להזמנת הדברה חייגו:  072-33-80-286
חבר "ארגון מדבירי מזיקים בישראל" | בעל היתר המשרד להגנת הסביבה | מ.ר. 2161
phone6, phone, contact, telephone, support, call
סופר ג'וק הדברה אחראית

הדברת פשפשים בבית

הדברת פשפשים בבית נעשית בידי אנשי מקצוע מיומנים כשהכלב שלנו או החתול האהוב מתחילים להתגרד ללא הפסקה או כאשר אנחנו מתגרדים באזור הרגליים על ידי חרקים קטנים שחורים שקופצים. פרעושים מהווים סכנה לחיות המחמד כי הם מוצצים את דמם ואף עלולים לגרום למוות כתוצאה מאנמיה.
אם שמתם לב לעובדה שהכלב או החתול מתגרדים ללא הפסקה עקב בעיית פרעושים הדברה היא הפעולה המתבקשת. כל אדם המחזיק בביתו חיית מחמד צריך לשמור על בריאותה ולחסן אותה אחת לכמה זמן, ולכן מומלץ גם לבצע הדברת פשפשים בבית.
צריך גם לדעת שישנה קבוצת אנשים שנעקצים מפשפשים למרות שאין להם חיות מחמד. זה יכול לקרות כאשר בחצר מסתובבים חתולי רחוב או כאשר חזרנו מביקור אצל חברים שמחזיקים כלב או חתול נגועים בפרעושים ואז הם קופצים עלינו ובבית אנחנו מתגרדים בלי סוף וקשה לנו להבין מהיכן נחתה עלינו המכה, אז אם גיליתם להפתעתכם שאתם נעקצים  על ידי פרעושים הדברה חייבת להתבצע בהקדם לפני שתתפשט ובמקרה כזה עלינו לבצע הדברת פשפשים בבית.

פרעושים הם חרקים קטנים שחורים, בעלי יכולת ניתור מדהימה ויכולת התחמקות זו הסיבה שרק הדברת פשפשים בבית תיתן מענה מהיר ויעיל. בנגיעות קשה של פרעושים הדברה על ידי מדביר מקצועי שיודע לזהות את המזיק תביא למיגור הבעיה.

הדברת פשפשים בבית נעשית בצורה אחראית הן עבור בני הבית והן עבור בעלי החיים ובמספר שלבים: נקדים ונאמר שבמקרה של בעיית פרעושים הדברה בלבד לא תביא להקלה לפיכך, בתחילה יש להרחיק את חיות המחמד למשך מספר שעות מהאזור המטופל ולהעניק להם במקביל טיפול וטרינרי כנגד פשפשים . בשלב השני של הדברת פשפשים בבית מבצעים שאיבה יסודית במקומות המרבץ של הפרעושים. בשלב השלישי של הדברת פשפשים בבית מבצעים ריסוס בחומר הדברה ידידותי לסביבה ללא ריח בשילוב של מווסתי גדילת חרקים(מג"ח) על מנת לפגוע בזחלים מלהתפתח לפרעושים בוגרים.

סופרג'וק מקבוצת קואטרו סולושנס עובדים על פי כללי בטיחות מחמירים ובחומרי הדברה מורשים על ידי המשרד להגנת הסביבה (רישיון איוד, הדברת חרקים, הדברת מכרסמים. רישיון מס' 2161). אנחנו מבצעים את כל סוגי ההדברה עם חומרים איכותיים לפי תקנים מחמירים. אנחנו מעניקים שירותי הדברה וריסוס לכל סוגי המזיקים. אם אתם מעוניינים לבצע הדברת פשפשים בבית או זקוקים לטיפול נגד פרעושים הדברה וריסוס איכותי על ידי צוות סופרג'וק יביאו לסיום המפגע ולמניעת הדבקות חוזרת. 
 
אל תקבל החלטה לפני שתתייעץ איתנו, 
אנו מתחייבים אישית לשירות המקצועי והמיומן ביותר!

חייגו אלינו להזמנת הדברה:
072-33-80-286

מלאו פרטיכם בטופס משמאל וניצור קשר בהקדם.

צוות "סופר ג'וק"
 
 

סופר ג'וק - הדברה אחראית  |  חבר ב "ארגון מדבירי מזיקים בישראל"  |  בעל היתר המשרד להגנת הסביבה - מ.ר. 2161  |  הזמנת הדברה: 072-33-80-286
 
הדברת מזיקים בבית     ריסוס נגד ג'וקים     הדברת יתושים     הדברת עכברים     הדברת חולדות     הדברת תיקנים (ג'וקים)     ריסוס יתושים     הדברת צרעות     הדברה נגד ג'וקים     הדברת נמלים     הדברה אלקטרונית חולדות     הרחקת יונים     דוקרנים ליונים     סילוק יונים     הדברת פשפשים בבית     הדברת יתוש הטיגריס האסייתי     פשפש המיטה     הדברת נמלים אקולוגית     הדברת פרעושים     הדברה אורגנית     ריסוס נגד יתושים     הדברת יתוש הנמר האסייתי     הדברה אלקטרונית עכברים     ריסוס נגד חרקים - Professional pest control     לוכד נחשים     מדביר מומלץ     ריסוס נגד נמלים     ריסוס     ריסוס לבית     מרחיק יונים     הדברה אקולוגית     הדברת תיקנים     הדברת עכברים     פשפש המיטה     הדברת מזיקים     ריסוס פרעושים     הדברת חרקים     הדברה ירוקה     שירותי הדברה