להזמנת הדברה חייגו:  058-555-88-96
סופר ג'וק הדברה אחראית
חבר "ארגון מדבירי מזיקים בישראל" | בעל היתר המשרד להגנת הסביבה | מ.ר. 2161
phone6, phone, contact, telephone, support, call

הדברת נמלים אקולוגית

הדברת נמלים אקולוגית
כולנו אוהבים את האביב אך למרבה הצער חלקינו סובלים מבעיית המזיקים המתלווה אליו. בכל שנה בתחילת האביב צצות להם הרבה נמלים בכל שטח הבית ולא מעט אנשים סובלים מחרקים קטנים, שמטיילים להם על השיש או בתוך המזווה. ביננו יש קבוצת אנשים, שמחד לא יכולה לסבול נוכחות של נמלים בבית ומאידך, אינה מוכנה להכניס שום חומר הדברה כימי לביתם. עבורם נסקור שיטות שונות של הדברת נמלים אקולוגית ובעברית, הדברה ירוקה לנמלים.
הדברת נמלים אקולוגית היא הדברת נמלים, שעושה שימוש בחומרי הדברה בעלי רעילות מינימלית כלפי יונקים ושלא פוגעת באיכות הסביבה. פיזור החומר נעשה בצורה מושכלת ויעילה כאשר יעד המטרה הוא נמלים בלבד ללא פגיעה או קטילה של בעלי חיים אחרים.

הדברה ירוקה לנמלים מהי?
הדברה ירוקה לנמלים היא הדברת נמלים אקולוגית או במקרה שלנו הדברת נמלים או הרחקת נמלים מהבית על ידי פיזור חומרים שונים המצויים בטבע בצורה טבעית ללא תוספת או שינויים כימיים כמו: מיץ לימון, קינמון, מנטה/נענע, אבקת בורקס, סבון, אבקה דיאטומית, גיר, סודה לשתייה ועוד.... הדברה לא רעילה זו יעילה בנגיעות נמוכה מאוד של נמלים.

הדברה ירוקה לנמלים באמצעות איטום
ישנם מספר שיטות לא רעילות ואקולוגיות למניעת כניסה של נמלים לבית. אלו פעולות מניעה חשובות אחת מהן היא הדברת נמלים אקולוגית באמצעות איטום. בשיטה זו אנחנו מקשים על הנמלים להתבסס בתוך הבית או להיכנס לבית. זאת אומרת שצריך לסרוק כל מקום אפשרי שבו נמלים יכולות לקנן כמו חריצים בשיש או חריצים בקירות או חריצים בפנלים. במקביל יש צורך לשמור על ניקיון יומיומי בבית על מנת לא למשוך נמלים חדשות ולא להשאיר מזון חשוף אלא בתוך מכלי מזון אטומים פעולה שתמנע מגע של נמלים עם האוכל. הדברת נמלים אקולוגית זו מיועדת לכל מי שהתאכזב מכל האפשרויות הקודמות ועדיין מעוניין לסלק את הנמלים.
 
הדברה ירוקה לנמלים באמצעות סופר ג'וק
נמלים בבית הם לא רק מטרד. נמלים יכולות לזהם מזון או אפילו לעקוץ (נמלת האש הקטנה). התמודדות בעצמך עם נמלים מחייבת ידע מקדים וטקטיקה והכי חשוב סבלנות רבה. חשוב לציין שרוב חומרי ההדברה הירוקים המיועדים לשימוש לקהל הרחב הם בעלי יעילות מוגבלת, אם בכלל ויש להם לא מעט חסרונות.
סופר ג'וק הדברה אחראית היא חברת הדברה מוסמכת בעלת רישיון הדברה 2161 לכל סוגי המזיקים כולל הדברת נמלים אקולוגית. לרשותנו כל הכלים והשיטות להתמודד עם כל סוגי הנמלים באופן מקצועי ובטוח כולל הדברה "ירוקה" נמלים.
אל תקבל החלטה לפני שתתייעץ איתנו, 
אנו מתחייבים אישית לשירות המקצועי והמיומן ביותר!

