להזמנת הדברה חייגו:  058-555-88-96
סופר ג'וק הדברה אחראית
חבר "ארגון מדבירי מזיקים בישראל" | בעל היתר המשרד להגנת הסביבה | מ.ר. 2161
phone6, phone, contact, telephone, support, call

הדברת חולדות

כיצד מבצעים הדברת חולדות - איך נפטרים מחולדות או עכברים

 

תותחים בהדברת חולדות או עכברים 100% הצלחה

בכל סביבת מגורי אדם נמצאות גם חולדות וגם עכברים... והרבה. מדוע?
הסיבה המרכזית למשיכתן של חולדות למגורי אדם היא העובדה שהאדם מספק תנאים מספקים להתפתחות חולדות או עכברים הכוללים מקום מחסה, מזון ומים. מאותו הרגע בו חולדות או חולדה סוררת הצליחו לפלוש לתוך מבנה הן נוהגות להתרבות במהירות עצומה ותוך כדי כך גורמות אותם חולדות לנזקים פיזיים לתשתיות המבנה ולזיהום המקום באמצעות כרסום בלתי פוסק ופיזור גללים של חולדות ושתן של חולדות.
הדרך היעילה והמהירה להרחיק חולדות או עכברים שחדרו לבית היא למנוע את כניסתן למבנה מלכתחילה ולכן הטיפול המקצועי שלנו של הדברת חולדות מתחיל באבחון וניטור הבית בצורה יסודית.
 

הדברת מכרסמים – לא בכל מחיר

במסגרת השרות, יגיע לביתכם מדביר חולדות מקצועי ומומחה לנושא של מכרסמים ויבצע תחילה סריקה של שטח החצר ופנים הבית.
שלב זה הכרחי על מנת לבדוק האם יש נוכחות של מכרסמים (חולדות או עכברים) בבית ואיזה סוג של מכרסם פלש אליכם, האם זה עכבר מצוי, חולדה נורבגית או חולדה מצויה? בשלב הסריקה נתאמץ לדעת כיצד חדרו חולדות או עכברים למבנה ובאילו מספרים מדובר כלומר, האם מדובר במשפחה של חולדות, משפחה של עכברים או האם מדובר באירוע של חולדה בודדת (חולדה סוררת).
אמנת השירות שלנו (וגם החוק!) מחייבים אותנו לבצע הדברת חולדות או הדברה נגד עכברים אך ורק לאחר שהתברר כי קיים חשש לנוכחות של מכרסמים במבנה משום שישנם מקרים של טעות בזיהוי מצידו של הלקוח ולמה הכוונה: גללים אותם ראה הלקוח שייכים לבעל חיים אחר או כאשר הסימנים ישנים מאוד. במצבים אלו ישלם הלקוח רק את עלות הביקור במקום.
תוך כדי הסריקה לאיתור חולדות או סריקה לאיתור עכברים יצביע מדביר מחצולדות מומלץ על הכשלים שהובילו לנוכחות של חולדות או עכברים במבנה וכיצד ניתן לתקן אותם.
חשוב מאוד לפני הזמנת מדביר חולדות מומלץ או מדביר עכברים מומלץ -  חשוב מאוד לא לסלק את הסימנים לנוכחות של חולדות (גללים של חולדה או גללים של עכבר, סימני כרסום במזון) משום שהם עלולות להקשות על זיהוי סוג המכרסם ומסלולי כניסתו והליכתו.
 

הדברת מכרסמים אחראית ומקצועית

אם פלשו לביתכם חולדות או עכברים, יכין עבורכם מדביר מומחה לחולדות תכנית עבודה מסודרת הכוללת לכידת מכרסמים שחדרו לתוך שטח הבית והגנה חיצונית למניעת חזרתן של חולדות בשנית.
הדברת חולדות או הדברת עכברים במגורי אדם מחייבת עמידה בסטנדרטים גבוהים של בטיחות ולכן כל הצבה של מלכודת או יישום רעל על ידי מדביר יבוצעו תחת שיקול דעת ובצורה מושכלת. המטרה היא לבצע הדברת חולדות או הדברה נגד עכברים בצורה ממוקדת ללא חשיפה מיותרת של בני המשפחה או חיות המחמד לחומרי הדברה או מגע עם רעל לחולדות או רעל לעכברים. ברשותנו רישיון להדברת מכרסמים מטעם המשרד להגנת הסביבה מס' 2161 ואנחנו משתמשים אך ורק בחומרי הדברה המאושרים כחוק. 
ניקוי גללים של עכברים - ניקוי גללים של חולדות - ניקוי לשלשת יונים - ניקוי צואת יונים
 
אנחנו החברה המקצועית ביותר לפתרון בעיה של חולדות או בעיה של עכברים!
אל תקבל החלטה לפני שתתייעץ איתנו, 
אנו מתחייבים אישית לשירות המקצועי והמיומן ביותר!

