להזמנת הדברה חייגו:  058-555-88-96
סופר ג'וק הדברה אחראית
חבר "ארגון מדבירי מזיקים בישראל" | בעל היתר המשרד להגנת הסביבה | מ.ר. 2161
phone6, phone, contact, telephone, support, call

הדברת חרקים

כמעט כל אחד מאתנו בשלב כזה או אחר בחייו קנה חומר דוחה חרקים, חומר שאמור למנוע את העקיצה שלהם. חרקים עוקצים הם מטרד לא נעים ומי שרגיש לכך במיוחד יכול לקום בבוקר ולגלות שהוא מכוסה מעקיצות מה שיכול אף להטריד בכל עונת הקיץ. יש בשוק תכשירים שונים למריחה על הגוף או לריסוס, חומרים שיכולים להיות יעילים עבור אנשים רבים אך לא עבור כולם בעיקר אם מדובר על מכת חרקים בלתי נסבלת כזו ששום תכשיר לא יכול לעמוד מולה. בשביל זה יש הדברת חרקים, הדברה מקצועית ויעילה לכמה חודשים, הדברה שאמורה לפתור את הבעיה לשנה הזו או לפחות לתקופת הקיץ החמה.

מזיקים נפוצים
יש מזיקים שונים נפוצים שזקוקים להדברה ולהרחקה שלהם לטווח זמן כמה שיותר ארוך. יש את הנמלים המוכרות ומסתבר שיש סוגים שונים של נמלים שחלקם יכולים אף לעקוץ עקיצות כואבות, יש תיקנים או בשמם המוכר יותר – הג'וקים שנמצאים בדרך כלל בעיקר בסביבת פחי זבל, ובישראל יש כמה סוגים נפוצים יותר כמו התיקן המזרחי, התיקן האמריקאי והתיקן הגרמני, יש טרמיטים שהם סוג של תיקנים שפחות נפוצים בארץ אך כשהם מגיעים הם מגיעים בכמויות גדולות, יש את הקרציות שיכולות להיות אף מסוכנות והן בדרך כלל מגיעות בסביבת בעלי חיים כמו כלבים, יש את העכברים והחולדות שיכולים להעביר מחלות, יש את הפרעושים שאלו מזיקים קטנים ומטרידים, ויש את היתושים והזבובים שמציקים במיוחד ועלולים בעיקר לפגוע באיכות החיים. הדברת חרקים היא שם כולל לאותם מזיקים, חרקים עוקצים וכאלו שלא וצריך לטפל בכל אחד מהם בהתאם.

הדברה כימית
עד לפני כמה שנים הדברת חרקים היתה מתבצעת אך ורק באמצעות חומרים כימיים, חומרים שקוטלים את החרקים ומרחיקים את אלו הבאים אחרים. החומרים הללו חייבים להיות באישור של משרד הבריאות לשימוש וחייבים לדעת איך לעבוד איתם, איך להתמגן בזמן ההדברה ואיך להכין את הבית ומה לעשות אחרי. החומרים הללו אומנם עלולים היות מסוכנים אך אם עובדים בהתאם להוראות הדברת חרקים כזו לא אמורה לעבור עם איזו שהיא בעיה. צריך לפנות את הבית בזמן ההדברה מיושביו וצריך להרים את כל החפצים מהרצפה, וצריך כמובן לפנות את השי ולהצניע מברשות שיניים, מגבות, מצעים וכדומה. הדברת חרקים כימית דורשת גם עבודה אחרי, שטיפה של הרצפה וניקיון יסודי של השיש ושל סביבת ההדברה, ואם יש בגדים או חפצים אחרים שמגיעים במגע עם הגוף או מערכת הנשימה צריך לנקות אותם ביסודיות.

הדברה טבעית
הדברת חרקים טבעית – אורגנית היא הדברה שהנזק הסביבתי שלה כמעט ולא קיים. מדובר על חומרי הדברה שהופקו מצמחים והם לא מהווים פגיעה אקולוגית וכמובן גם לא מסכנים בני אדם. היתרון של הדברה כזו הוא שלא צריך לפנות את הבית מיושביו בזמן ההדברה ולא צריך לנקות אחריה, אך מומלץ בכל מקרה לקבל הוראות מדוייקות מהמדביר מה לעשות לפני ואחרי. הדברה כזו גם לא פוגעת בבלי חיים אחרים מעבר לאלו שהודברו וכך מקטיה את הפגיעה בבעלי החיים, ויש חומרים שאף לא פוגעים במזיקים הספציפיים אלא רק מרחיקים אותם.

אם אתם מחפשים מדביר מקצועי, מדביר שיעשה את העבודה בצור טובה אתם צריכים לוודא קודם כל שהוא מאושר לעבודה כזו ושהוא עושה שימוש בחומרים מורשים על ידי משרד הבריאות. צריך כמובן לוודא את הניסיון שלו ואם אתם יכולים לקבל המלצה על מדביר כזה ממישהו שאתם סומכים על דעתו – מה טוב. ואתם יכולים לחסוך את כל הטרחה ופשוט ליצור קשר עם סופר ג'וק.
 