חייגו אלינו להזמנת הדברה:
058-555-88-96צוות "סופר ג'וק"
 
 

סופר ג'וק - הדברה אחראית  |  חבר ב "ארגון מדבירי מזיקים בישראל"  |  בעל היתר המשרד להגנת הסביבה - מ.ר. 2161  |  הזמנת הדברה: 058-555-88-96
 
הדברת מזיקים בבית     ריסוס נגד ג'וקים     הדברת יתושים     הדברת עכברים     הדברת חולדות     הדברת תיקנים (ג'וקים)     ריסוס יתושים     הדברת צרעות     הדברה נגד ג'וקים     הדברת נמלים     איך לוכדים חולדה     הדברה אלקטרונית חולדות     הרחקת יונים     דוקרנים ליונים     סילוק יונים     הדברת יתוש הטיגריס האסייתי     הדברת נמלים אקולוגית     הדברת פרעושים     הדברה אורגנית     ריסוס נגד יתושים     הדברת יתוש הנמר האסייתי     הדברה אלקטרונית עכברים     ריסוס נגד חרקים - Professional pest control     לוכד נחשים     מדביר מומלץ     ריסוס נגד נמלים     ריסוס     ריסוס לבית     מרחיק יונים     הדברה אקולוגית     הדברת תיקנים     הדברת עכברים     הדברת מזיקים     ריסוס פרעושים     הדברת חרקים     הדברה ירוקה     שירותי הדברה    
ריסוס נגד ג'וקים ♦ ריסוס לבית נגד ג'וקים ♦ ריסוס לעסק נגד ג'וקים ♦ ריסוס נגד מקקים ♦ ריסוס נגד תיקנים ♦ ריסוס לתיקנים ♦ הדברת מקקים בבית ♦ הדברה מקקים מחיר ♦ הדברת תיקנים מחיר ♦ הדברת ג'וקים מחיר ♦ ריסוס נגד ג'וקים מחיר ♦ הדברת תיקן גרמני ♦ מחיר הדברה לתיקנים גרמנים ♦ הדברה לתיקנים מעופפים ♦ הדברה לג'וקים גדולים ♦ הדברה לג'וקים קטנים ♦ ג'וקים במטבח ♦ ג'וקים קטנים במטבח ♦ ג'וקים בכל הבית ♦ מכת ג'וקים ♦ מדביר תיקנים בזול ♦ הדברה זולה לתיקנים ♦ מדביר הכי זול ♦ הדברה לביובים ב 150 ₪ ♦ הדברה לדירה ב 150 ₪ (תיקנים) ♦ הדברה לדירה 150 ₪ (תיקנים) ♦ הדברת דירה נגד תיקנים 150 ₪ ♦ הדברת ביובים לבית פרטי ב 150 ₪‏‏ ♦ הדברת ביובים לבניין ב 150 ₪ ♦ הדברה זולה ב 150 ש"ח ♦ הדברה עם אחריות  ♦ ריסוס ג'וקים בזול ♦  ריסוס ג'וקים הכי זול ♦  ריסוס לג'וקים הכי זול ♦ ריסוס לג'וקים בזול ♦ ריסוס נגד ג'וקים בזול ♦ ריסוס נגד ג'וקים הכי זול ♦ ריסוס לג'וקים 100 ₪ (עד שני ביובים) ♦ הדברת ג'וקים 150 ₪ ♦ הדברת תיקנים 150 ₪ ♦ הדברה לבית ב- 150 ₪ ♦ ריסוס לבית ב- 150 ₪ ♦ ריסוס לביוב 150 ₪ ♦ ריסוס דירה ב- 150 ₪ ♦ ריסוס לדירה עד 150 ₪ ♦ ריסוס לדירה ב- 150 ₪ ♦ ריסוס לדירה ב- 100 ₪ (דירת חדר לא כולל מ.ע.מ) ♦ מלכודת עד הבית 150 ₪ (החל מהשעה 18:00 250 ₪, בשבתות וחגים 250 ₪) ♦  הדברה ברגבים ♦ הדברה בקיבוץ רגבים ♦ ריסוס למקקים בזול ♦ ריסוס מקקים מחיר ♦ הדברה ירוקה לג'וקים ♦ הדברה ירוקה לתיקנים מחיר הכי זול ♦ הדברה של ג'וקים ♦ הדברה של תיקנים ♦ איך להיפטר מתיקנים בזול ♦ איך נפטרים מג'וקים ♦ פיתרון מהיר לתיקנים ♦ איך מדבירים לבד ג'וקים ♦ איך מדבירים לבד תיקנים ♦ הדברת ג'וקים עצמאית ♦ הדברה עשה זאת בעצמך ♦ תכשירי הדברה לקהל הרחב. חומרי הדברה ביתיים