להזמנת הדברה חייגו:  058-555-88-96
סופר ג'וק הדברה אחראית
חבר "ארגון מדבירי מזיקים בישראל" | בעל היתר המשרד להגנת הסביבה | מ.ר. 2161
phone6, phone, contact, telephone, support, call

לוכד עכברים

לעוד סרטונים בנושא : לכידת עכברים \ לכידת חולדות \ לכידת עכברושים \ לכידת נחשים \ לוכד נחשים \ לוכד חולדות \ לוכד עכברים לחץ על הביטוי - לוכד עכברים
הפיתרון והאופציה המושלמת והנוחה כאשר נקלעתם לסיטואציה לא נעימה של חולדה במטבח או חולדה בסלון ואתם אובדי עיצות. אנחנו כאן בשבילכם, לוכד עכברים 24 שעות, לוכד חולדות 24 שעות. צפו בסרטונים ותתרשמו כי הרבה לוכדי חולדות או לוכדי עכברים ישימו לכם רעל או מלכודת לעכברים כחלופה של לכידת חולדה או לכידת עכבר וזה משום שממש לא בא להם והם גם לא יודעים איך (בלשון המעטה) להתקרב לחולדה שעלולה לנשוך או לבצע לכידת עכבר "אמיתית". אותם "לוכדים" ימשיכו להתחמק מהתשובה מדוע אינם מנסים לפחות לצמצם טווח ולחפש היכן מסתתרת אותה חולדה.
לפני שאנחנו מדבירים אנחנו לוכדים ובמילים אחרות אנחנו קודם כל לוכדים ואחר כך מדבירים. מלכודת לעכברים או מלכודת לחולדות יש בסופר השכונתי וגם אצל רוב המדבירים גם אם הם נחשבים מדבירים מומלצים. לוכד עכברים 24 שעות או לוכד חולדות 24 שעות מגיע גם כשהסופר נסגר וכשכל המדבירים הלכו לישון. כאשר מדבירים מגיעים לבצע הדברה בין א מדובר בהדברת חולדות או הדברה נגד עכברים עם רעל

לוכד עכברים מחיר

סובלים ממכת עכברים או מכת חולדות? אם יש לכם עכבר בבית, חולדה במטבח או חולדה שיצאה מהביוב ועדיין לא הצלחתם ללכוד לבד את העכבר או החולדה עם מלכודת צרו קשר מיידי עם לוכד עכברים מקצועי שיגיע לביתכם במהירות - מחיר לכידת עכבר או לכידת חולדה בממוצע 450 ₪ בשעות היום.
אנחנו מבצעים בבית הלקוח גם הדברת עכברים או הדברת חולדות בשילוב תיבות האכלה עם רעל מאובטחות המונעות גישה של ילדים או בעלי חיים ומהוות מחסום לכניסת חולדות למבנה - הדברת עכברים מחיר החל מ- 300 ₪, הדברת חולדות מחיר החל מ- 300 ₪. 
לכידת חולדות - מלאכה שמיועדת למקצוענים ויש להזהר משרלטנים שמכנים עצמם " לוכדי חולדות " .
ישנם לוכדי מכרסמים אמיתיים, אם כי מעט מאוד, לוכד חולדות או לוכד עכברים אמיתי הוא כזה שתופס חולדה בעזרת הידיים במיומנות רבה, לאחר שידע לאתר אותה  ולא מדביר שמתחזה לכזה ובעצם מבטיח ניסיון לכידת חולדה ובפועל מעמיד פנים שהוא מחפש אותה ומסיים את השירות בהנחת מלכודות לחולדות או מלכודות לעכברים.
בד"כ, מדביר מכרסמים המכנה עצמו במרמה לוכד עכברים יוכל להתחרות על השוק רק במחיר כי במקצועיות אין לו סיכוי.
לוכד עכברים זול מעורר חשד במיידי, מצאתם לוכד חולדות זול? עשו לעצמכם טובה גדולה ובדקו עליו: בדקו עליו בגוגל, ביוטיוב ובשאר אמצעי המדיה.
לא נעים למצוא עצמכם במצב שהזמנתם לוכד עכברים זול והגיע אדם המתחזה לכזה.
כל פעולה שגויה של לוכד חולדות לא מיומן תפריע בהמשך גם למקצוען שבלוכדים!
לוכדי חולדות מקצועיים עלולים לסרב למשימת לכידת עכברים או לכידת חולדות לאחר שנעשו מספר טעויות טקטיות של חאפרים ושרלטנים. כל טעות שכזו עלולה להכשיל משימת לכידת מכרסם מכל סוג שהו.
אם כבר הזמנתם לוכד עכברים זול מדי וחאפר מדי, גרמו לו לחזור שוב ולתקן טעויות שעולל, הרי זה, לקח כסף לכיסו והוא צריך להצדיק את המחיר \ שירות שהוא מתפרנס ממנו. בשלב זה אתם עלולים לגלות את גודל הטעות, ברוב המקרים תמצאו את עצמכם מתמודדים עם מדביר חמקמק המתנער מאחריות ומספר המון סיפורים. 
במחיר זול מדי, הגעת נוספת לבית הלקוח כרוכה בהפסד טוטאלי. ואף אדם לא מחזיק עסק כלכלי על מנת להפסיד כסף.