חייגו אלינו להזמנת הדברה:
058-555-88-96
לכידת חולדה, לוכד חולדות, לוכד עכברים, לכידת עכבר, חולדה באסלה, חולדה במטבח, מכת חולדות, מכת עכברים, רעל לעכברים, מלכודת לחולדות, מדביר עכברים, מדביר חולדות, אלו שירותי הדברת מכרסמים העומדים לרשתוך

צוות "סופר ג'וק"
 
 

סופר ג'וק - הדברה אחראית  |  חבר ב "ארגון מדבירי מזיקים בישראל"  |  בעל היתר המשרד להגנת הסביבה - מ.ר. 2161  |  הזמנת הדברה: 058-555-88-96
 
הדברת מזיקים בבית     ריסוס נגד ג'וקים     הדברת יתושים     הדברת עכברים     הדברת חולדות     הדברת תיקנים (ג'וקים)     ריסוס יתושים     הדברת צרעות     הדברה נגד ג'וקים     הדברת נמלים     איך לוכדים חולדה     הדברה אלקטרונית חולדות     הרחקת יונים     דוקרנים ליונים     סילוק יונים     הדברת יתוש הטיגריס האסייתי     הדברת נמלים אקולוגית     הדברת פרעושים     הדברה אורגנית     ריסוס נגד יתושים     הדברת יתוש הנמר האסייתי     הדברה אלקטרונית עכברים     ריסוס נגד חרקים - Professional pest control     לוכד נחשים     מדביר מומלץ     ריסוס נגד נמלים     ריסוס     ריסוס לבית     מרחיק יונים     הדברה אקולוגית     הדברת תיקנים     הדברת עכברים     הדברת מזיקים     ריסוס פרעושים     הדברת חרקים     הדברה ירוקה     שירותי הדברה    
ריסוס נגד ג'וקים ♦ ריסוס לבית נגד ג'וקים ♦ ריסוס לעסק נגד ג'וקים ♦ ריסוס נגד מקקים ♦ ריסוס נגד תיקנים ♦ ריסוס לתיקנים ♦ הדברת מקקים בבית ♦ הדברה מקקים מחיר ♦ הדברת תיקנים מחיר ♦ הדברת ג'וקים מחיר ♦ ריסוס נגד ג'וקים מחיר ♦ הדברת תיקן גרמני ♦ מחיר הדברה לתיקנים גרמנים ♦ הדברה לתיקנים מעופפים ♦ הדברה לג'וקים גדולים ♦ הדברה לג'וקים קטנים ♦ ג'וקים במטבח ♦ ג'וקים קטנים במטבח ♦ ג'וקים בכל הבית ♦ מכת ג'וקים ♦ מדביר תיקנים בזול ♦ הדברה זולה לתיקנים ♦ מדביר הכי זול ♦ הדברה לביובים ב 150 ₪ ♦ הדברה לדירה ב 150 ₪ (תיקנים) ♦ הדברה לדירה 150 ₪ (תיקנים) ♦ הדברת דירה נגד תיקנים 150 ₪ ♦ הדברת ביובים לבית פרטי ב 150 ₪‏‏ ♦ הדברת ביובים לבניין ב 150 ₪ ♦ הדברה זולה ב 150 ש"ח ♦ הדברה עם אחריות  ♦ ריסוס ג'וקים בזול ♦  ריסוס ג'וקים הכי זול ♦  ריסוס לג'וקים הכי זול ♦ ריסוס לג'וקים בזול ♦ ריסוס נגד ג'וקים בזול ♦ ריסוס נגד ג'וקים הכי זול ♦ ריסוס לג'וקים 100 ₪ (עד שני ביובים) ♦ הדברת ג'וקים 150 ₪ ♦ הדברת תיקנים 150 ₪ ♦ הדברה לבית ב- 150 ₪ ♦ ריסוס לבית ב- 150 ₪ ♦ ריסוס לביוב 150 ₪ ♦ ריסוס דירה ב- 150 ₪ ♦ ריסוס לדירה עד 150 ₪ ♦ ריסוס לדירה ב- 150 ₪ ♦ ריסוס לדירה ב- 100 ₪ (דירת חדר לא כולל מ.ע.מ) ♦ מלכודת עד הבית 150 ₪ (החל מהשעה 18:00 250 ₪, בשבתות וחגים 250 ₪) ♦  הדברה ברגבים ♦ הדברה בקיבוץ רגבים ♦ ריסוס למקקים בזול ♦ ריסוס מקקים מחיר ♦ הדברה ירוקה לג'וקים ♦ הדברה ירוקה לתיקנים מחיר הכי זול ♦ הדברה של ג'וקים ♦ הדברה של תיקנים ♦ איך להיפטר מתיקנים בזול ♦ איך נפטרים מג'וקים ♦ פיתרון מהיר לתיקנים ♦ איך מדבירים לבד ג'וקים ♦ איך מדבירים לבד תיקנים ♦ הדברת ג'וקים עצמאית ♦ הדברה עשה זאת בעצמך ♦ תכשירי הדברה לקהל הרחב. חומרי הדברה ביתיים