להזמנת הדברה חייגו:  058-555-88-96
סופר ג'וק הדברה אחראית
חבר "ארגון מדבירי מזיקים בישראל" | בעל היתר המשרד להגנת הסביבה | מ.ר. 2161
phone6, phone, contact, telephone, support, call

הדברת מזיקים בבית

הדברת מזיקים בבית היא חלק בלתי נפרד מפעולות הניקיון היומיומית, שצריך לבצע בבית ויש לה חלק חשוב בשמירת ההיגיינה ובריאות בני המשפחה.
מהי בעצם הדברת מזיקים בבית? הדברת מזיקים בבית היא פעולת ניקיון או יותר נכון, הדברה של כל המזיקים או הרחקה של מזיקים תברואיים כגון חרקים שונים, שנמצאים כרגע בשטח הבית או החצר או פעולה שמונעת כניסה עתידית של מזיקים לא רצויים.

הדברת מזיקים בבית מכוונת כנגד שלל מזיקים לא רצויים כמו תיקן אמריקאי, נמלים, מכרסמים כמו חולדות או עכברים, נדלים, עכבישים ועוד. המטרה של הדברת מזיקים בבית היא הרחקה לטווח ארוך ככל שניתן של מזיקים משטח הבית או החצר תוך שימוש במינימום חומרי הדברה שאין בהם לסכן את בני המשפחה או בעלי החיים שנמצאים שם.
הדברה של כל המזיקים בבית תביא לכך שחרקים או מכרסמים לא יהיו במגע עם בני הבית או במגע עם מקורות המזון וכך תמנע הרעלת מזון או כניסה לא רצויה של חיידקים ומחלות לשטח הבית.
 
הדברת מזיקים בטוחה ואחראית
לא מעט אנשים חוששים לבצע הדברה של כל המזיקים בבית משום שיש להם רתיעה מהרעילות של חומרי הדברה. כאן המקום להרגיע ולהוריד את מפלס החשש: בניגוד לזמנים קודמים שבהם מדבירים בצעו הדברת מזיקים בבית עם חומרי הדברה בעלי ריח חזק ורעילות גבוהה, כיום מבוצעת ההדברה בחומרי הדברה "ירוקים" יותר. למרות שאין הגדרה מדויקת מהם חומרי הדברה ירוקים נסביר שהכוונה לחומרי הדברה כימיים ממשפחת ה"פריתרואידים" אך מידת הרעילות שלהם היא אפסית לעומת הדור הקודם של חומרי ההדברה.

גם אסון ההדברה בירושלים המחריד שבו הלכו לעולמם שני ילדים חסרי אונים משפיע על ההחלטה האם לבצע הדברת מזיקים בבית וכאן נרחיב: במקרה של אסון ההדברה בירושלים נעשה שימוש בחומרי הדברה המיועדים ל"איוד מזיקים". חומרי ההדברה הללו הם קפסולות מיוחדות שאינן קשורות ואינן דומות לחומרי ההדברה הנמצאים בשימוש במקרה של ריסוס מזיקים בבית, לכן אין כל החשש לבצע הדברה של כל המזיקים בבית מיותר לחלוטין.
 
שיטות נפוצות של הדברת מזיקים
ישנן לא מעט שיטות להדברה של כל המזיקים כאשר יש שלוש בולטות: האחת היא הצבת מלכודות, השנייה היא פיזור רעל מוצק והשלישית היא ריסוס.
השיטה הכי פופולרית לביצוע הדברה של כל המזיקים הינה ריסוס נגד חרקים בתכשיר הדברה נוזלי שמיועד בעיקר להדברת פרוקי רגליים שונים ובעיקר להדברת חרקים כמו נמלים, תיקנים, יתושים ועוד. אנחנו מבצעים את כל השיטות ומומחים לטיפול בכל סוגי המזיקים ומבטיחים לטפל בבעיית המזיקים עד שתיפתר לחלוטין.
 
חברת הדברה מומלצת ואחראית
להזמנת הדברה או קבלת ייעוץ בנושא הדברה צרו עמנו קשר. חברת סופרג'וק פועלת בהתאם לחוקי המשרד להגנת הסביבה ובהתאם לנהלי עבודה קפדניים ומחמירים בכל הקשור לבטיחות. ברשותנו היתר הדברה מס' 2161 להדברת חרקים, הדברת מכרסמים וטיפול באיוד.
אל תקבל החלטה לפני שתתייעץ איתנו, 
אנו מתחייבים אישית לשירות המקצועי והמיומן ביותר!

