להזמנת הדברה חייגו:  058-555-88-96
סופר ג'וק הדברה אחראית
חבר "ארגון מדבירי מזיקים בישראל" | בעל היתר המשרד להגנת הסביבה | מ.ר. 2161
phone6, phone, contact, telephone, support, call

הדברת מכרסמים

עד לא מזמן, היו שתי גישות עיקריות להדברה עכברים. הראשונה היתה, שניתן להשתמש ברעלים שונים על מנת להדביר אותם ובכך להביא אל מותם. הגישה השנייה היתה, שניתן להשתמש במלכודות עם גבינה צהובה כמו בסרטים מצוירים על מנת למשוך אותם החוצה וכך לתפוס אותם. 

הגישה הראשונה של הדברה עכברים פחות מקובלת היום בקרב אוכלוסיות מסוימות, מתוך מחשבה שלא חייבים להמית את העכבר, אלא ניתן לתפוס אותו ולשחרר אותו במקומות מסוימים. עם זאת עדיין אנחנו יכולים לראות אמצעים שונים להדברת מכרסמים מסוגים שונים. הגישה השנייה עדיין קיימת אך היא השתכללה, לא תמיד אנחנו פועלים כמו בסרט מצויר. 

לפני שנסביר כיצד בדיוק נהוג לבצע הדברת מכרסמים בצורה שאיננה הורגת אותם בהכרח, חשוב להבין תחילה מאיפה הם באים אלינו. ובכן, עכברים, כמו מכרסמים רבים אחרים מגיעים מבחוץ. מכרסמים כמו חולדות או עכברים חיים בתוך מחילות, תעלות, צינורות, קירות, ובכלל יש להם את היכולת לחיות במקומות צרים, בדרך כלל מקומות אלו יהיו מזוהמים ומלוכלכים. הם פעילים בעיקר בשעות הלילה, ולצערנו הרב הם נושאים איתם מחלות מזהמות ומסוכנות כך שלא רק המראה שלהם גורם לנו אי נוחות מסוימות אלא גם עצם העובדה שלא בריא לנו לחיות במחיצתם. 

כאמור יש מספר שיטות להדברת מכרסמים. השיטה הטובה ביותר היא באמצעות איתור פתחי הכניסה לבית ואיטום. מלכודות שונות יונחו במקומות נבחרים על מנת ללכוד את אלו שכבר חדרו למבנה כאן אנחנו מדברים בין היתר על מלכודות "גבינה" כפי שתיארנו קודם לכן, מדובר על מלכודות שלוכדות את העכבר בזמן שהוא אוכל את הגבינה שהנחנו לו. מלכודות אלקטרוניות הם גם אמצעי אך הן אינן יעילות. יש גם  מלכודות שמאפשרות לנו לתפוס אותו בתוך כלוב שוב, מדובר על גבינה או מזון אחר שאנחנו מניחים לו במקום מסוים, ברגע שהוא נכנס לקחת אותו, המלכודת עובדת, השער ננעל והוא נסגר בתוך הכלוב. 

ריסוס עכברים וריסוס חולדות הם מושגים שלא קיימים, הרבה מתבלבלים בין ריסוס חרקים להדברת מכרסמים. אנחנו משתמשים במונחים של איתור, ניטור, הרחקה, מניעה, הדברה ולכידה. בשלב הראשון, נבצע סריקה יסודית של המבנה כדי להבין כיצד נכנסו המכרסמים לשם, נערוך בדיקה מדוע דווקא בחרו להתמקם במקום זה ואחר כך נבחר את הדרך הנכונה והאפקטיבית ללכוד את החולדות או העכברים שכבר חדרו אם באמצעות מלכודת לחולדות או על ידי הדברת חולדות או הדברת עכברים. יש לנו את הידע המקצועי והיכולת לטפל בכל מפגע של מכרסמים ולהגיע לתוצאות מעולות. בהמשך, נתמודד עם דרכים לאיטום המבנה ומקומות המסתור. 

אנחנו בחברת סופרג'וק הדברה ירוקה מתמחים בהדברת עכברים, הדברת חולדות מחיר עם 100% הצלחה ונשמח לעזור לכם להיפטר מהם, כמו כן נשמח לייעץ לכם על איטום נגד מכרסמים על מנת למנוע מהם אפשרות להיכנס אל תוך הבית מכל פתח כניסה שהוא. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ואנחנו נענה לכם עוד היום. 
 
הדברת מכרסמים

רשת למסתור כביסה
הרחקת יונים
התקנת דוקרנים

אל תקבל החלטה לפני שתתייעץ איתנו, 
אנו מתחייבים אישית לשירות המקצועי והמיומן ביותר!

