להזמנת הדברה חייגו:  072-33-80-286
חבר "ארגון מדבירי מזיקים בישראל" | בעל היתר המשרד להגנת הסביבה | מ.ר. 2161
phone6, phone, contact, telephone, support, call
סופר ג'וק הדברה אחראית

הדברת נמלים

אין ספק שהנמלה הינה מופת של התנהגות חברתית ושל חריצות. לא לחינם משלים רבים היללו אותה. הנמלים הן יצורים סתגלניים מאוד והן חיות במושבות המונות מספרים עצומים. לרוע המזל, יש לא מעט מיני נמלים שמוצאות את מקום המגורים של האדם כמושך במיוחד. אם גם אתם מבחינים בטורי נמלים העושות את דרכן אל ארונות המטבח ואם גם אתם חוששים מפגיעה תברואתית ומאי נוחות, נחוץ לכם ללא ספק פתרון של הדברה.

האם הדברת נמלים היא דבר קל ופשוט? עבור מי שמחפש הדברה בחדרה או בסביבה, התשובה ברורה. באמצעים ביתיים קשה ובדרך כלל אף בלתי אפשרי לפתור את הבעיה לטווח ארוך. אם אתם זקוקים לפתרון אמת שיחזיק מעמד לזמן רב ולאפקטיביות גבוהה, פנו לסופר ג'וק – הדברה מקצועית מובטחת.

אבחון, איטום והדברה
לפני שמבצעים הדברת נמלים חשוב לבצע אבחון של היקף הבעיה ושל חומרתה. אין טעם להזמין מדביר בחדרה שימהר לפזר פה ושם חומרי הדברה ללא שום סדר. מדביר מקצועי יבדוק היטב האם הנמלים מגיעות מתוך הבית, האם הן חודרות מתוך פתחים בקיר או ברצפה או שהן הצליחו ליצור קן מבפנים.
לאחר אבחון הבעיה, לאחר שמוצאים ומגלים איזה סוג של נמלים יצר את המפגע, עדיין אין די בביצוע הדברת נמלים בלבד. לצורך אפקטיביות, חשוב מאוד לבצע איטום של פתחים ושל חריצים. רק לאחר מכן אפשר לפזר את הפיתיונות או לשחרר את חומרי ההדברה בנקודות המפתח שיבטיחו את התוצאות הרצויות. זקוקים לשירות אמין של הדברה בחדרה? נסו את סופר ג'וק ולא תתאכזבו.

לקוחות פרטיים ומוסדיים
לפעמים, הדברת נמלים תבוצע לא רק עבור הלקוח הפרטי שסובל מבעיית חרקים בבית. לעיתים הלקוח יהיה ועד בית, שמחפש מענה מצוין לכלל הדיירים בבניין. יש גם לקוחות שמחפשים מדביר בחדרה כדי לפתור בעיה של נמלים ושל חרקים אחרים שעלולים לפגוע במפעלי מזון ותעשייה. דווקא בשל הסדר וההיררכיה הראויים לציון של הנמלים, לצד הכבוד שיש לכבד את יכולתן לשרוד גם בתנאי סביבה קשים, חשוב להרחיק אותן מהבית וממקום מגוריו של האדם בצורה יעילה וללא שהיות. 
 
אל תקבל החלטה לפני שתתייעץ איתנו, 
אנו מתחייבים אישית לשירות המקצועי והמיומן ביותר!

חייגו אלינו להזמנת הדברה:
072-33-80-286

מלאו פרטיכם בטופס משמאל וניצור קשר בהקדם.

צוות "סופר ג'וק"
 
 

סופר ג'וק - הדברה אחראית  |  חבר ב "ארגון מדבירי מזיקים בישראל"  |  בעל היתר המשרד להגנת הסביבה - מ.ר. 2161  |  הזמנת הדברה: 072-33-80-286
 
הדברת מזיקים בבית     ריסוס נגד ג'וקים     הדברת יתושים     הדברת עכברים     הדברת חולדות     הדברת תיקנים (ג'וקים)     ריסוס יתושים     הדברת צרעות     הדברה נגד ג'וקים     הדברת נמלים     הדברה אלקטרונית חולדות     הרחקת יונים     דוקרנים ליונים     סילוק יונים     הדברת פשפשים בבית     הדברת יתוש הטיגריס האסייתי     פשפש המיטה     הדברת נמלים אקולוגית     הדברת פרעושים     הדברה אורגנית     ריסוס נגד יתושים     הדברת יתוש הנמר האסייתי     הדברה אלקטרונית עכברים     ריסוס נגד חרקים - Professional pest control     לוכד נחשים     מדביר מומלץ     ריסוס נגד נמלים     ריסוס     ריסוס לבית     מרחיק יונים     הדברה אקולוגית     הדברת תיקנים     הדברת עכברים     פשפש המיטה     הדברת מזיקים     ריסוס פרעושים     הדברת חרקים     הדברה ירוקה     שירותי הדברה