להזמנת הדברה חייגו:  058-555-88-96
סופר ג'וק הדברה אחראית
חבר "ארגון מדבירי מזיקים בישראל" | בעל היתר המשרד להגנת הסביבה | מ.ר. 2161
phone6, phone, contact, telephone, support, call

הדברת חולדות

מעטות החיות שגורמות לנו אי נוחות כמו חולדות ועכברים. אנחנו אומנם לא נתקלים בהן לעיתים תכופות, לפחות לא מרבית האנשים, אך כשאנחנו נתקלים בהן, זה גורם לנו לרתיעה וזאת למרות שבתרבות הפופולארית גם עכברים וגם חולדות מיוצגות לא פעם כדמויות חביבות דווקא.

חולדות ועכברים הם מזיקים קשים, הם גורמים נזקים לתשתיות הבית, פוגעים ומזהמים את המזון והשתייה שלנו ומפיצים מחלות בעיקר באמצעות פיזור שתן וגללים( מדובר במכרסמים שמסתובבים במקומות מזוהמים כמו מערכות הביוב ונכנסים לבית שלנו) ולכן אין זה מפתיע שאנחנו מבקשים להיפטר מהן, והדרך לעשות זאת היא באמצעות שירותי הדברה מקצועיים. מדבירים מומחים שיכולים להתמודד עם הדברת חולדות ועכברים אצלנו בבית או במקום עבודתנו, בין אם מדובר בחולדה מצויה בתוך הגג, הדברת חולדה נורבגית שחיה בתוך תעלות בביוב ובמחילות בחצר או עכבר שמסתובב בבית או במשרד.
תמיד, הדברת חולדות תעשה באמצעות מגוון של ידע, ניסיון ושל ציוד וחומרים מקצועיים. נקדים ונאמר, חולדה היא חיה מאוד זהירה, חשדנית וחכמה וכאמור מסוכנת לבריאותנו וכל ניסיון של הלקוח להתמודד לבד יכול לגרום לחולדה להירתע מאמצעים שונים לכן חשוב שתהליך ההדברה יתבצע בצורה מקצועית וחכמה (זו הסיבה שאסור לנו להתפשר ואנחנו צריכים להזמין מדביר מקצועי ולא לנסות ולהדביר בעצמנו). לשם הדברתם אנחנו נשתמש בחומרי הדברה שונים אך ניתן להשתמש גם באמצעים או חומרים ירוקים, ידידותיים לסביבה, שלא גורמים נזק סביבתי וגם לא גורמים למוות של החולדות באופן שמאפשר לנו לתפוס אותן ולהעביר אותן למקום אחר. במובן מסוים זה מזכיר הדברת עכברים אלקטרונית, כזו שמתבצעת באמצעות כלים אשר לא הורגים את העכבר אך כן מאפשרים לתפוס אותו ולהעביר אותו למקום אחר.

ההמלצה היא, להזמין מומחה להדברת חולדות על מנת שיזהה את סוג המזיק, את היקף התופעה ואת אופי הסביבה ויקבע במקום את שיטת ההדברה של החולדות או העכברים כולל איתור מקומות החדירה למבנה ואף איטום דרכי הכניסה שלהם. רק מדביר מקצועי ומנוסה יודע לזהות את סוג המכרסם ואת רמת הנגיעות כמו גם את דרך הכניסה שלו ויכול להמליץ על אופן הטיפול בין אם זה מלכודות, רעלים או שימוש באמצעים "ירוקים" יותר.

לשם טיפול הדברה מקצועי בחולדות או טיפול מקצועי בנושא הדברת עכברים בבית, אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר. חברת סופרג'וק מתמחה בהדברת חולדות והדברת עכברים, כמו כן אנחנו מתמחים בייעוץ בנושא הדברת עכברים אלקטרונית ובכלים אחרים. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר והצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת ולענות על כל שאלה בנושא הדברת עכברים, הדברה לעכברים ריסוס לעכברי לכידת עכברים.
אל תקבל החלטה לפני שתתייעץ איתנו, 
אנו מתחייבים אישית לשירות המקצועי והמיומן ביותר!

