
phone6, phone, contact, telephone, support, call

פשפש המיטה

הדברת פשפש המיטה

פרעושים בבית או פרעושים בחצר רובינו מכירים, אלו שמגיעים לביקור בעיקר בבתים שיש בהם בעלי חיים הם נצמדים אליהם ומוצצים את דמם וצריך להדביר את הבית במידה ומגלים כמה מאלו בו. אך ישנו מזיק שדומה מאוד לפרעוש ורבים אינם מכירים אותו, מזיק שלא היה בארץ בשנים האחרונות אך לאחרונה הוא חזר לביקור ולפי כמות המקרים שבהם מוצאים אותו הוא כנראה בא בשביל להישאר. מדובר על פשפש המיטה, ולא סתם הוא נקרא כך – בדרך כלל הוא נצמד למזרונים ולמיטות והוא גם מגיע מהמקומות הללו מה שאומר שאם הבאתם מזרון מהרחוב יכול מאוד להיות שעל החיסכון בקנייה תשלמו בהדברה.

איפה הוא נפוץ בעיקר?
כמו חרקי מזון גם פשפש המיטה מוצא את מבוקשו באזורים ובמקומות לא נקיים, כאלו שרמת ההיגיינה בהם נמוכה כמו בסיסים צבאיים, בתי כלא ואחרים. בבתים פרטיים הוא פחות נפוץ וכשהוא מגיע זה קורה בדרך כלל כשחייל חוזר הביתה או שמגיע מישהו שהיה לפני כן במקום עם רמת היגיינה נמוכה. ולכן, כשהילד חוזר מהבסיס מומלץ קודם כל לקחת את המדים שלו ולכבס אותם וכמובן לדאוג לניקיון והיגיינה כמה שיותר גבוהים במקומות מעין אלו (בסיסים צבאיים וכדומה) הסימנים של פשפש המיטה הם עקיצות נפוחות והן יכולות להיות בכל הגוף שלא כמו במקרה של עקיצת פרעוש אז העקיצות הן בעיקר בגפיים התחתונות. בנוסף, פשפש משאיר אחריו שובל בצבע של חלודה וזה אחד מסימני ההיכר שלו כמו גם דם על המיטה.

הנזקים
של כמו חרקי מזון לדוגמא, פשפש המיטה יכול להזיק הן מבחינה בריאותית פיזית והן מבחינה כלכלית. העקיצות שלו מאוד לא נעימות ויכולות לגרום לאי נוחות ולפגיעה באיכות החיים, אך שלא כמו הפרעוש הוא איננו מעביר מחלות. בפן הכלכלי יכול להיגרם נזק לריהוט, בגלל כתמי דם ובגלל שובלי צואה, ולכן צריך להיפטר ממנו כמה שיותר מהר ואת זה עושים עם הדברה מקצועית, הדברה שאמורה אחת ולתמיד לפתור את הבעיה (במידה ויישמרו כללי ההיגיינה ושהוא לא יגיע שוב ממקום אחר).

ההדברה
פשפש המיטה נמצא בדרך כלל בחדר השינה ולכן לא צריך להדביר את כל הבית ברוב המקרים אלא רק את החדר בו הוא נמצא. פעם ההדברה היתה מתבצעת באמצעות שאיבה של המזרון, הסדינים וכדומה אך לאחר זמן מה גילו שזה לא יעיל מכיוון שהביצה של הפשפש נדבקת בחוזקה ואי אפשר להסיר אותה עם שאיבה. היום מה שעושים זה מדבירים את החדר באמצעות קיטור, קיטור שמוחדר לסדקים השונים בחדר והעבודה צריכה להיות איטית בכדי שכל הסדקים יודברו. פעולת הקיטור גם מסירה את הפשפש וגם קוטלת אותו ולכן היא מאוד יעילה וברוב המקרים הדברה חד פעמית מספיקה בכדי לפתור את הבעיה אם כי במקרים מסוימים יכול להיות שיהיה צורך בכמה פעמים של הדברה.

הדברה טבעית
כשמדבירים את פשפש המיטה אין בעצם סיכון של יושבי הבית שלא כמו הדברת מזיקים אחרים ומכרסמים אז עושים לעיתים שימוש בחומרים כימיים שעלולים להיות בעייתיים בריאותית. הדברה של הפשפש היא באמצעות קיטור שאלו בעצם מים חמים כך שלא נעשה שום שימוש באמצעים בעייתיים. למרות שלא נעשה שימוש בחומרים בעייתיים בני הבית נדרשים בדרך כלל לעזוב אותו ליממה או שתיים, ואם פעולת הקיטור לא עושה את העבודה צריך לעבור לחומרי הדברה אחרים מה שהופך את העניין למורכב יותר. בכל מקרה, חשוב שאת ההדברה יעשה איש מקצוע מנוסה כמו סופר ג'וק  שפותר את הבעיה במהירות.
 
