להזמנת הדברה חייגו:  072-33-80-286
חבר "ארגון מדבירי מזיקים בישראל" | בעל היתר המשרד להגנת הסביבה | מ.ר. 2161
phone6, phone, contact, telephone, support, call
סופר ג'וק הדברה אחראית

הדברת חולדות

מכרסמים שונים, ובמיוחד חולדות, יכולים להוות בעיה משמעותית מאוד. יש כמה דרכים עליהן כדאי להקפיד כדי למנוע את הופעת החולדות מלכתחילה (כגון שמירה על הניקיון וסילוק פסולת), אך אם הן כבר הגיעו, יש צורך לפנות לשירות של הדברת חולדות.
מי שחושש מפיזור של רעל מסוכן, מי שאינו רוצה לפגוע לרעה בכלבים, בחתולים ובחיות אחרות בשל פיזור פיתיונות מורעלים, יוכל לבחור להיעזר בשיטות מקצועיות של הדברה ירוקה. הכלל שחשוב לזכור הוא לבחור אך ורק במדביר מקצועי, בעל רישיון והרשאה מטעם המשרד להגנת הסביבה.

חשיבותה של הדברה
מדוע הדברת חולדות חשובה כל כך? ראשית, ללא ספק קיים החשש הטבעי של אנשים רבים מהימצאות של מכרסמים בבית. אך במקרה זה, אין המדובר בחשש סתמי. אין המדובר גם באי נעימות אותה מגלים למראה חרקי מזון. חולדות ידועות כגורם שעלול להעביר מחלות. המחלות יכולות לעבור באמצעות אכילת מזון שננגס על ידי מכרסם, וכן בשל הימצאות של הפרשות מזוהמות.
בנוסף, חולדות, שלא כמו עכברים (שהם הרבה יותר קטנים), עשויות בהחלט לתקוף ולנשוך. לרוב, הן עושות זאת כאשר האדם ישן וידועים מקרים שבהם אירעה פציעה של ממש בקרב ילדים ופעוטות. אם כך, הדברת חולדות היא דבר חשוב, ראוי ונכון. אך למי כדאי לפנות? תמיד כדאי לפנות למקור מוסמך ומומלץ, שמשרת את לקוחותיו לשביעות רצונם המלאה. סופר ג'וק משרתים נאמנה את לקוחותיהם ומספקים פתרון איכותי ומלא, לרבות הדברה ירוקה.

הסוף למזיקים
איך מתבצעת הדברת חולדות מקצועית? ראשית, יבצע המדביר סריקה לאיתור המקומות שבהם מקננים העכברושים והמקומות שמהם הם עשויים לחדור פנימה. ההמלצה ללקוחות היא לשמור את דבר האוכל בכלים אטומים ולהימנע משאריות אשפה פזורות בבית או מחוצה לו. פתחים שונים יש לאטום.

לכידת העכברושים תתבצע באמצעות מלכודות מתאימות, שיכולות להיות מורעלות או נטולות רעל. במקרים מסוימים ניתן להיעזר בפתרונות אלקטרוניים להרחקת מכרסמים, אבל בדרך כלל זה יהיה חלק ממכלול של פתרונות להדברה מקיפה. גיליתם בבית חרקי מזון או חולדות? יש לכם בעיה בלתי נגמרת של יתושים, יונים, פרעושים או פשפשים? סופר ג'וק הדברה ישימו סוף לבעיה. 
 
אל תקבל החלטה לפני שתתייעץ איתנו, 
אנו מתחייבים אישית לשירות המקצועי והמיומן ביותר!

חייגו אלינו להזמנת הדברה:
072-33-80-286

מלאו פרטיכם בטופס משמאל וניצור קשר בהקדם.

צוות "סופר ג'וק"
 
 

סופר ג'וק - הדברה אחראית  |  חבר ב "ארגון מדבירי מזיקים בישראל"  |  בעל היתר המשרד להגנת הסביבה - מ.ר. 2161  |  הזמנת הדברה: 072-33-80-286
 
הדברת מזיקים בבית     ריסוס נגד ג'וקים     הדברת יתושים     הדברת עכברים     הדברת חולדות     הדברת תיקנים (ג'וקים)     ריסוס יתושים     הדברת צרעות     הדברה נגד ג'וקים     הדברת נמלים     הדברה אלקטרונית חולדות     הרחקת יונים     דוקרנים ליונים     סילוק יונים     הדברת פשפשים בבית     הדברת יתוש הטיגריס האסייתי     פשפש המיטה     הדברת נמלים אקולוגית     הדברת פרעושים     הדברה אורגנית     ריסוס נגד יתושים     הדברת יתוש הנמר האסייתי     הדברה אלקטרונית עכברים     ריסוס נגד חרקים - Professional pest control     לוכד נחשים     מדביר מומלץ     ריסוס נגד נמלים     ריסוס     ריסוס לבית     מרחיק יונים     הדברה אקולוגית     הדברת תיקנים     הדברת עכברים     פשפש המיטה     הדברת מזיקים     ריסוס פרעושים     הדברת חרקים     הדברה ירוקה     שירותי הדברה