 

מלכודת עכברים - מלכודת חולדות

שיטה פופולרית של הדברת עכברים או הדברת חולדות היא באמצעות הנחת מלכודת חולדות או מלכודת עכברים, בשיטה זו נמנעים משימוש ברעל עכברים או רעל לחולדות שיוביל בסופו לפגרים בשטח המבנה. לדוגמא אם יש לכם חולדות במזגן או עכברים בהנמכת התקרה מומלץ להניח מלכודת עכברים או מלכודת חולדות. לנו יש הידע והניסיון ואנחנו מומחים בהצבת מלכודת עכברים או מלכודת לחולדות במקומות הנכונים. ברשותינו מגוון רחב של מלכודות עכברים ייחודיות עם פיתיון מיוחד.
 
 
 

סופר ג'וק - הדברה אחראית  |  חבר ב "ארגון מדבירי מזיקים בישראל"  |  בעל היתר המשרד להגנת הסביבה - מ.ר. 2161  |  הזמנת הדברה: 058-555-88-96
 
הדברת מזיקים בבית     ריסוס נגד ג'וקים     הדברת יתושים     הדברת עכברים     הדברת חולדות     הדברת תיקנים (ג'וקים)     ריסוס יתושים     הדברת צרעות     הדברה נגד ג'וקים     הדברת נמלים     איך לוכדים חולדה     הדברה אלקטרונית חולדות     הרחקת יונים     דוקרנים ליונים     סילוק יונים     הדברת יתוש הטיגריס האסייתי     הדברת נמלים אקולוגית     הדברת פרעושים     הדברה אורגנית     ריסוס נגד יתושים     הדברת יתוש הנמר האסייתי     הדברה אלקטרונית עכברים     ריסוס נגד חרקים - Professional pest control     לוכד נחשים     מדביר מומלץ     ריסוס נגד נמלים     ריסוס     ריסוס לבית     מרחיק יונים     הדברה אקולוגית     הדברת תיקנים     הדברת עכברים     הדברת מזיקים     ריסוס פרעושים     הדברת חרקים     הדברה ירוקה     שירותי הדברה    
ריסוס נגד ג'וקים ♦ ריסוס לבית נגד ג'וקים ♦ ריסוס לעסק נגד ג'וקים ♦ ריסוס נגד מקקים ♦ ריסוס נגד תיקנים ♦ ריסוס לתיקנים ♦ הדברת מקקים בבית ♦ הדברה מקקים מחיר ♦ הדברת תיקנים מחיר ♦ הדברת ג'וקים מחיר ♦ ריסוס נגד ג'וקים מחיר ♦ הדברת תיקן גרמני ♦ מחיר הדברה לתיקנים גרמנים ♦ הדברה לתיקנים מעופפים ♦ הדברה לג'וקים גדולים ♦ הדברה לג'וקים קטנים ♦ ג'וקים במטבח ♦ ג'וקים קטנים במטבח ♦ ג'וקים בכל הבית ♦ מכת ג'וקים ♦ מדביר תיקנים בזול ♦ הדברה זולה לתיקנים ♦ מדביר הכי זול ♦ הדברה לביובים ב 150 ₪ ♦ הדברה לדירה ב 150 ₪ (תיקנים) ♦ הדברה לדירה 150 ₪ (תיקנים) ♦ הדברת דירה נגד תיקנים 150 ₪ ♦ הדברת ביובים לבית פרטי ב 150 ₪‏‏ ♦ הדברת ביובים לבניין ב 150 ₪ ♦ הדברה זולה ב 150 ש"ח ♦ הדברה עם אחריות  ♦ ריסוס ג'וקים בזול ♦  ריסוס ג'וקים הכי זול ♦  ריסוס לג'וקים הכי זול ♦ ריסוס לג'וקים בזול ♦ ריסוס נגד ג'וקים בזול ♦ ריסוס נגד ג'וקים הכי זול ♦ ריסוס לג'וקים 100 ₪ (עד שני ביובים) ♦ הדברת ג'וקים 150 ₪ ♦ הדברת תיקנים 150 ₪ ♦ הדברה לבית ב- 150 ₪ ♦ ריסוס לבית ב- 150 ₪ ♦ ריסוס לביוב 150 ₪ ♦ ריסוס דירה ב- 150 ₪ ♦ ריסוס לדירה עד 150 ₪ ♦ ריסוס לדירה ב- 150 ₪ ♦ ריסוס לדירה ב- 100 ₪ (דירת חדר לא כולל מ.ע.מ) ♦ מלכודת עד הבית 150 ₪ (החל מהשעה 18:00 250 ₪, בשבתות וחגים 250 ₪) ♦  הדברה ברגבים ♦ הדברה בקיבוץ רגבים ♦ ריסוס למקקים בזול ♦ ריסוס מקקים מחיר ♦ הדברה ירוקה לג'וקים ♦ הדברה ירוקה לתיקנים מחיר הכי זול ♦ הדברה של ג'וקים ♦ הדברה של תיקנים ♦ איך להיפטר מתיקנים בזול ♦ איך נפטרים מג'וקים ♦ פיתרון מהיר לתיקנים ♦ איך מדבירים לבד ג'וקים ♦ איך מדבירים לבד תיקנים ♦ הדברת ג'וקים עצמאית ♦ הדברה עשה זאת בעצמך ♦ תכשירי הדברה לקהל הרחב. חומרי הדברה ביתיים