להזמנת הדברה חייגו:  072-33-80-286
חבר "ארגון מדבירי מזיקים בישראל" | בעל היתר המשרד להגנת הסביבה | מ.ר. 2161
phone6, phone, contact, telephone, support, call
סופר ג'וק הדברה אחראית

הדברת מזיקים

רבים מכירים את התופעה הזו ובעיקר לו שגרים באזורים פתוחים כמו מושבים או קיבוצים, המזיקים שמגיעים אלינו יחד עם הקיץ. מזיקים חיים טוב יותר בסביבה חמה והם יכולים להיות מטרד רציני, ובמקרים רבים הם מנטרלים אפילו את המטבח מעבודה בו עד שהם מודברים. המזיקים הללו הם בעיה אסתטית ולא נעים לראות אותם אך הם גם בעיה בריאותית לבני אדם וצריך להיפטר מהם כמה שיותר מהר. בשביל הדברת מזיקים צריך לפנות למדביר מקצועי, אחד עם ניסיון שיודע איך לעשות את העבודה בצורה טובה כזו שתיתן לנו את השקט לתקופה ארוכה או לפחות עד לסיום העונה הנוכחית.

מה לפני ואחרי?
הדברת מזיקים  בין אם זה ריסוס נמלים או כל מזיק אחר, צריכה להתבצע על ידי מדביר מקצועי כפי שציינו, ויש כמה דברים שצריך לעשות לפני ואחרי. לפי ההדברה חשוב להרים את כל החפצים שנמצאים על הרצפה כמו שמכינים את הבית לשטיפה בכדי שניתן יהיה להגיע לכל מקום בבית ולרסס אותו. בחדר האמבטיה צריך להצניע מגבות וצריך להצניע מברשות שיניים וכדומה. מעבר לכך צריך לפנות את השיש מכל תכולתו ולהצניע את הכלים בארונות. לאחר הריסוס צריך לשטוף את הרצפה וצריך לנקות את השיש היטב, ואם היו מצעים או בגדים חשופים צריך לכבס אותם. חשוב לקבל את כל המידע הזה ומידע נוסף מהמדביר, וחשוב לשאול אותו כל שאלה שעולה בשביל שהריסוס יעבור בשלום.

הדברה באמצעים אורגניים
הדברת מזיקים יכולה להיות גם הדברה אורגנית. הדברה כזו היא הדברה שלא באמצעות חומרים כימיים אלא באמצעות חומרים על בסיס טבעי מה שאומר חומרים שהופקו מתמציות של צמחים. היתרונות בחומרים הללו הם שקודם כל הם חומרים ידידותיים לסביבה ולא פוגעים אקולוגית, ומעבר לכך אלו חומרים שהורגים את המזיקים הספציפיים ולא אחרים כך שנמנעת פגיעה בבעלי חיים, ויש חומרים שאף לא משמידים את המזיקים הספציפיים אלא מרחיקים אותם. יתרון נוסף של ריסוס נמלים או מזיקים אחרים באמצעים אורגניים הוא שלא צריך לפנות את הבית או המשרד לכמה שעות, מה שהרבה יותר נוח והרבה יותר פשוט בעיקר כשמדובר על בית עם ילדים או משרד שהיעדרות ממנו היא פגיעה בעסק. הדברת מזיקים באמצעות חומרים אורגניים גם לא מזיקה לבני אדם כך שאין חשש מההדברה.

אישורים
אם אתם מזמינים מדביר מקצועי אתם צריכים לוודא שיש לו את כל האישורים לעשות את מה שהוא עושה. הדברת מזיקים דורשת אישור של משרד הבריאות הן של המדביר והן של החומרים בהם הוא עושה שימוש, וכמובן שימוש בכמויות החומר הדרושות. אם אתם לא בטוחים שאתם יכולים לסמוך על המדביר ומקבלים התחמקויות במקום תשובות אל תיקחו את הסיכון ופנו למדביר אחר. חברת הדברה מקצועית ורצינית תהיה חברה שיש לה אתר אינטרנט בו ניתן לקבל את כל המידע הדרוש, ובדרך כלל באתר כזה גם יש את כל האישורים וניתן לראות אותם ולהתרשם מהם. בבואכם להזמין מדברי תוודאו שהוא נותן אחריות לשנה או לפחות עד לסוף העונה החמה בכדי שלא תצטרכו להזמין שוב מדביר תוך שבועות או חודשים בודדים, ולשלם על כך שוב וכמובן להיות מוטרדים מהבלגן שנלווה לכך. כשמדובר על בית פרטי או בית קרקע, חשוב לוודא שההדברה מתבצעת הן בתוך הבית והן מחוצה לו, בפתחי ביוב ובמקומות אחרים שצריכים ריסוס טוב. ורק שתדעו – יש מדביר שעונה על כל הדרישות לעיל ואף יותר ושמו סופר ג'וק . 
 
 
 

סופר ג'וק - הדברה אחראית  |  חבר ב "ארגון מדבירי מזיקים בישראל"  |  בעל היתר המשרד להגנת הסביבה - מ.ר. 2161  |  הזמנת הדברה: 072-33-80-286
 
הדברת מזיקים בבית     ריסוס נגד ג'וקים     הדברת יתושים     הדברת עכברים     הדברת חולדות     הדברת תיקנים (ג'וקים)     ריסוס יתושים     הדברת צרעות     הדברה נגד ג'וקים     הדברת נמלים     הדברה אלקטרונית חולדות     הרחקת יונים     דוקרנים ליונים     סילוק יונים     הדברת פשפשים בבית     הדברת יתוש הטיגריס האסייתי     פשפש המיטה     הדברת נמלים אקולוגית     הדברת פרעושים     הדברה אורגנית     ריסוס נגד יתושים     הדברת יתוש הנמר האסייתי     הדברה אלקטרונית עכברים     ריסוס נגד חרקים - Professional pest control     לוכד נחשים     מדביר מומלץ     ריסוס נגד נמלים     ריסוס     ריסוס לבית     מרחיק יונים     הדברה אקולוגית     הדברת תיקנים     הדברת עכברים     פשפש המיטה     הדברת מזיקים     ריסוס פרעושים     הדברת חרקים     הדברה ירוקה     שירותי הדברה