חייגו אלינו להזמנת הדברה:
078-555-88-96צוות "סופר ג'וק"
 
 

סופר ג'וק - הדברה אחראית  |  חבר ב "ארגון מדבירי מזיקים בישראל"  |  בעל היתר המשרד להגנת הסביבה - מ.ר. 2161  |  הזמנת הדברה: 058-555-88-96
 
הדברת מזיקים בבית     ריסוס נגד ג'וקים     הדברת יתושים     הדברת עכברים     הדברת חולדות     הדברת תיקנים (ג'וקים)     ריסוס יתושים     הדברת צרעות     הדברה נגד ג'וקים     הדברת נמלים     איך לוכדים חולדה     הדברה אלקטרונית חולדות     הרחקת יונים     דוקרנים ליונים     סילוק יונים     הדברת יתוש הטיגריס האסייתי     הדברת נמלים אקולוגית     הדברת פרעושים     הדברה אורגנית     ריסוס נגד יתושים     הדברת יתוש הנמר האסייתי     הדברה אלקטרונית עכברים     ריסוס נגד חרקים - Professional pest control     לוכד נחשים     מדביר מומלץ     ריסוס נגד נמלים     ריסוס     ריסוס לבית     מרחיק יונים     הדברה אקולוגית     הדברת תיקנים     הדברת עכברים     הדברת מזיקים     ריסוס פרעושים     הדברת חרקים     הדברה ירוקה     שירותי הדברה    
ריסוס נגד ג'וקים ♦ ריסוס לבית נגד ג'וקים ♦ ריסוס לעסק נגד ג'וקים ♦ ריסוס נגד מקקים ♦ ריסוס נגד תיקנים ♦ ריסוס לתיקנים ♦ הדברת מקקים בבית ♦ הדברה מקקים מחיר ♦ הדברת תיקנים מחיר ♦ הדברת ג'וקים מחיר ♦ ריסוס נגד ג'וקים מחיר ♦ הדברת תיקן גרמני ♦ מחיר הדברה לתיקנים גרמנים ♦ הדברה לתיקנים מעופפים ♦ הדברה לג'וקים גדולים ♦ הדברה לג'וקים קטנים ♦ ג'וקים במטבח ♦ ג'וקים קטנים במטבח ♦ ג'וקים בכל הבית ♦ מכת ג'וקים ♦ מדביר תיקנים בזול ♦ הדברה זולה לתיקנים ♦ מדביר הכי זול ♦ הדברה לביובים ב 150 ₪ ♦ הדברה לדירה ב 150 ₪ (תיקנים) ♦ הדברה לדירה 150 ₪ (תיקנים) ♦ הדברת דירה נגד תיקנים 150 ₪ ♦ הדברת ביובים לבית פרטי ב 150 ₪‏‏ ♦ הדברת ביובים לבניין ב 150 ₪ ♦ הדברה זולה ב 150 ש"ח ♦ הדברה עם אחריות  ♦ ריסוס ג'וקים בזול ♦  ריסוס ג'וקים הכי זול ♦  ריסוס לג'וקים הכי זול ♦ ריסוס לג'וקים בזול ♦ ריסוס נגד ג'וקים בזול ♦ ריסוס נגד ג'וקים הכי זול ♦ ריסוס לג'וקים 100 ₪ (עד שני ביובים) ♦ הדברת ג'וקים 150 ₪ ♦ הדברת תיקנים 150 ₪ ♦ הדברה לבית ב- 150 ₪ ♦ ריסוס לבית ב- 150 ₪ ♦ ריסוס לביוב 150 ₪ ♦ ריסוס דירה ב- 150 ₪ ♦ ריסוס לדירה עד 150 ₪ ♦ ריסוס לדירה ב- 150 ₪ ♦ ריסוס לדירה ב- 100 ₪ (דירת חדר לא כולל מ.ע.מ) ♦ מלכודת עד הבית 150 ₪ (החל מהשעה 18:00 250 ₪, בשבתות וחגים 250 ₪) ♦  הדברה ברגבים ♦ הדברה בקיבוץ רגבים ♦ ריסוס למקקים בזול ♦ ריסוס מקקים מחיר ♦ הדברה ירוקה לג'וקים ♦ הדברה ירוקה לתיקנים מחיר הכי זול ♦ הדברה של ג'וקים ♦ הדברה של תיקנים ♦ איך להיפטר מתיקנים בזול ♦ איך נפטרים מג'וקים ♦ פיתרון מהיר לתיקנים ♦ איך מדבירים לבד ג'וקים ♦ איך מדבירים לבד תיקנים ♦ הדברת ג'וקים עצמאית ♦ הדברה עשה זאת בעצמך ♦ תכשירי הדברה לקהל הרחב. חומרי הדברה ביתיים