להזמנת הדברה חייגו:  072-33-80-286
חבר "ארגון מדבירי מזיקים בישראל" | בעל היתר המשרד להגנת הסביבה | מ.ר. 2161
phone6, phone, contact, telephone, support, call
סופר ג'וק הדברה אחראית

הדברת חולדות

כיצד מבצעים הדברת חולדות?
בכל סביבת מגורי אדם נמצאות גם חולדות... והרבה. מדוע?
הסיבה המרכזית למשיכתן של חולדות למגורי אדם היא העובדה שהאדם מספק תנאים מספקים להתפתחות חולדות הכוללים מקום מחסה, מזון ומים. מאותו הרגע בו חולדות הצליחו לפלוש לתוך מבנה הן נוהגות להתרבות במהירות עצומה ותוך כדי כך גורמות לנזקים פיזיים לתשתיות המבנה ולזיהום המקום באמצעות כרסום בלתי פוסק ופיזור גללים ושתן.
הדרך היעילה והמהירה להרחיק חולדות שחדרו לבית היא למנוע את כניסתן למבנה מלכתחילה ולכן הטיפול המקצועי שלנו של הדברת חולדות מתחיל באבחון וניטור הבית בצורה יסודית.
 
הדברת מכרסמים – לא בכל מחיר
 במסגרת השרות, יגיע לביתכם מדביר חולדות מקצועי ומומחה לנושא של מכרסמים ויבצע תחילה סריקה של שטח החצר ופנים הבית.
שלב זה הכרחי על מנת לבדוק האם יש נוכחות של מכרסמים בבית ואיזה סוג של מכרסם פלש אליכם, האם זה עכבר, חולדה נורבגית או חולדה מצויה? בשלב הסריקה נתאמץ לדעת כיצד חדרו חולדות או עכברים למבנה ובאילו מספרים מדובר כלומר, האם מדובר במשפחה של חולדות, משפחה של עכברים או האם מדובר באירוע של חולדה בודדת.
אמנת השירות שלנו (וגם החוק!) מחייבים אותנו לבצע הדברת חולדות אך ורק לאחר שהתברר כי קיים חשש לנוכחות של מכרסמים במבנה משום שישנם מקרים של טעות בזיהוי מצידו של הלקוח ולמה הכוונה: גללים אותם ראה הלקוח שייכים לבעל חיים אחר או כאשר הסימנים ישנים מאוד. במצבים אלו ישלם הלקוח רק את עלות הביקור במקום.
 
תוך כדי הסריקה לאיתור חולדות יצביע המדביר על הכשלים שהובילו לנוכחות של חולדות במבנה וכיצד ניתן למנוע אותם.
חשוב מאוד לפני הזמנת מדביר חולדות -  מומלץ לא לסלק את הסימנים לנוכחות של חולדות (גללים של חולדה או גללים של עכבר, סימני כרסום במזון) משום שהם עלולות להקשות על זיהוי סוג המכרסם ומסלולי כניסתו והליכתו.
 
הדברת מכרסמים אחראית ומקצועית
 אם פלשו לביתכם חולדות או עכברים, יכין עבורכם מדביר מומחה תכנית עבודה מסודרת הכוללת לכידת מכרסמים שחדרו לתוך שטח הבית והגנה חיצונית למניעת חזרתן של חולדות בשנית.
הדברת חולדות במגורי אדם מחייבת עמידה בסטנדרטים גבוהים של בטיחות ולכן כל הצבה של מלכודת או יישום רעל על ידי מדביר יבוצעו תחת שיקול דעת ובצורה מושכלת. המטרה היא לבצע הדברת חולדות ממוקדת ללא חשיפה מיותרת של בני המשפחה או חיות המחמד לחומרי הדברה או מגע עם רעל לחולדות. ברשותנו רישיון להדברת מכרסמים מטעם המשרד להגנת הסביבה מס' 2161 ואנחנו משתמשים אך ורק בחומרי הדברה המאושרים כחוק. 
 
אל תקבל החלטה לפני שתתייעץ איתנו, 
אנו מתחייבים אישית לשירות המקצועי והמיומן ביותר!

חייגו אלינו להזמנת הדברה:
072-33-80-286

מלאו פרטיכם בטופס משמאל וניצור קשר בהקדם.

צוות "סופר ג'וק"
 
 

סופר ג'וק - הדברה אחראית  |  חבר ב "ארגון מדבירי מזיקים בישראל"  |  בעל היתר המשרד להגנת הסביבה - מ.ר. 2161  |  הזמנת הדברה: 072-33-80-286
 
הדברת מזיקים בבית     ריסוס נגד ג'וקים     הדברת יתושים     הדברת עכברים     הדברת חולדות     הדברת תיקנים (ג'וקים)     ריסוס יתושים     הדברת צרעות     הדברה נגד ג'וקים     הדברת נמלים     הדברה אלקטרונית חולדות     הרחקת יונים     דוקרנים ליונים     סילוק יונים     הדברת פשפשים בבית     הדברת יתוש הטיגריס האסייתי     פשפש המיטה     הדברת נמלים אקולוגית     הדברת פרעושים     הדברה אורגנית     ריסוס נגד יתושים     הדברת יתוש הנמר האסייתי     הדברה אלקטרונית עכברים     ריסוס נגד חרקים - Professional pest control     לוכד נחשים     מדביר מומלץ     ריסוס נגד נמלים     ריסוס     ריסוס לבית     מרחיק יונים     הדברה אקולוגית     הדברת תיקנים     הדברת עכברים     פשפש המיטה     הדברת מזיקים     ריסוס פרעושים     הדברת חרקים     הדברה ירוקה     שירותי הדברה