חייגו אלינו להזמנת הדברה:

058-555-88-96


צוות "סופר ג'וק"
 
 

סופר ג'וק - הדברה אחראית  |  חבר ב "ארגון מדבירי מזיקים בישראל"  |  בעל היתר המשרד להגנת הסביבה - מ.ר. 2161  |  הזמנת הדברה: 058-555-88-96
 
הדברת מזיקים בבית     ריסוס נגד ג'וקים     הדברת יתושים     הדברת עכברים     הדברת חולדות     הדברת תיקנים (ג'וקים)     ריסוס יתושים     הדברת צרעות     הדברה נגד ג'וקים     הדברת נמלים     איך לוכדים חולדה     הדברה אלקטרונית חולדות     הרחקת יונים     דוקרנים ליונים     סילוק יונים     הדברת יתוש הטיגריס האסייתי     הדברת נמלים אקולוגית     הדברת פרעושים     הדברה אורגנית     ריסוס נגד יתושים     הדברת יתוש הנמר האסייתי     הדברה אלקטרונית עכברים     ריסוס נגד חרקים - Professional pest control     לוכד נחשים     מדביר מומלץ     ריסוס נגד נמלים     ריסוס     ריסוס לבית     מרחיק יונים     הדברה אקולוגית     הדברת תיקנים     הדברת עכברים     הדברת מזיקים     ריסוס פרעושים     הדברת חרקים     הדברה ירוקה     שירותי הדברה    
ריסוס נגד ג'וקים ♦ ריסוס לבית נגד ג'וקים ♦ ריסוס לעסק נגד ג'וקים ♦ ריסוס נגד מקקים ♦ ריסוס נגד תיקנים ♦ ריסוס לתיקנים ♦ הדברת מקקים בבית ♦ הדברה מקקים מחיר ♦ הדברת תיקנים מחיר ♦ הדברת ג'וקים מחיר ♦ ריסוס נגד ג'וקים מחיר ♦ הדברת תיקן גרמני ♦ מחיר הדברה לתיקנים גרמנים ♦ הדברה לתיקנים מעופפים ♦ הדברה לג'וקים גדולים ♦ הדברה לג'וקים קטנים ♦ ג'וקים במטבח ♦ ג'וקים קטנים במטבח ♦ ג'וקים בכל הבית ♦ מכת ג'וקים ♦ מדביר תיקנים בזול ♦ הדברה זולה לתיקנים ♦ מדביר הכי זול ♦ הדברה לביובים ב 150 ₪ ♦ הדברה לדירה ב 150 ₪ (תיקנים) ♦ הדברה לדירה 150 ₪ (תיקנים) ♦ הדברת דירה נגד תיקנים 150 ₪ ♦ הדברת ביובים לבית פרטי ב 150 ₪‏‏ ♦ הדברת ביובים לבניין ב 150 ₪ ♦ הדברה זולה ב 150 ש"ח ♦ הדברה עם אחריות  ♦ ריסוס ג'וקים בזול ♦  ריסוס ג'וקים הכי זול ♦  ריסוס לג'וקים הכי זול ♦ ריסוס לג'וקים בזול ♦ ריסוס נגד ג'וקים בזול ♦ ריסוס נגד ג'וקים הכי זול ♦ ריסוס לג'וקים 100 ₪ (עד שני ביובים) ♦ הדברת ג'וקים 150 ₪ ♦ הדברת תיקנים 150 ₪ ♦ הדברה לבית ב- 150 ₪ ♦ ריסוס לבית ב- 150 ₪ ♦ ריסוס לביוב 150 ₪ ♦ ריסוס דירה ב- 150 ₪ ♦ ריסוס לדירה עד 150 ₪ ♦ ריסוס לדירה ב- 150 ₪ ♦ ריסוס לדירה ב- 100 ₪ (דירת חדר לא כולל מ.ע.מ) ♦ מלכודת עד הבית 150 ₪ (החל מהשעה 18:00 250 ₪, בשבתות וחגים 250 ₪) ♦  הדברה ברגבים ♦ הדברה בקיבוץ רגבים ♦ ריסוס למקקים בזול ♦ ריסוס מקקים מחיר ♦ הדברה ירוקה לג'וקים ♦ הדברה ירוקה לתיקנים מחיר הכי זול ♦ הדברה של ג'וקים ♦ הדברה של תיקנים ♦ איך להיפטר מתיקנים בזול ♦ איך נפטרים מג'וקים ♦ פיתרון מהיר לתיקנים ♦ איך מדבירים לבד ג'וקים ♦ איך מדבירים לבד תיקנים ♦ הדברת ג'וקים עצמאית ♦ הדברה עשה זאת בעצמך ♦ תכשירי הדברה לקהל הרחב. חומרי הדברה ביתיים