058-555-88-96
סופר ג'וק הדברה אחראית
ירון גרניט - מדביר מומחה | בעל היתר המשרד להגנת הסביבה | מ.ר. 2161
phone6, phone, contact, telephone, support, call

הדברת פשפשים ירושלים

חברת הדברה מומלצת בירושלים מעניקה שירותי הדברת פשפש המיטה ירושלים או הדברת פשפשים ירושלים בשיטות הדברה ירוקה.

הדברת פשפש המיטה

פשפשים או פשפש המיטה הם חרקים עוקצים או יותר נכון חרקים מוצצי דם, דם של בני אדם. פשפש המיטה הוא טפיל ואינו נוטה להיטפל אל בעלי חיים אלא נמצא בקרבת בני אדם בעיקר. פשפש המיטה חי בתוך בתים או מבנים שבהם מתגוררים אנשים ועובר ממקום בעזרתו האדיבה של האדם. זה קורה לאחר לינה בבתי מלון או כאשר אנחנו אוספים או מקבלים ריהוט יד 2. על מנת להיפטר מפשפש המיטה צרו קשר ונבצע עבורכם טיפול לפשפשים.

פשפש המיטה דרך חיים

פשפשים (פשפש המיטה) אינו קופץ ואינו עף כי אין לו כנפיים אלא הולך על 6 רגליים בלבד. פשפש המיטה חי בכל אזורי הבית ועיקר פעילותו בשעות הלילה. במהלך שעות האור, פשפש המיטה מסתתר במקומות מחבוא כגון: תעלות חשמל, מאחורי תמונות, בחריצי וסדקי הקירות, בתוך חריצי וסדקים של פריטי ריהוט, בתוך שקעי או מפסקי חשמל, בתוך מסגרת המיטה ובקפלים של מזרן המיטה. בשעת לילה יוצאת ממקום המחבוא משפחת פשפש המיטה לסעוד את ארוחת הערב. הפשפשים מאתרים בעזרת סנסורים (חיישנים) מיוחדים היכן אנחנו ממוקמים ומתלבשים עלינו כשהם מוצצים מאיתנו דם. פשפשים עוקצים בכל חלקי הגוף. פשפשים עוקצים מספר עקיצות בעיקר בחלקי הגוף שאינם חשופים אך לא רק. פשפש המיטה מקיים את כל מחזור החיים שלו באותו מקום. נקבת פשפש המיטה מטילה ביצים במקומות מסתור בחדר מהם בוקעים פשפשים קטנים שעוברים 5 שלבים עד הגעתם לבגרות. כל דרגות הפשפשים דומים בצורתם לבוגרים וכל הפשפשים מתקיימים ממציצת דם.

פשפש המיטה מחלות 

פשפש המיטה (פשפשים) אינם ידועים כמעבירי מחלות אך עקיצת פשפש גורמת לגירוי מקומוי ולגירוד שעלול לגרום לזיהום מקומי.

פשפש המיטה זיהוי

פשפש המיטה הוא חרק בגוון חום אדמדם בעל מבנה גוף אובלי שאורכו כ 5 מ"מ לערך. גוף פשפש המיטה שטוח ופסים נראים על גבו. על מנת לדעת האם יש לכם פשפש מיטה בבית תוכלו לבצע בדיקה פשוטה: 
  • פשפש המיטה עוקץ רק בלילה.
  • פשפש המיטה עוקץ רק במקומות שבהם אנו ישנים.
  • יש סימני דם על המצעים.
  • יש ריח מסריח מהמזרן.
  • יש לכלוך כהה בלתי מוסבר על הסדינים או קפלי המיטה.
  • רואים חרקים קטנים כהים מסתובבים בחדר או באזור המיטה.

פשפש המיטה טיפול

לחטא היטב מזרנים או ריהוט יד 2, לכבס ולבדוק היטב את תכולת הבגדים שמזוודות אם קיים חשש שבמקום הלינה היו פשפשים. אם גיליתם פשפשים בבית או בחדר השינה צרן עמנו קשר ונבצע עבורכם טיפול לפשפש המיטה באמצעות הדברה ירוקה משולבת הכוללת טיפול למזרנים ולמיטה, איבוק סד'קים ושקעי חשמל חיטוי בקיטורית עוצמתית, איבוק וריסוס נגד פשפשים. הדברת פשפש המיטה מבוצעת על פי הנהלים שקבע המשרד להגנת הסביבה ובאמצעות תכשירי הדברה רשומים כחוק.
 

להלן עיקרי השרות שניתנים בחברתנו, פנו אלינו ונשמח לענות לכם על כל השאלות שמטרידות אתכם בנושא פשפש המיטה, אצלנו תקבלו מידע איכותי ללא חירטוטים  או סיפורי מעשיות:

 
 

סופר ג'וק - הדברה אחראית  |  ירון גרניט  |  בעל היתר המשרד להגנת הסביבה - מ.ר. 2161  |  הזמנת הדברה: 058-555-88-96
 
הדברת מזיקים בבית     ריסוס נגד ג'וקים     הדברת עכברים     הדברת חולדות - הדברת עכברים     הדברת תיקנים (ריסוס נגד ג'וקים)     הדברת צרעות     הדברה נגד ג'וקים     הדברת נמלים     איך לוכדים חולדה - איך תופסים חולדה     הדברה אלקטרונית חולדות     הרחקת יונים     דוקרנים ליונים     סילוק יונים     הדברת נמלים אקולוגית     הדברת פרעושים     הדברה אורגנית     הדברת יתושים     ריסוס יתושים     הדברת יתוש הטיגריס האסייתי     ריסוס נגד יתושים     הדברת יתוש הנמר האסייתי     הדברה אלקטרונית עכברים     ריסוס נגד חרקים - Professional pest control     לוכד נחשים 0502-600-601 איתי הלוכד     מדביר מומלץ     ריסוס נגד נמלים     ריסוס     ריסוס לבית     מרחיק יונים     הדברה אקולוגית     הדברת תיקנים     הדברת עכברים     הדברת מזיקים     ריסוס פרעושים     הדברת חרקים     הדברה ירוקה     שירותי הדברה