להזמנת הדברה חייגו:  072-33-80-286
חבר "ארגון מדבירי מזיקים בישראל" | בעל היתר המשרד להגנת הסביבה | מ.ר. 2161
phone6, phone, contact, telephone, support, call
סופר ג'וק הדברה אחראית

הדברת מכרסמים

הימצאותם של מזיקים שונים בסביבה הביתית יכולה להביא לאי נוחות רבה, הן מבחינה אסתטית והן מבחינה תברואתית. כך הדבר גם בכל מקום בו קיים ציבור של אנשים – בתי מלון, מסעדות, אכסניות, בתי ספר וכיוצא באלה. כאשר נתקלים בסימנים לקיומם של עכברים או של עכברושים, נחוץ צעד נחרץ של הדברת מכרסמים. הוא דרוש למניעת נזקים שונים, ולא פחות חשוב – למניעת מחלות אותן המכרסם עלול להעביר לבני האדם. סובלים מבעיה של עכברים בבית? זקוקים לשירות של הדברת תיקנים? לסופר ג'וק יש פתרונות לכל הבעיות.

סקירה ותמונת מצב
הדרך בה יש להתחיל כאשר רוצים להצליח בביצוע הדברת מכרסמים יעילה היא להבין את היקף הבעיה שעמה מתמודדים. יש צורך לבדוק מהם תנאי השטח, יש לבדוק האם ישנם הרגלים מסוימים בקרב הדיירים שמעודדים את הגעתם של המכרסמים. יש לבדוק היכן מצויים הסימנים המעידים על נוכחותם של מכרסמים – בין אם בצורה של מזון מכורסם או של רהיטים שנפגעו, בין אם בצורה של גללים ובין אם בצורה של חוטי חשמל קרועים או צורות נוספות של נזקים אחרים. שימוש בתרסיס לצרכי ריסוס ג'וקים לא יועיל. יש צורך בצעדים אחרים.

שימוש במלכודות ובפיתיונות
אילו פעולות יש לבצע לצורך הדברת מכרסמים? דרך פעולה אפשרית אחת היא שימוש במלכודות בעלות פיתיונות מורעלים. אפשר גם להשתמש בריסוס בחומרים ייעודיים. חשוב לא פחות לנקוט צעדים לחסימת דרכים בהן יחדרו עכברים או עכברושים וחולדות לאחר ההדברה. ישנם מצבים בהם אפשר לשלב גם הדברת תיקנים וגם חיסול חולדות, אולם לפעמים יהיה כדאי להתמקד במכרסמים כאשר זוהי הבעיה המרכזית.

כיצד יודעים להזמין את השירות היעיל באמת, שמספק תוצאות אפקטיביות? הדברת מכרסמים אפקטיבית ניתן לזהות כאשר המדביר אינו מסיים את עבודתו בפעם אחת והולך לדרכו. מדביר מעולה יקפיד להיות בקשר עם הלקוח, ואם מתעורר הצורך – יתבצע ביקור חוזר לצורך השלמת ההדברה. אם ניסיתם להיפטר בעצמכם מעכברים, מחולדות או מעכברושים ללא הצלחה – אל ייאוש. פנו למדביר מקצועי, שפועל תחת היתר של המשרד להגנת הסביבה. ריסוס ג'וקים? טיפול במכת נמלים, פשפשים או יונים? סופר ג'וק יפתרו את הבעיה במינימום אי נוחות ללקוח ובמקסימום תוצאות. 
 
אל תקבל החלטה לפני שתתייעץ איתנו, 
אנו מתחייבים אישית לשירות המקצועי והמיומן ביותר!

חייגו אלינו להזמנת הדברה:
072-33-80-286

מלאו פרטיכם בטופס משמאל וניצור קשר בהקדם.

צוות "סופר ג'וק"
 
 

סופר ג'וק - הדברה אחראית  |  חבר ב "ארגון מדבירי מזיקים בישראל"  |  בעל היתר המשרד להגנת הסביבה - מ.ר. 2161  |  הזמנת הדברה: 072-33-80-286
 
הדברת מזיקים בבית     ריסוס נגד ג'וקים     הדברת יתושים     הדברת עכברים     הדברת חולדות     הדברת תיקנים (ג'וקים)     ריסוס יתושים     הדברת צרעות     הדברה נגד ג'וקים     הדברת נמלים     הדברה אלקטרונית חולדות     הרחקת יונים     דוקרנים ליונים     סילוק יונים     הדברת פשפשים בבית     הדברת יתוש הטיגריס האסייתי     פשפש המיטה     הדברת נמלים אקולוגית     הדברת פרעושים     הדברה אורגנית     ריסוס נגד יתושים     הדברת יתוש הנמר האסייתי     הדברה אלקטרונית עכברים     ריסוס נגד חרקים - Professional pest control     לוכד נחשים     מדביר מומלץ     ריסוס נגד נמלים     ריסוס     ריסוס לבית     מרחיק יונים     הדברה אקולוגית     הדברת תיקנים     הדברת עכברים     פשפש המיטה     הדברת מזיקים     ריסוס פרעושים     הדברת חרקים     הדברה ירוקה     שירותי הדברה