להזמנת הדברה חייגו:  058-555-88-96
סופר ג'וק הדברה אחראית
חבר "ארגון מדבירי מזיקים בישראל" | בעל היתר המשרד להגנת הסביבה | מ.ר. 2161
phone6, phone, contact, telephone, support, call

הדברת עכברים

אם אתם קמים בבוקר ומוצאים דבר מאכל שהשארתם פתוח כשהוא מכורסם, או אם אתם מוצאים שקיות אוכל קרועות עם גללים שחורים קטנים בגודל של גרגר אורז. אתם יכולים אף לשמוע ציוצים, ככל הנראה יש לכם בבית עכברים. עכברים מגיעים בעיקר בקיץ וניתן לראות אותם ולהרגיש אותם בעיקר באזורים שסמוכים לשטחים חקלאיים, מושבים, קיבוצים ומקומות אחרים עם שטחים פתוחים אך לא רק. יש גם לא מעט מקרים בהם יש עכברים וחולדות גם בעיר, ובדרך כלל הם מסתובבים בבית בשעות הלילה כשלא מפריעים להם וקשה לראות אותם כי הם נעים במסלולים נסתרים, בסמוך לקירות וכדומה. במקרה שגיליתם עקבות של עכברים וחולדות אתם חייבים הדברת עכברים מקצועית, הדברה מקצועית לעכברים שתתן לכם שקט.

שיטות של הדברת עכברים בבית
רבים מאלו שסובלים מבעיה של עכברים מנסים קודם כל את השיטות המסורתיות. יש מלכודות עכברים מרשת שבהן שמים פיתיון, וכשהעכבר מנסה לאכול את המזון שהושאר לו כפיתיון הוא נלכד ולא יכול לעשות כלום בכדי להשתחרר. יש את מלכודות הדבק שמהן עכברים לא יכולים לזוז, אך מלכודות אלו נחשבות לאכזריות ועדיף לא לעשות בהן שימוש בעיקר כשיש בבית גם בעלי חיים אחרים כמו כלב או חתול, בעלי חיים שאם הם נלכדים במלכודת הדבק יהיה קשה מאוד לשחרר אותם ממנה והסבל שלהם יהיה רב. בכל מקרה בדרך כלל כשיש עכברים בבית זה אומר שיש להם איזו שהיא דרך גישה לבית, פתחים מסוימים שצריך לסגור והמלכודות הללו לא ימנעו כניסה של עכברים אחרים ומה שצריך זו הדברת עכברים מקצועית, הדברת חולדות ומכרסמים בשביל לפתור את הבעיה אחת ולתמיד.

איך מונעים כניסת עכברים?
כפי שציינו ברגע שמתגלים עכברים בודדים וברגע שלוכדים אותם ורואים שהבעיה לא נפתרה, ככל הנראה הבעיה היא הרבה יותר רחבה. זה אומר שיש פתחים ושצריך לטפל בהם – מכסי ביוב שבורים, ביוב פתוח, פחים לא אטומים וכדומה. מעבר לכך בשביל למנוע כניסת עכברים צריך לשמור על ניקיון בכדי שלא יהיה להם מה לאכול ולא תהיה להם סיבה להסתובב בבית. אם הבעיה היא אזורית ואתם לא היחידים שסובלים ממנה, אתם צריכים לא רק הדברת עכברים אלא גם פנייה למוקד העירוני שיטפל בבעיה.

ההדברה
הדברת חולדות ועכברים צריכה להתבצע על ידי מדביר מקצועי. ישנן מספר שיטות של הדברת עכברים בבית, הדברת עכברים הינה הדברה כימית ומתבצעת באמצעות פיזור של פיתיונות מורעלים בסביבת הבית, פיתיונות שצריכים להיות צבועים ובולטים בשביל לשמור על בטיחותם של יושבי הבית. אם אתם משפחה עם ילדים אתם חייבים לנקוט במירב אמצעי הבטיחות, קודם כל להזמין מדביר מקצועי שיטמין את הפיתיונות הללו במקומות אליהם ילדים לא יכולים להגיע (הצבת תיבות האכלה לחולדות או תיבות האכלה לעכברים), וכמובן לפתוח עיניים בימים שאחרי. הדברת עכברים יכולה להיות גם ביולוגית באמצעות חתולים ותנשמות, וחשוב בתקופה כזו כמובן לשמור את האוכל ארוז באריזות הרמטיות בכדי שלא תהיה גישה אליו.

איך בוחרים מדביר מקצועי?
הדברת עכברים כמו הדברת כל מזיק אחר דורשת עבודה מקצועית בין אם מדובר בשיטת הדברה עם רעל או שיטה של הדברה ירוקה לעכברים, דורשת איש מקצוע אמין ובעל ניסיון ודורשת את כל האישורים לכך. בבואכם לבחור מדביר מקצועי אתם צריכים למצוא מדביר עכברים שיעשה את העבודה בצורה טובה וינקוט בכל אמצעי הזהירות הדרושים וכמובן שיעבוד עם החומרים המורשים. אם יש לכם המלצה על מדביר עכברים או מדביר חולדות כזה או אחר מה טוב, ואם אין לכם אתם צריכים לחפש ולשאול את כל השאלות הרלוונטיות בכדי שבאמת תיפטרו מהבעיה וכמובן תשמרו על בטיחותכם ועל בטיחות שאר האנשים בבית. או שאתם יכולים פשוט לפנות לסופר ג'וק, מדביר עכברים מומלץ, ולהסיר את הדאגות מלבכם. 
 