 
 

סופר ג'וק - הדברה אחראית  |  חבר ב "ארגון מדבירי מזיקים בישראל"  |  בעל היתר המשרד להגנת הסביבה - מ.ר. 2161  |  הזמנת הדברה: 058-555-88-96
 
הדברת מזיקים בבית     ריסוס נגד ג'וקים     הדברת יתושים     הדברת עכברים     הדברת חולדות     הדברת תיקנים (ג'וקים)     ריסוס יתושים     הדברת צרעות     הדברה נגד ג'וקים     הדברת נמלים     איך לוכדים חולדה     הדברה אלקטרונית חולדות     הרחקת יונים     דוקרנים ליונים     סילוק יונים     הדברת יתוש הטיגריס האסייתי     הדברת נמלים אקולוגית     הדברת פרעושים     הדברה אורגנית     ריסוס נגד יתושים     הדברת יתוש הנמר האסייתי     הדברה אלקטרונית עכברים     ריסוס נגד חרקים - Professional pest control     לוכד נחשים     מדביר מומלץ     ריסוס נגד נמלים     ריסוס     ריסוס לבית     מרחיק יונים     הדברה אקולוגית     הדברת תיקנים     הדברת עכברים     הדברת מזיקים     ריסוס פרעושים     הדברת חרקים     הדברה ירוקה     שירותי הדברה    
ריסוס נגד ג'וקים ♦ ריסוס לבית נגד ג'וקים ♦ ריסוס לעסק נגד ג'וקים ♦ ריסוס נגד מקקים ♦ ריסוס נגד תיקנים ♦ ריסוס לתיקנים ♦ הדברת מקקים בבית ♦ הדברה מקקים מחיר ♦ הדברת תיקנים מחיר ♦ הדברת ג'וקים מחיר ♦ ריסוס נגד ג'וקים מחיר ♦ הדברת תיקן גרמני ♦ מחיר הדברה לתיקנים גרמנים ♦ הדברה לתיקנים מעופפים ♦ הדברה לג'וקים גדולים ♦ הדברה לג'וקים קטנים ♦ ג'וקים במטבח ♦ ג'וקים קטנים במטבח ♦ ג'וקים בכל הבית ♦ מכת ג'וקים ♦ מדביר תיקנים בזול ♦ הדברה זולה לתיקנים ♦ מדביר הכי זול ♦ הדברה לביובים ב 150 ₪ ♦ הדברה לדירה ב 150 ₪ (תיקנים) ♦ הדברה לדירה 150 ₪ (תיקנים) ♦ הדברת דירה נגד תיקנים 150 ₪ ♦ הדברת ביובים לבית פרטי ב 150 ₪‏‏ ♦ הדברת ביובים לבניין ב 150 ₪ ♦ הדברה זולה ב 150 ש"ח ♦ הדברה עם אחריות  ♦ ריסוס ג'וקים בזול ♦  ריסוס ג'וקים הכי זול ♦  ריסוס לג'וקים הכי זול ♦ ריסוס לג'וקים בזול ♦ ריסוס נגד ג'וקים בזול ♦ ריסוס נגד ג'וקים הכי זול ♦ ריסוס לג'וקים 100 ₪ (עד שני ביובים) ♦ הדברת ג'וקים 150 ₪ ♦ הדברת תיקנים 150 ₪ ♦ הדברה לבית ב- 150 ₪ ♦ ריסוס לבית ב- 150 ₪ ♦ ריסוס לביוב 150 ₪ ♦ ריסוס דירה ב- 150 ₪ ♦ ריסוס לדירה עד 150 ₪ ♦ ריסוס לדירה ב- 150 ₪ ♦ ריסוס לדירה ב- 100 ₪ (דירת חדר לא כולל מ.ע.מ) ♦ מלכודת עד הבית 150 ₪ (החל מהשעה 18:00 250 ₪, בשבתות וחגים 250 ₪) ♦  הדברה ברגבים ♦ הדברה בקיבוץ רגבים ♦ ריסוס למקקים בזול ♦ ריסוס מקקים מחיר ♦ הדברה ירוקה לג'וקים ♦ הדברה ירוקה לתיקנים מחיר הכי זול ♦ הדברה של ג'וקים ♦ הדברה של תיקנים ♦ איך להיפטר מתיקנים בזול ♦ איך נפטרים מג'וקים ♦ פיתרון מהיר לתיקנים ♦ איך מדבירים לבד ג'וקים ♦ איך מדבירים לבד תיקנים ♦ הדברת ג'וקים עצמאית ♦ הדברה עשה זאת בעצמך ♦ תכשירי הדברה לקהל הרחב. חומרי הדברה ביתיים