להזמנת הדברה חייגו:  072-33-80-286
חבר "ארגון מדבירי מזיקים בישראל" | בעל היתר המשרד להגנת הסביבה | מ.ר. 2161
phone6, phone, contact, telephone, support, call
סופר ג'וק הדברה אחראית

הרחקת יונים

לא הרבה אנשים מודעים לזה, אך אחת הסיבות שבגינן הם נאלצים להתמודד עם ריחות לא נעימים היא, קינון של יונים במרפסת הבית, על אדן החלון או על גג הבניין. יונים  הן ציפורים אשר ברגע שהן מתמקמות ומקננות בנקודה מסוימת קשה מאוד להרחיק אותן. הנזקים שלהם רבים: רעש של משק כנפיים, לכלוך של נוצות, לשלשלת, ריחות רעים. בנוסף מתלווים אליהם קרציוני יונים וכיני יונים, אלה מעבירי מחלות קשות ויכולים לפגוע בנו בצורה חמורה.

הרבה אנשים מחפשים דרכים להיפטר מאותן יונים ולגרום להן לעזוב את המקום. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות כלים ומכשירים של הרחקת יונים. כאן המקום להזכיר, בתחום של הרחקת יונים לא מדברים על הדברה משום סוג שהוא, אסור להדביר ובוודאי לא להרעיל יונים. הדרך להתמודד עם הרחקת יונים היא שונה וחייבים לציין שהיא הרבה יותר אלגנטית ונעימה.

לפני שנציג בפניכם שורה של צעדים להרחקת יונים בצורה מקצועית, חשוב להבהיר, גם אם נציג כאן צעדים שאתם יכולים לנקוט בעצמכם, הרי שהדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא על ידי הזמנת איש מקצוע, שיבחן את המצב ויתקין עבורכם את האמצעי הנכון והמדויק לצורך הרחקת יונים מכל מקום בו הן נמצאות ומפריעות לאיכות ושגרת חייכם.


אמצעים להרחקת יונים:

דוקרנים ליונים – מדובר על דוקרנים איכותיים, שהיונים מזהות אותם עוד לפני שהן מגיעות אליהן, וכך הן מתרחקות מהמקום. את הדוקרנים יש להתקין על הגג, במרפסת ובכל מקום אחר בו יונים נוהגות לקונן.

רשתות נגד יונים – האמצעי הנוח ביותר גם אם הוא לא הכי אסתטי. מדובר על רשת גדולה שנפרשת על הגג או במרפסת, ומונעת מהיונים אפשרות לקונן במקום. יש להדגיש שהרשת גורמת אי נוחות מסוימת, מאחר והיא מסתירה את הנוף ופוגעת בחזות של המבנה.

כלים נוצצים – בבתים רבים אנחנו נמצא דיסקים תלויים במרפסת. זה לא רק ליופי, הדיסקים פשוט מסנוורים את היונים ומשנים את מעופן. זה גורם להן לסטות מהמסלול שלהן ולא להגיע אלינו.

דחליל – הכלי הישן והטוב שמוכר לנו מכל גינה וחצר, גם בבתים ניתן להציב דחלילים שונים, למרות שזה קצת לא קשור ויש לומר, גם לא תמיד עוזר באופן מלא.

כמובן שהדרך היעילה ביותר היא מניעת נחיתה או חסימת גישה למקומות אסטרטגיים ולכן ברוב המקרים נבצע התקנה יסודית של דוקרנים או פריסת רשת שקופה לאורך הפתחים. ההתקנה מבוצעת באופן מושלם, מקצועי ואסתטי.
לסיום, אם אתם מחפשים אמצעים להרחקת יונים, זה הזמן לפנות אלינו. אצלנו בחברת סופרג'וק תוכלו למצוא מגוון אמצעים להרחקת יונים. כל מה שעליכם לעשות זה ליצור איתנו קשר בטלפון או דרך עמוד הפייסבוק ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם. 
הרחקת יונים
אל תקבל החלטה לפני שתתייעץ איתנו, 
אנו מתחייבים אישית לשירות המקצועי והמיומן ביותר!

חייגו אלינו להזמנת הדברה:
072-33-80-286

מלאו פרטיכם בטופס משמאל וניצור קשר בהקדם.

צוות "סופר ג'וק"
 
 

סופר ג'וק - הדברה אחראית  |  חבר ב "ארגון מדבירי מזיקים בישראל"  |  בעל היתר המשרד להגנת הסביבה - מ.ר. 2161  |  הזמנת הדברה: 072-33-80-286
 
הדברת מזיקים בבית     ריסוס נגד ג'וקים     הדברת יתושים     הדברת עכברים     הדברת חולדות     הדברת תיקנים (ג'וקים)     ריסוס יתושים     הדברת צרעות     הדברה נגד ג'וקים     הדברת נמלים     הדברה אלקטרונית חולדות     הרחקת יונים     דוקרנים ליונים     סילוק יונים     הדברת פשפשים בבית     הדברת יתוש הטיגריס האסייתי     פשפש המיטה     הדברת נמלים אקולוגית     הדברת פרעושים     הדברה אורגנית     ריסוס נגד יתושים     הדברת יתוש הנמר האסייתי     הדברה אלקטרונית עכברים     ריסוס נגד חרקים - Professional pest control     לוכד נחשים     מדביר מומלץ     ריסוס נגד נמלים     ריסוס     ריסוס לבית     מרחיק יונים     הדברה אקולוגית     הדברת תיקנים     הדברת עכברים     פשפש המיטה     הדברת מזיקים     ריסוס פרעושים     הדברת חרקים     הדברה ירוקה     שירותי הדברה