להזמנת הדברה חייגו:  072-33-80-286
חבר "ארגון מדבירי מזיקים בישראל" | בעל היתר המשרד להגנת הסביבה | מ.ר. 2161
phone6, phone, contact, telephone, support, call
סופר ג'וק הדברה אחראית

הדברת דירות

עומדים להיכנס לבית חדש? סיימתם לשפץ בית ישן? מתמודדים עם מכת קרציות, פרעושים או כל דבר אחר שמפריע לאיכות החיים שלכם ופוגע בשגרתם? זה הזמן לחשוב על ריסוס לבית באמצעות חברת הדברת דירות מקצועית.

במאמר זה נסביר מדוע רצוי להיעזר בחברה מקצועית לצורך ריסוס לבית וכיצד עושים את זה נכון. לפני כן רק נציין, בדרך כלל ריסוס לבית מתבצע בשני מקרים, לפני שנכנסים לבית חדש או משופץ (הדברה לפני כניסה לבית), בשביל שניכנס לבית נקי ללא רבב, וכן כשמתגלה בעיה שיש לטפל בעיה, למשל, אם יש לכם כלבים או חתולים ויש להם קרציות, אז רצוי לפנות למדביר מקצועי שיבצע הדברת קרציות במקום, לפני שתרגישו אותן עליכם, או יותר נכון תרגישו את העקיצות שלהן על גופכם.

הדברת דירות מתבצעת באופן הבא. בשלב הראשון מגיע המדביר בשביל לבחון את הדירה, את סוג המזיק, את היקף התופעה, את שטחה ואיזה סוג הדברה צריך לבצע במקום. נושא הבטיחות הוא הראשון במעלה ולכן במידה והדירה ריקה, כמו לפני כניסה אל בית חדש או משופץ, אז מדובר בעניין פחות בעייתי, מאחר ואין צורך לשנות דבר, אפשר לבצע את ההדברה מיד. במידה ומדובר במבנה שכבר מתגוררים בו, אז ראשית הדיירים צריכים לעזוב אותו למשך שעה לערך, שנית, צריך לדאוג שחומרי המזון, הטואלטיקה, תרופות וחומרים רגישים אחרים, מרוכזים במקום אחד, סגורים ומסוגרים, כך ששום חלקיק מחומר ההדברה לא יגע בהם. אם זה יקרה, הרי שיהיה צורך לזרוק אותם. תהליך ההדברה לוקח בדרך שעה או שעתיים, בהתאם לסוג המזיק. בזמן הזה עליכם למצוא לכם (ולחיות המחמד שלכם) מקום אחר לשהות בו. רצוי כמובן לוודא עם המדביר מתי עליכם לחזור למקום.

יש לציין שבמקרים מסוימים, תהליך ההדברה יתבצע בשלבים, כך למשל בשלב השני תהיה ביקורת של המדביר על מנת לוודא שאכן התהליך התבצע כמו שצריך באופן מלא וניתן לחזור לשגרת החיים. מן הסתם, זה יהיה נכון אם לא יהיו שום מזיקים במקום, בפרט קרציות כמו שתיארנו קודם לכן, וכן שאנחנו נהיה חשופים להשפעת החומר.

אם אתם מחפשים חברה שמתמחה בהדברת דירות בסדרי גודל שונים, אתם מוזמנים לפנות אלינו. חברת סופרג'וק מעסיקה צוותים של מדבירים מקצועיים אשר מתמחים בהדברת קרציות וכן בהדברה של מזיקים נוספים. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום ולקבל הצעות מחיר אטרקטיביות להדברות מסוגים שונים. נשמח לעמוד לרשותכם בכל נושא הקשור להדברת דירות, הדברה לפני כניסה לדירה חדשה או הדברת תיקנים.
 
הדברת דירות
אל תקבל החלטה לפני שתתייעץ איתנו, 
אנו מתחייבים אישית לשירות המקצועי והמיומן ביותר!

חייגו אלינו להזמנת הדברה:
072-33-80-286

מלאו פרטיכם בטופס משמאל וניצור קשר בהקדם.

צוות "סופר ג'וק"
 
 

סופר ג'וק - הדברה אחראית  |  חבר ב "ארגון מדבירי מזיקים בישראל"  |  בעל היתר המשרד להגנת הסביבה - מ.ר. 2161  |  הזמנת הדברה: 072-33-80-286
 
הדברת מזיקים בבית     ריסוס נגד ג'וקים     הדברת יתושים     הדברת עכברים     הדברת חולדות     הדברת תיקנים (ג'וקים)     ריסוס יתושים     הדברת צרעות     הדברה נגד ג'וקים     הדברת נמלים     הדברה אלקטרונית חולדות     הרחקת יונים     דוקרנים ליונים     סילוק יונים     הדברת פשפשים בבית     הדברת יתוש הטיגריס האסייתי     פשפש המיטה     הדברת נמלים אקולוגית     הדברת פרעושים     הדברה אורגנית     ריסוס נגד יתושים     הדברת יתוש הנמר האסייתי     הדברה אלקטרונית עכברים     ריסוס נגד חרקים - Professional pest control     לוכד נחשים     מדביר מומלץ     ריסוס נגד נמלים     ריסוס     ריסוס לבית     מרחיק יונים     הדברה אקולוגית     הדברת תיקנים     הדברת עכברים     פשפש המיטה     הדברת מזיקים     ריסוס פרעושים     הדברת חרקים     הדברה ירוקה     שירותי הדברה