להזמנת הדברה חייגו:  072-33-80-286
חבר "ארגון מדבירי מזיקים בישראל" | בעל היתר המשרד להגנת הסביבה | מ.ר. 2161
phone6, phone, contact, telephone, support, call
סופר ג'וק הדברה אחראית

הדברת דירה

הדברת דירה יכולה להתבצע בשני מקרים עיקריים: טרום כניסה והשני, במהלך המגורים, אז ייתכן ויהיה צורך להדביר את הדירה מסיבות של הופעת מזיקים, חרקים ומעופפים שונים.

במקרה הראשון של הדברת דירה טרום כניסה, בדרך כלל מדובר בדירה חדשה שמקבלים מקבלן או בדירה ישנה אחרי שהיא עוברת שיפוץ או בכל מצב אחר. בשני המקרים הדירה לא היתה תחת פיקוח וסניטציה ניאותים והיו בה תנאים להתפתחות מזיקים, אז יש צורך לבצע הדברה בשביל שנוכל להיכנס לדירה נקייה לגמרי. בדרך כלל הטיפול להדברת דירה טרום יבוצע לאחר טיפול פוליש וניקיון של הדירה. חשוב לציין שהדברת דירה בסיטואציה כזו מתרחשת מספר ימים לפני שנכנסים לדירה, על מנת שהשפעות של חומרי הדברה ייעלמו ממנה.

המצב השני של הדברה מתבצע, כאמור, כשיש התפרצות מזיקים וחרקים שונים אשר משפיעים על איכות החיים. כך למשל, חלק מהאנשים ינסו לבצע טיפול או ריסוס טבעי נגד נמלים והשאר ינסו  לטפל  באמצעות חומרי ריסוס שונים, אך מאחר ולא תמיד אותם חומרי ריסוס מתאימים נגד אותם מזיקים וחרקים שונים, אז לא תהיה להם ברירה אלא להזמין חברת הדברה מקצועית.

כאן המקום לזכור, שטיפול נגד נמלים, בדיוק כמו טיפולי הדברה אחרים, הוא תהליך שמתבצע בסדר מסוים. תחילה חובה לאתר את מקור הבעיה ואת סוג הנמלים ואז לקבוע את דרך הפעולה. במקרים מסוימים יש להרחיק את הדיירים של הבית מהמקום למשך מספר שעות ולסלק את כל המזון והמוצרים הרגישים מהאזור המטופל וההדברה תתבצע במקום בו הנחילים של הנמלים מופיעים.  ריסוס טבעי הוא ביטוי לשימוש בחומרים בעלי רעילות נמוכה מאוד נגד נמלים והוא יעיל ברוב המקרים, אנחנו משתמשים בחומרים בעלי רעילות אפסית לבעלי דם חם ובחלק נכבד מהמקרים אף אין צורך לצאת מהבית. התהליך כשלעצמו מתבצע באופן מדויק ומדוקדק ובתום הטיפול יש להיצמד להנחיות המדביר ולהוראות הבטיחות.

אם אתם מחפשים חברת הדברה מקצועית, זה הזמן להזמין את חברת סופרג'וק. אנחנו מתמחים בסוגים שונים של הדברה כולל ריסוס טבעי נגד נמלים, הדברת יתושים, לכידת נחשים ועוד. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום ונשמח מאוד לבצע הדברת דירה עבורכם, עם זה לפני כניסתם לדירה ועם זה במקרה ואתם מתמודדים עם תופעות שונות ומגוונות שמצריכות הדברה. 
הדברת דירה
אל תקבל החלטה לפני שתתייעץ איתנו, 
אנו מתחייבים אישית לשירות המקצועי והמיומן ביותר!

חייגו אלינו להזמנת הדברה:
072-33-80-286

מלאו פרטיכם בטופס משמאל וניצור קשר בהקדם.

צוות "סופר ג'וק"
 
 

סופר ג'וק - הדברה אחראית  |  חבר ב "ארגון מדבירי מזיקים בישראל"  |  בעל היתר המשרד להגנת הסביבה - מ.ר. 2161  |  הזמנת הדברה: 072-33-80-286
 
הדברת מזיקים בבית     ריסוס נגד ג'וקים     הדברת יתושים     הדברת עכברים     הדברת חולדות     הדברת תיקנים (ג'וקים)     ריסוס יתושים     הדברת צרעות     הדברה נגד ג'וקים     הדברת נמלים     הדברה אלקטרונית חולדות     הרחקת יונים     דוקרנים ליונים     סילוק יונים     הדברת פשפשים בבית     הדברת יתוש הטיגריס האסייתי     פשפש המיטה     הדברת נמלים אקולוגית     הדברת פרעושים     הדברה אורגנית     ריסוס נגד יתושים     הדברת יתוש הנמר האסייתי     הדברה אלקטרונית עכברים     ריסוס נגד חרקים - Professional pest control     לוכד נחשים     מדביר מומלץ     ריסוס נגד נמלים     ריסוס     ריסוס לבית     מרחיק יונים     הדברה אקולוגית     הדברת תיקנים     הדברת עכברים     פשפש המיטה     הדברת מזיקים     ריסוס פרעושים     הדברת חרקים     הדברה ירוקה     שירותי הדברה