להזמנת הדברה חייגו:  072-33-80-286
חבר "ארגון מדבירי מזיקים בישראל" | בעל היתר המשרד להגנת הסביבה | מ.ר. 2161
phone6, phone, contact, telephone, support, call
סופר ג'וק הדברה אחראית

הדברת חולדות

מעטות החיות שגורמות לנו אי נוחות כמו חולדות ועכברים. אנחנו אומנם לא נתקלים בהן לעיתים תכופות, לפחות לא מרבית האנשים, אך כשאנחנו נתקלים בהן, זה גורם לנו לרתיעה וזאת למרות שבתרבות הפופולארית גם עכברים וגם חולדות מיוצגות לא פעם כדמויות חביבות דווקא.

חולדות ועכברים הם מזיקים קשים, הם גורמים נזקים לתשתיות הבית, פוגעים ומזהמים את המזון והשתייה שלנו ומפיצים מחלות בעיקר באמצעות פיזור שתן וגללים( מדובר במכרסמים שמסתובבים במקומות מזוהמים כמו מערכות הביוב ונכנסים לבית שלנו) ולכן אין זה מפתיע שאנחנו מבקשים להיפטר מהן, והדרך לעשות זאת היא באמצעות שירותי הדברה מקצועיים. מדבירים מומחים שיכולים להתמודד עם הדברת חולדות ועכברים אצלנו בבית או במקום עבודתנו, בין אם מדובר בחולדה מצויה בתוך הגג, הדברת חולדה נורבגית שחיה בתוך תעלות בביוב ובמחילות בחצר או עכבר שמסתובב בבית או במשרד.

תמיד, הדברת חולדות תעשה באמצעות מגוון של ידע, ניסיון ושל ציוד וחומרים מקצועיים. נקדים ונאמר, חולדה היא חיה מאוד זהירה, חשדנית וחכמה וכאמור מסוכנת לבריאותנו וכל ניסיון של הלקוח להתמודד לבד יכול לגרום לחולדה להירתע מאמצעים שונים לכן חשוב שתהליך ההדברה יתבצע בצורה מקצועית וחכמה (זו הסיבה שאסור לנו להתפשר ואנחנו צריכים להזמין מדביר מקצועי ולא לנסות ולהדביר בעצמנו). לשם הדברתם אנחנו נשתמש בחומרי הדברה שונים אך ניתן להשתמש גם באמצעים או חומרים ירוקים, ידידותיים לסביבה, שלא גורמים נזק סביבתי וגם לא גורמים למוות של החולדות באופן שמאפשר לנו לתפוס אותן ולהעביר אותן למקום אחר. במובן מסוים זה מזכיר הדברת עכברים אלקטרונית, כזו שמתבצעת באמצעות כלים אשר לא הורגים את העכבר אך כן מאפשרים לתפוס אותו ולהעביר אותו למקום אחר.

ההמלצה היא, להזמין מומחה להדברת חולדות על מנת שיזהה את סוג המזיק, את היקף התופעה ואת אופי הסביבה ויקבע במקום את שיטת ההדברה של החולדות או העכברים כולל איתור מקומות החדירה למבנה ואף איטום דרכי הכניסה שלהם. רק מדביר מקצועי ומנוסה יודע לזהות את סוג המכרסם ואת רמת הנגיעות כמו גם את דרך הכניסה שלו ויכול להמליץ על אופן הטיפול בין אם זה מלכודות, רעלים או שימוש באמצעים "ירוקים" יותר.

לשם טיפול הדברה מקצועי בחולדות, אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר. חברת סופרג'וק מתמחה בהדברת חולדות והדברת עכברים, כמו כן אנחנו מתמחים בייעוץ בנושא הדברת עכברים אלקטרונית ובכלים אחרים. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר והצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת ולענות על כל שאלה בנושא. 
הדברת חולדות
אל תקבל החלטה לפני שתתייעץ איתנו, 
אנו מתחייבים אישית לשירות המקצועי והמיומן ביותר!

חייגו אלינו להזמנת הדברה:
072-33-80-286

מלאו פרטיכם בטופס משמאל וניצור קשר בהקדם.

צוות "סופר ג'וק"
 
 

סופר ג'וק - הדברה אחראית  |  חבר ב "ארגון מדבירי מזיקים בישראל"  |  בעל היתר המשרד להגנת הסביבה - מ.ר. 2161  |  הזמנת הדברה: 072-33-80-286
 
הדברת מזיקים בבית     ריסוס נגד ג'וקים     הדברת יתושים     הדברת עכברים     הדברת חולדות     הדברת תיקנים (ג'וקים)     ריסוס יתושים     הדברת צרעות     הדברה נגד ג'וקים     הדברת נמלים     הדברה אלקטרונית חולדות     הרחקת יונים     דוקרנים ליונים     סילוק יונים     הדברת פשפשים בבית     הדברת יתוש הטיגריס האסייתי     פשפש המיטה     הדברת נמלים אקולוגית     הדברת פרעושים     הדברה אורגנית     ריסוס נגד יתושים     הדברת יתוש הנמר האסייתי     הדברה אלקטרונית עכברים     ריסוס נגד חרקים - Professional pest control     לוכד נחשים     מדביר מומלץ     ריסוס נגד נמלים     ריסוס     ריסוס לבית     מרחיק יונים     הדברה אקולוגית     הדברת תיקנים     הדברת עכברים     פשפש המיטה     הדברת מזיקים     ריסוס פרעושים     הדברת חרקים     הדברה ירוקה     שירותי הדברה