 
 

סופר ג'וק - הדברה אחראית  |  חבר ב "ארגון מדבירי מזיקים בישראל"  |  בעל היתר המשרד להגנת הסביבה - מ.ר. 2161  |  הזמנת הדברה: 058-555-88-96
 
הדברת מזיקים בבית     ריסוס נגד ג'וקים     הדברת יתושים     הדברת עכברים     הדברת חולדות     הדברת תיקנים (ג'וקים)     ריסוס יתושים     הדברת צרעות     הדברה נגד ג'וקים     הדברת נמלים     איך לוכדים חולדה     הדברה אלקטרונית חולדות     הרחקת יונים     דוקרנים ליונים     סילוק יונים     הדברת יתוש הטיגריס האסייתי     הדברת נמלים אקולוגית     הדברת פרעושים     הדברה אורגנית     ריסוס נגד יתושים     הדברת יתוש הנמר האסייתי     הדברה אלקטרונית עכברים     ריסוס נגד חרקים - Professional pest control     לוכד נחשים     מדביר מומלץ     ריסוס נגד נמלים     ריסוס     ריסוס לבית     מרחיק יונים     הדברה אקולוגית     הדברת תיקנים     הדברת עכברים     הדברת מזיקים     ריסוס פרעושים     הדברת חרקים     הדברה ירוקה     שירותי הדברה    
ריסוס נגד ג'וקים ♦ ריסוס לבית נגד ג'וקים ♦ ריסוס לעסק נגד ג'וקים ♦ ריסוס נגד מקקים ♦ ריסוס נגד תיקנים ♦ ריסוס לתיקנים ♦ הדברת מקקים בבית ♦ הדברה מקקים מחיר ♦ הדברת תיקנים מחיר ♦ הדברת ג'וקים מחיר ♦ ריסוס נגד ג'וקים מחיר ♦ הדברת תיקן גרמני ♦ מחיר הדברה לתיקנים גרמנים ♦ הדברה לתיקנים מעופפים ♦ הדברה לג'וקים גדולים ♦ הדברה לג'וקים קטנים ♦ ג'וקים במטבח ♦ ג'וקים קטנים במטבח ♦ ג'וקים בכל הבית ♦ מכת ג'וקים ♦ מדביר תיקנים בזול ♦ הדברה זולה לתיקנים ♦ מדביר הכי זול ♦ הדברה לביובים ב 150 ₪ ♦ הדברה לדירה ב 150 ₪ (תיקנים) ♦ הדברה לדירה 150 ₪ (תיקנים) ♦ הדברת דירה נגד תיקנים 150 ₪ ♦ הדברת ביובים לבית פרטי ב 150 ₪‏‏ ♦ הדברת ביובים לבניין ב 150 ₪ ♦ הדברה זולה ב 150 ש"ח ♦ הדברה עם אחריות  ♦ ריסוס ג'וקים בזול ♦  ריסוס ג'וקים הכי זול ♦  ריסוס לג'וקים הכי זול ♦ ריסוס לג'וקים בזול ♦ ריסוס נגד ג'וקים בזול ♦ ריסוס נגד ג'וקים הכי זול ♦ ריסוס לג'וקים 100 ₪ (עד שני ביובים) ♦ הדברת ג'וקים 150 ₪ ♦ הדברת תיקנים 150 ₪ ♦ הדברה לבית ב- 150 ₪ ♦ ריסוס לבית ב- 150 ₪ ♦ ריסוס לביוב 150 ₪ ♦ ריסוס דירה ב- 150 ₪ ♦ ריסוס לדירה עד 150 ₪ ♦ ריסוס לדירה ב- 150 ₪ ♦ ריסוס לדירה ב- 100 ₪ (דירת חדר לא כולל מ.ע.מ) ♦ מלכודת עד הבית 150 ₪ (החל מהשעה 18:00 250 ₪, בשבתות וחגים 250 ₪) ♦  הדברה ברגבים ♦ הדברה בקיבוץ רגבים ♦ ריסוס למקקים בזול ♦ ריסוס מקקים מחיר ♦ הדברה ירוקה לג'וקים ♦ הדברה ירוקה לתיקנים מחיר הכי זול ♦ הדברה של ג'וקים ♦ הדברה של תיקנים ♦ איך להיפטר מתיקנים בזול ♦ איך נפטרים מג'וקים ♦ פיתרון מהיר לתיקנים ♦ איך מדבירים לבד ג'וקים ♦ איך מדבירים לבד תיקנים ♦ הדברת ג'וקים עצמאית ♦ הדברה עשה זאת בעצמך ♦ תכשירי הדברה לקהל הרחב. חומרי הדברה ביתיים