להזמנת הדברה חייגו:  072-33-80-286
חבר "ארגון מדבירי מזיקים בישראל" | בעל היתר המשרד להגנת הסביבה | מ.ר. 2161
phone6, phone, contact, telephone, support, call
סופר ג'וק הדברה אחראית

מרחיק יונים

אם בעבר יונים קיננו בנקיקי סלע ובמערות, היום הן מוצאות את עצמן מקננות במקומות בהם בני אדם חיים וגרים. שטחי המחיה של היונים הללו הולך ופוחת בעיקר בגלל האורבניזציה ומה שפעם היה שטחים פתוחים וטבע הפך לערים ולמקומות מיושבים מה שמקטין משמעותית את אזורי המחיה של היונים הללו. יונים מקננות בכל מקום בו הן יכולות לשמור על עצמן מפני טורפים ואחד המקומות האידיאליים מבחינתן הוא מסתור כביסה אך לא רק. יונים מקננות בעליות גג, בצינורות ובכל מקום בו לא יפריעו להם. בשביל שהן לא יהיו שם צריך מרחיק יונים, מי שיודע איך לפתור את הבעיה לא רק לטווח קצר.

הנזקים
מרחיק יונים דרוש לא רק בשביל לפתור את הבעיה האסתטית. אומנם הבעיה האסתטית קריטית מכיוון שהיונים הללו משאירות אחריהן לשלשת, כנימות, תולעים וכמובן לכלוך רב אך הן גם מהוות מפגע תברואתי שחייבים למצוא לו פתרון. הן מביאות עמן מחלות וגורמות לנזק ולבלאי רב איפה שהן נמצאות והבעיה היא שהן מתמקמות במקומות בעיתיים בעיקר במסתורי כביסה. מקומות כאלו יכולים להיות ארונות כביסה, צינורות, מנורות וכל מקום אחר בו הן מרגישות מוגנות. רק דוקרנים נגד יונים או אמצעים אחרים יגרמו להן להבין שכדאי שהן יחליפו מקום קינון, והנה כמה מהאפשרויות שעומדות בפני מי שסובל מאותן יונים, אפשרויות שבכל מקרה דורשות את שירותיו של מרחיק יונים.

רשת חבל מקצועית
מרחיק יונים מקצועי יציע לכם רשת חברת מקצועית בשביל להתמודד עם הבעיה. מדובר על הרכבה באמצעות כבל פלדה היקפי שאליו מחברים את הרשת, רשת שמורכבת מחוטי פוליאתילן שזורים שאמורה לעשות את העבודה. רשת כזו אמורה להחזיק לפחות 10 שנים אם היא איכותית, וישנן רשתות שקופות שנסתרות מעיני היונים אך החיסרון שלהם הוא בכך שהן רגישות לקרני השמש ולכן מומלץ לא להרכיב אותן בכיוון שלה לעומת רשתות שאינן שקופות והן מוגנות מקרני השמש. מעבר לכך יש עוד אופציה נוספת והיא דוקרנים נגד יונים, דוקרנים שגם כן אמורים לעשות את העבודה ולהרחיק את היונים לטווח זמן ארוך.

דוקרנים
דוקרנים הם עוד שיטה שלא מעט מרחיקי יונים עושים בה שימוש, והם יעילים בתנאי כמובן שהם איכותיים. מרחיק יונים באמצעות דוקרנים יוכל לפתור את הבעיה בצינורות מזגן, בחלונות לגגות רעפים, בקולטי שמש חמים, בארובות פעילות, במסתורי כביסה, בגגונים, קרניזים, אדניות ומקומות אחרים בהם יונים מקננות. דוקרנים מקצועיים הם דוקרנים מנירוסטה והם חזקים ויציבים בלתי ניתנים לכיפוף, וכך היונים לא יכולות לשהות באותו מקום ולקנן. כשמדובר על דוקרנים גמישים מעט זה עושה את החיים קלים יותר ליונים ובמקרים רבים הן מצליחות לקנן והבעיה לא נפתרת מה שדורש הזמנה נוספת של מרחיק יונים בשביל לפתור את הבעיה.

אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר!
יונים יכולות להוות מטרד ויכולות להפוך את מסתור הכביסה או מקומות אחרים בהן הן מקננות למקומות שלא רוצים להיכנס אליהן. הבעיה היא שיש לא מעט אנשים שדוחים את הטיפול בבעיה ומתעלמים ממנה זמן רב ואפילו כמה שנים, מה שהופך את הניקיון של המקום והחזרה שלו לכשירות למורכב יותר וארוך יותר. אם אתם סובלים מיונים מקננות במסתור כביסה כמו בכל מקום אחר אתם צריכים לטפל בבעיה כמה שיותר מהר, וצריכים לא לחכות אלא לגדוע אותה עוד באיבה. יונים מקננות זו בעיה תברואתית ואסתטית ולמען בריאותכם ומראה ביתכם כדאי שתאתרו מי שיודע להרחיק יונים ועושה זאת במקצועיות, למשל סופר ג'וק. 
 
 
 

סופר ג'וק - הדברה אחראית  |  חבר ב "ארגון מדבירי מזיקים בישראל"  |  בעל היתר המשרד להגנת הסביבה - מ.ר. 2161  |  הזמנת הדברה: 072-33-80-286
 
הדברת מזיקים בבית     ריסוס נגד ג'וקים     הדברת יתושים     הדברת עכברים     הדברת חולדות     הדברת תיקנים (ג'וקים)     ריסוס יתושים     הדברת צרעות     הדברה נגד ג'וקים     הדברת נמלים     הדברה אלקטרונית חולדות     הרחקת יונים     דוקרנים ליונים     סילוק יונים     הדברת פשפשים בבית     הדברת יתוש הטיגריס האסייתי     פשפש המיטה     הדברת נמלים אקולוגית     הדברת פרעושים     הדברה אורגנית     ריסוס נגד יתושים     הדברת יתוש הנמר האסייתי     הדברה אלקטרונית עכברים     ריסוס נגד חרקים - Professional pest control     לוכד נחשים     מדביר מומלץ     ריסוס נגד נמלים     ריסוס     ריסוס לבית     מרחיק יונים     הדברה אקולוגית     הדברת תיקנים     הדברת עכברים     פשפש המיטה     הדברת מזיקים     ריסוס פרעושים     הדברת חרקים     הדברה ירוקה     שירותי הדברה