להזמנת הדברה חייגו:  072-33-80-286
חבר "ארגון מדבירי מזיקים בישראל" | בעל היתר המשרד להגנת הסביבה | מ.ר. 2161
phone6, phone, contact, telephone, support, call
סופר ג'וק הדברה אחראית

יועץ הדברה

בעידן האינטרנט, קל מאוד למצוא שירותי הדברה בכל מקום בארץ, אפשר למצוא מדבירים בצורה קלה ופשוטה באמצעות קליק אחד במנוע חיפוש של גוגל או בפייסבוק, וכן באמצעות מדריכים ואינדקסים שונים. השאלה היא, כיצד מחפשים מדבירים מומלצים, כיצד בוחרים לעבוד איתם, ומתי בדיוק אנחנו נשתמש בשירותיהם.

נתחיל מהסוף, עבודה עם מדבירים מתחלקת לשניים. יש הזמנות עבודה שנבצע לצורך מקרה אד-הוק, כלומר מקרה שהוא ייחודי, נניח ובבית שלנו יש עכברים או ג'וקים, אז אנחנו נזמין מדביר שיבצע את העבודה וזהו. במקרה כזה אנחנו נחפש מדבירים מומלצים באמצעות חברים ומכרים, בני משפחה, דרך אתרים שונים באינטרנט או בצורה חופשית בלי המלצות וחוות דעת, פשוט על פי שיחות עם מספר מדבירים לבירור מחירים, נסיק מתוך כך מי מהם מתאים ומי לא.

יש מקרים בהם נשתמש בשירותי הדברה לאורך תקופה יותר ארוכה ולצרכים יותר רחבים. למשל, נעבוד עם יועץ הדברה צמוד כאשר אנחנו מפעילים בית עסק שזקוק לשירותי הדברה מעת לעת. לדוגמא בתי מלון, מסעדות, בתי קפה, מפעלים בתעשיות מסוימות ועוד. מדובר על מגוון של תחומים שיש צורך שהמקום יהיה נקי באופן מוחלט, על כן יש להיעזר בשירותי הדברה לעיתים תכופות. על מנת לבצע את השירותים בצורה אופטימאלית, רצוי מאוד שנעבוד בצורה צמודה עם יועץ אשר ידע להסביר לנו, מתי לעשות את ההדברה, כיצד, איפה, באילו חומרים, כיצד לאחסן את החומרים השונים שנמצאים במקום ועוד. מדובר על מגוון רחב של דברים שאם נדע לבצע אותם נכון, ייתכן שגם נרוויח מקום מאוד נקי וגם נוכל לצמצם את מספר הפעמים שנצטרך להזמין את שירותי ההדברה.

חשוב לציין, בדומה למדבירים מומלצים, גם על שירותי יועץ הדברה ניתן לקרוא לא מעט באינטרנט, ולהבין טוב יותר מה בדיוק הוא עושה ומה אנחנו יכולים לקבל במסגרת עבודה איתו. ההמלצה היא לבדוק היטב מה הוא מציע, כמה זה עולה וכמה זמן נמשך ההתקשרות איתו, על מנת שנוכל להחליט האם זה מתאים לצרכים ולדרישות שלנו.

לסיום, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר, חברת סופרג'וק מתמחה בשירותי הדברה מגוונים ומעסיקה מדבירים מומלצים, הן לשירותי אד הוק והן לשירותים מתמשכים. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר דרך עמוד הפייסבוק או דרך הטלפון, ואנחנו נעמוד לשירותכם בכל עת ובכל עניין. הצוות של חברת סופרג'וק מחכה לכם עם כל הציוד והחומרים בשביל לבצע אצלכם הדברה כמו שאתם רוצים וצריכים. 
יועץ הדברה
אל תקבל החלטה לפני שתתייעץ איתנו, 
אנו מתחייבים אישית לשירות המקצועי והמיומן ביותר!

חייגו אלינו להזמנת הדברה:
072-33-80-286

מלאו פרטיכם בטופס משמאל וניצור קשר בהקדם.

צוות "סופר ג'וק"
 
 

סופר ג'וק - הדברה אחראית  |  חבר ב "ארגון מדבירי מזיקים בישראל"  |  בעל היתר המשרד להגנת הסביבה - מ.ר. 2161  |  הזמנת הדברה: 072-33-80-286
 
הדברת מזיקים בבית     ריסוס נגד ג'וקים     הדברת יתושים     הדברת עכברים     הדברת חולדות     הדברת תיקנים (ג'וקים)     ריסוס יתושים     הדברת צרעות     הדברה נגד ג'וקים     הדברת נמלים     הדברה אלקטרונית חולדות     הרחקת יונים     דוקרנים ליונים     סילוק יונים     הדברת פשפשים בבית     הדברת יתוש הטיגריס האסייתי     פשפש המיטה     הדברת נמלים אקולוגית     הדברת פרעושים     הדברה אורגנית     ריסוס נגד יתושים     הדברת יתוש הנמר האסייתי     הדברה אלקטרונית עכברים     ריסוס נגד חרקים - Professional pest control     לוכד נחשים     מדביר מומלץ     ריסוס נגד נמלים     ריסוס     ריסוס לבית     מרחיק יונים     הדברה אקולוגית     הדברת תיקנים     הדברת עכברים     פשפש המיטה     הדברת מזיקים     ריסוס פרעושים     הדברת חרקים     הדברה ירוקה     שירותי הדברה