 
 

סופר ג'וק - הדברה אחראית  |  חבר ב "ארגון מדבירי מזיקים בישראל"  |  בעל היתר המשרד להגנת הסביבה - מ.ר. 2161  |  הזמנת הדברה: 058-555-88-96
 
הדברת מזיקים בבית     ריסוס נגד ג'וקים     הדברת יתושים     הדברת עכברים     הדברת חולדות     הדברת תיקנים (ג'וקים)     ריסוס יתושים     הדברת צרעות     הדברה נגד ג'וקים     הדברת נמלים     איך לוכדים חולדה     הדברה אלקטרונית חולדות     הרחקת יונים     דוקרנים ליונים     סילוק יונים     הדברת יתוש הטיגריס האסייתי     הדברת נמלים אקולוגית     הדברת פרעושים     הדברה אורגנית     ריסוס נגד יתושים     הדברת יתוש הנמר האסייתי     הדברה אלקטרונית עכברים     ריסוס נגד חרקים - Professional pest control     לוכד נחשים     מדביר מומלץ     ריסוס נגד נמלים     ריסוס     ריסוס לבית     מרחיק יונים     הדברה אקולוגית     הדברת תיקנים     הדברת עכברים     הדברת מזיקים     ריסוס פרעושים     הדברת חרקים     הדברה ירוקה     שירותי הדברה    
ריסוס נגד ג'וקים ♦ ריסוס לבית נגד ג'וקים ♦ ריסוס לעסק נגד ג'וקים ♦ ריסוס נגד מקקים ♦ ריסוס נגד תיקנים ♦ ריסוס לתיקנים ♦ הדברת מקקים בבית ♦ הדברה מקקים מחיר ♦ הדברת תיקנים מחיר ♦ הדברת ג'וקים מחיר ♦ ריסוס נגד ג'וקים מחיר ♦ הדברת תיקן גרמני ♦ מחיר הדברה לתיקנים גרמנים ♦ הדברה לתיקנים מעופפים ♦ הדברה לג'וקים גדולים ♦ הדברה לג'וקים קטנים ♦ ג'וקים במטבח ♦ ג'וקים קטנים במטבח ♦ ג'וקים בכל הבית ♦ מכת ג'וקים ♦ מדביר תיקנים בזול ♦ הדברה זולה לתיקנים ♦ מדביר הכי זול ♦ הדברה לביובים ב 150 ₪ ♦ הדברה לדירה ב 150 ₪ (תיקנים) ♦ הדברה לדירה 150 ₪ (תיקנים) ♦ הדברת דירה נגד תיקנים 150 ₪ ♦ הדברת ביובים לבית פרטי ב 150 ₪‏‏ ♦ הדברת ביובים לבניין ב 150 ₪ ♦ הדברה זולה ב 150 ש"ח ♦ הדברה עם אחריות  ♦ ריסוס ג'וקים בזול ♦  ריסוס ג'וקים הכי זול ♦  ריסוס לג'וקים הכי זול ♦ ריסוס לג'וקים בזול ♦ ריסוס נגד ג'וקים בזול ♦ ריסוס נגד ג'וקים הכי זול ♦ ריסוס לג'וקים 100 ₪ (עד שני ביובים) ♦ הדברת ג'וקים 150 ₪ ♦ הדברת תיקנים 150 ₪ ♦ הדברה לבית ב- 150 ₪ ♦ ריסוס לבית ב- 150 ₪ ♦ ריסוס לביוב 150 ₪ ♦ ריסוס דירה ב- 150 ₪ ♦ ריסוס לדירה עד 150 ₪ ♦ ריסוס לדירה ב- 150 ₪ ♦ ריסוס לדירה ב- 100 ₪ (דירת חדר לא כולל מ.ע.מ) ♦ מלכודת עד הבית 150 ₪ (החל מהשעה 18:00 250 ₪, בשבתות וחגים 250 ₪) ♦  הדברה ברגבים ♦ הדברה בקיבוץ רגבים ♦ ריסוס למקקים בזול ♦ ריסוס מקקים מחיר ♦ הדברה ירוקה לג'וקים ♦ הדברה ירוקה לתיקנים מחיר הכי זול ♦ הדברה של ג'וקים ♦ הדברה של תיקנים ♦ איך להיפטר מתיקנים בזול ♦ איך נפטרים מג'וקים ♦ פיתרון מהיר לתיקנים ♦ איך מדבירים לבד ג'וקים ♦ איך מדבירים לבד תיקנים ♦ הדברת ג'וקים עצמאית ♦ הדברה עשה זאת בעצמך ♦ תכשירי הדברה לקהל הרחב. חומרי הדברה ביתיים