חייגו אלינו להזמנת הדברה:

058-555-88-96

 
 
 

סופר ג'וק - הדברה אחראית  |  חבר ב "ארגון מדבירי מזיקים בישראל"  |  בעל היתר המשרד להגנת הסביבה - מ.ר. 2161  |  הזמנת הדברה: 058-555-88-96
 
הדברת מזיקים בבית     ריסוס נגד ג'וקים     הדברת יתושים     הדברת עכברים     הדברת חולדות     הדברת תיקנים (ג'וקים)     ריסוס יתושים     הדברת צרעות     הדברה נגד ג'וקים     הדברת נמלים     איך לוכדים חולדה     הדברה אלקטרונית חולדות     הרחקת יונים     דוקרנים ליונים     סילוק יונים     הדברת יתוש הטיגריס האסייתי     הדברת נמלים אקולוגית     הדברת פרעושים     הדברה אורגנית     ריסוס נגד יתושים     הדברת יתוש הנמר האסייתי     הדברה אלקטרונית עכברים     ריסוס נגד חרקים - Professional pest control     לוכד נחשים     מדביר מומלץ     ריסוס נגד נמלים     ריסוס     ריסוס לבית     מרחיק יונים     הדברה אקולוגית     הדברת תיקנים     הדברת עכברים     הדברת מזיקים     ריסוס פרעושים     הדברת חרקים     הדברה ירוקה     שירותי הדברה    
ריסוס נגד ג'וקים ♦ ריסוס לבית נגד ג'וקים ♦ ריסוס לעסק נגד ג'וקים ♦ ריסוס נגד מקקים ♦ ריסוס נגד תיקנים ♦ ריסוס לתיקנים ♦ הדברת מקקים בבית ♦ הדברה מקקים מחיר ♦ הדברת תיקנים מחיר ♦ הדברת ג'וקים מחיר ♦ ריסוס נגד ג'וקים מחיר ♦ הדברת תיקן גרמני ♦ מחיר הדברה לתיקנים גרמנים ♦ הדברה לתיקנים מעופפים ♦ הדברה לג'וקים גדולים ♦ הדברה לג'וקים קטנים ♦ ג'וקים במטבח ♦ ג'וקים קטנים במטבח ♦ ג'וקים בכל הבית ♦ מכת ג'וקים ♦ מדביר תיקנים בזול ♦ הדברה זולה לתיקנים ♦ מדביר הכי זול ♦ הדברה לביובים ב 150 ₪ ♦ הדברה לדירה ב 150 ₪ (תיקנים) ♦ הדברה לדירה 150 ₪ (תיקנים) ♦ הדברת דירה נגד תיקנים 150 ₪ ♦ הדברת ביובים לבית פרטי ב 150 ₪‏‏ ♦ הדברת ביובים לבניין ב 150 ₪ ♦ הדברה זולה ב 150 ש"ח ♦ הדברה עם אחריות  ♦ ריסוס ג'וקים בזול ♦  ריסוס ג'וקים הכי זול ♦  ריסוס לג'וקים הכי זול ♦ ריסוס לג'וקים בזול ♦ ריסוס נגד ג'וקים בזול ♦ ריסוס נגד ג'וקים הכי זול ♦ ריסוס לג'וקים 100 ₪ (עד שני ביובים) ♦ הדברת ג'וקים 150 ₪ ♦ הדברת תיקנים 150 ₪ ♦ הדברה לבית ב- 150 ₪ ♦ ריסוס לבית ב- 150 ₪ ♦ ריסוס לביוב 150 ₪ ♦ ריסוס דירה ב- 150 ₪ ♦ ריסוס לדירה עד 150 ₪ ♦ ריסוס לדירה ב- 150 ₪ ♦ ריסוס לדירה ב- 100 ₪ (דירת חדר לא כולל מ.ע.מ) ♦ מלכודת עד הבית 150 ₪ (החל מהשעה 18:00 250 ₪, בשבתות וחגים 250 ₪) ♦  הדברה ברגבים ♦ הדברה בקיבוץ רגבים ♦ ריסוס למקקים בזול ♦ ריסוס מקקים מחיר ♦ הדברה ירוקה לג'וקים ♦ הדברה ירוקה לתיקנים מחיר הכי זול ♦ הדברה של ג'וקים ♦ הדברה של תיקנים ♦ איך להיפטר מתיקנים בזול ♦ איך נפטרים מג'וקים ♦ פיתרון מהיר לתיקנים ♦ איך מדבירים לבד ג'וקים ♦ איך מדבירים לבד תיקנים ♦ הדברת ג'וקים עצמאית ♦ הדברה עשה זאת בעצמך ♦ תכשירי הדברה לקהל הרחב. חומרי הדברה ביתיים