058-555-88-96
סופר ג'וק הדברה אחראית
חבר "ארגון מדבירי מזיקים בישראל" | בעל היתר המשרד להגנת הסביבה | מ.ר. 2161
phone6, phone, contact, telephone, support, call

לוכד עכברים - לכידת עכברים

הפיתרון והאופציה המושלמת והנוחה כאשר נקלעתם לסיטואציה לא נעימה של חולדה במטבח או חולדה בסלון ואתם אובדי עיצות. אנחנו כאן בשבילכם, לוכד עכברים 24 שעות, לוכד חולדות 24 שעות. צפו בסרטונים ותתרשמו כי הרבה לוכדי חולדות או לוכדי עכברים ישימו לכם רעל או מלכודת לעכברים כחלופה של לכידת חולדה או לכידת עכבר וזה משום שממש לא בא להם והם גם לא יודעים איך (בלשון המעטה) להתקרב לחולדה שעלולה לנשוך או לבצע לכידת עכבר "אמיתית". אותם "לוכדים" ימשיכו להתחמק מהתשובה מדוע אינם מנסים לפחות לצמצם טווח ולחפש היכן מסתתרת אותה חולדה.
לפני שאנחנו מדבירים אנחנו לוכדים ובמילים אחרות אנחנו קודם כל לוכדים ואחר כך מדבירים. מלכודת לעכברים או מלכודת לחולדות יש בסופר השכונתי וגם אצל רוב המדבירים גם אם הם נחשבים מדבירים מומלצים. לוכד עכברים 24 שעות או לוכד חולדות 24 שעות מגיע גם כשהסופר נסגר וכשכל המדבירים הלכו לישון. כאשר מדבירים מגיעים לבצע הדברה בין א מדובר בהדברת חולדות או הדברה נגד עכברים עם רעל
לעוד סרטונים בנושא : לכידת עכברים \ לכידת חולדות \ לכידת עכברושים \ לכידת נחשים \ לוכד נחשים \ לוכד חולדות \ לוכד עכברים לחץ על הביטוי - לוכד עכברים

לוכד עכברים מחיר

רעשים בגג, רעש בארונות המטבח, ריחות לא נעימים בבית? אם גם אתם סובלים ממכת עכברים או מכת חולדות ומסתמן שיש לכם עכבר בבית, חולדה במטבח או חולדה שיצאה מהביוב ועדיין לא הצלחתם ללכוד לבד את העכבר או את החולדה עם מלכודת צרו קשר מיידי עם לוכד עכברים מקצועי שיגיע לביתכם במהירות - מחיר לכידת עכבר או לכידת חולדה בממוצע 450 - 350 ₪ בשעות היום.
אנחנו מבצעים בבית הלקוח גם הדברת עכברים או הדברת חולדות בשילוב תיבות האכלה עם רעל מאובטחות ונעולות המונעות גישה של ילדים או בעלי חיים ומהוות מחסום לכניסת חולדות למבנה - הדברת עכברים מחיר החל מ- 300 ₪, הדברת חולדות מחיר החל מ- 300 ₪. 
לכידת חולדות - מלאכה שמיועדת למקצוענים ויש להזהר משרלטנים שמכנים עצמם " לוכדי חולדות " .
ישנם לוכדי מכרסמים אמיתיים, אם כי מעט מאוד, לוכד חולדות או לוכד עכברים אמיתי הוא כזה שתופס חולדה בעזרת הידיים במיומנות רבה, לאחר שידע לאתר אותה  ולא מדביר שמתחזה לכזה ובעצם מבטיח ניסיון לכידת חולדה ובפועל מעמיד פנים שהוא מחפש אותה ומסיים את השירות בהנחת מלכודות לחולדות או מלכודות לעכברים.
בד"כ, מדביר מכרסמים המכנה עצמו במרמה לוכד עכברים יוכל להתחרות על השוק רק במחיר כי במקצועיות אין לו סיכוי.
לוכד עכברים זול מעורר חשד במיידי, מצאתם לוכד חולדות זול? עשו לעצמכם טובה גדולה ובדקו עליו: בדקו עליו בגוגל, ביוטיוב ובשאר אמצעי המדיה.
לא נעים למצוא עצמכם במצב שהזמנתם לוכד עכברים זול והגיע אדם המתחזה לכזה.
כל פעולה שגויה של לוכד חולדות לא מיומן תפריע בהמשך גם למקצוען שבלוכדים!
לוכדי חולדות מקצועיים עלולים לסרב למשימת לכידת עכברים או לכידת חולדות לאחר שנעשו מספר טעויות טקטיות של חאפרים ושרלטנים. כל טעות שכזו עלולה להכשיל משימת לכידת מכרסם מכל סוג שהוא.
אם כבר הזמנתם לוכד עכברים זול מדי וחאפר מדי, גרמו לו לחזור שוב ולתקן טעויות שעולל, הרי זה, לקח כסף לכיסו והוא צריך להצדיק את המחיר/שירות שהוא מתפרנס ממנו. בשלב זה אתם עלולים לגלות את גודל הטעות, ברוב המקרים תמצאו את עצמכם מתמודדים עם מדביר חמקמק המתנער מאחריות ומספר המון סיפורים. 
אל תגידו לא ידעתי - במחיר זול מדי, הגעה נוספת לבית הלקוח כרוכה בהפסד טוטאלי ואף אדם שפוי לא מחזיק עסק כלכלי על מנת להפסיד כסף.

 

מלכודת עכברים - מלכודת חולדות

שיטה פופולרית של הדברת עכברים או הדברת חולדות היא באמצעות הנחת מלכודת חולדות או מלכודת עכברים, בשיטה זו נמנעים משימוש ברעל עכברים או רעל לחולדות שיוביל בסופו לפגרים בשטח המבנה. לדוגמא אם יש לכם חולדות במזגן או עכברים בהנמכת התקרה מומלץ להניח מלכודת עכברים או מלכודת חולדות. לנו יש הידע והניסיון ואנחנו מומחים בהצבת מלכודת עכברים או מלכודת לחולדות במקומות הנכונים. ברשותינו מגוון רחב של מלכודות עכברים ייחודיות עם פיתיון מיוחד.
 
 
 

סופר ג'וק - הדברה אחראית  |  חבר ב "ארגון מדבירי מזיקים בישראל"  |  בעל היתר המשרד להגנת הסביבה - מ.ר. 2161  |  הזמנת הדברה: 058-555-88-96
 
הדברת מזיקים בבית     ריסוס נגד ג'וקים     הדברת עכברים     הדברת חולדות 058-5558896     הדברת תיקנים (ריסוס נגד ג'וקים)     הדברת צרעות     הדברה נגד ג'וקים     הדברת נמלים     איך לוכדים חולדה - איך תופסים חולדה     הדברה אלקטרונית חולדות     הרחקת יונים     דוקרנים ליונים     סילוק יונים     הדברת נמלים אקולוגית     הדברת פרעושים     הדברה אורגנית     הדברת יתושים     ריסוס יתושים     הדברת יתוש הטיגריס האסייתי     ריסוס נגד יתושים     הדברת יתוש הנמר האסייתי     הדברה אלקטרונית עכברים     ריסוס נגד חרקים - Professional pest control     לוכד נחשים     מדביר מומלץ     ריסוס נגד נמלים     ריסוס     ריסוס לבית     מרחיק יונים     הדברה אקולוגית     הדברת תיקנים     הדברת עכברים     הדברת מזיקים     ריסוס פרעושים     הדברת חרקים     הדברה ירוקה     שירותי הדברה