להזמנת הדברה חייגו:  058-555-88-96
סופר ג'וק הדברה אחראית
חבר "ארגון מדבירי מזיקים בישראל" | בעל היתר המשרד להגנת הסביבה | מ.ר. 2161
phone6, phone, contact, telephone, support, call

הדברה ירוקה

כולנו שמענו לצערנו על מקרים כאלו ואחרים של שימוש בחומרים להדברה שבעקבותיהם נפגעו אנשים. חומרים שמיועדים להדברה לא אמורים לגרום לכאלו דברים בעיקר אם עושים בהם שימוש נכון ובכמות הנכונה וכמובן אם יודעים איך לעשות בהם שימוש ואם יש את ההרשאות לכך, אך את הפאניקה לאחר מקרים כאלו בציבור זה לא מרגיע. לא מעט אנשים מעדיפים לסבול מחרקים ושאר מזיקים ובלבד שלא לקחת את "הסיכון" אך למעשה אין שום סיכון אם הדברים מתבצעים כמו שצריך ובעיקר אם מדובר על הדברה ירוקה. בסוג הדברה כזה אין סיכון לא ליושבי הבית ולא לסביבה, וכדאי לכם לבדוק את האופציה הזו אם אתם מתלבטים מה לעשות עם המזיקים שמטרידים את מנוחתכם.

מהי ההדברה הירוקה?
הדברה ירוקה היא הדברה שנעשית באמצעות חומרים אורגניים אקולוגיים. חומרי הדברה אלו מופקים מצמחים שונים והם עושים את עבודתם על אותם מזיקים, אך הם לא פוגעים ביושבי הבית כמו גם לא מסוכנים לבעלי חיים אחרים. למעשה, יש חומרים ספציפיים לסוגים שונים של מזיקים כך שרק הם נפגעים ושאר אוכלוסיית החי לא מרגישה אותם, מה שתורם לאיכות הסביבה ולשמירה על מה שמסביבנו. הדברה ירוקה טומנת בחובה כמה יתרונות הן בריאותיים, הן סביבתיים והן כאלו שנוגעים לאיכות, והנה כמה מהיתרונות הללו שכדאי לקחת בחשבון לפני שמחליטים על מדביר ועל סוג הדברה.

יתרונות
הדברה ירוקה טומנת אם כן כמה יתרונות. ראשית, כל מי שהתנסה בעבר בהדברה יודע שצריך לעזוב את הבית לכמה שעות ולעיתים אף יותר מזה, תלוי בעוצמת החומרים ובסוג שלהם. זה יכול להיות בעייתי בעיקר כשמדובר על אנשים שמרותקים לבית או אם מדובר על בית שמשמש גם כמשרד, וכשמדובר על חומרים אורגניים אין צורך לצאת מהבית (חשוב כמובן לוודא את זה עם המדביר!) יתרון נוסף, להדביר בצורה כזו ואצל מישהו מקצועי עושה את העבודה בצורה מעולה ואפשר להיפטר מהטרדות הללו ללא מעט זמן. אך חשוב מכל כפי שציינו, הדברה כזו לא פוגעת בבריאותם של יושבי הבית ולא בבעלי חיים שלא אמורים להיפגע כך שכולם מרוויחים מזה.

איך יודעים שהיא אכן ירוקה?
כשמדובר על הדברה ירוקה המדביר לא צריך ללכת עם מסכה בזמן שהוא עובד ולא צריך להגן על עצמו. אם הוא כן זה אמור להדליק לכם נורה אדומה. בנוסף, אל תתביישו לבדוק את החומרים בהם המדביר יעשה שימוש וכדאי ואף רצוי לעיין בפירוט החומרים שעל הקופסה או השפופרת. חשוב לוודא שיש את האישורים הדרושים על החומרים הללו, אישורים של משרד הבריאות ושל הנוגעים בדבר, ואם שי את כל אלו ככל הנראה שנעשה שימוש בחומרים הנכונים.

בדקו מי הוא המדביר!
אין שום סיבה שלא תבררו על המדביר עצמו ועל החברה שמספקת שירותי הדברה ירוקה. חיפוש בסיסי בגוגל יכול להוביל אתכם ללא מעט ממצאים, תגובות של אנשים וחוות דעת על השירותים שניתנו. אם אתם מכירים מישהו שכבר עשה שימוש בשירותיו של המדביר זה עוד יותר טוב, ואם אין כזה אל תתביישו לבקש מהמדביר כמה מספרי טלפונים בכדי שתבררו שאתם שוכרים את שירותיו של איש המקצוע המתאים. בהדברה בדרך כלל אין בעיות וגם אם שמענו בתקשורת על מקרה כזה או אחר הרי שמדובר על מקרים חריגים מאוד כמו בכל תחום, אך זו זכותכם וחובתכם לעשות את כל הבירורים הנדרשים על מנת שתהיו רגועים ועל מנת שתשמרו על היקרים לכם ועל  איכות הסביבה בכלל. לפרטים נוספים צרו קשר עם סופר ג'וק.
 
 
 

סופר ג'וק - הדברה אחראית  |  חבר ב "ארגון מדבירי מזיקים בישראל"  |  בעל היתר המשרד להגנת הסביבה - מ.ר. 2161  |  הזמנת הדברה: 058-555-88-96
 
הדברת מזיקים בבית     ריסוס נגד ג'וקים     הדברת יתושים     הדברת עכברים     הדברת חולדות     הדברת תיקנים (ג'וקים)     ריסוס יתושים     הדברת צרעות     הדברה נגד ג'וקים     הדברת נמלים     איך לוכדים חולדה     הדברה אלקטרונית חולדות     הרחקת יונים     דוקרנים ליונים     סילוק יונים     הדברת יתוש הטיגריס האסייתי     הדברת נמלים אקולוגית     הדברת פרעושים     הדברה אורגנית     ריסוס נגד יתושים     הדברת יתוש הנמר האסייתי     הדברה אלקטרונית עכברים     ריסוס נגד חרקים - Professional pest control     לוכד נחשים     מדביר מומלץ     ריסוס נגד נמלים     ריסוס     ריסוס לבית     מרחיק יונים     הדברה אקולוגית     הדברת תיקנים     הדברת עכברים     הדברת מזיקים     ריסוס פרעושים     הדברת חרקים     הדברה ירוקה     שירותי הדברה    
ריסוס נגד ג'וקים ♦ ריסוס לבית נגד ג'וקים ♦ ריסוס לעסק נגד ג'וקים ♦ ריסוס נגד מקקים ♦ ריסוס נגד תיקנים ♦ ריסוס לתיקנים ♦ הדברת מקקים בבית ♦ הדברה מקקים מחיר ♦ הדברת תיקנים מחיר ♦ הדברת ג'וקים מחיר ♦ ריסוס נגד ג'וקים מחיר ♦ הדברת תיקן גרמני ♦ מחיר הדברה לתיקנים גרמנים ♦ הדברה לתיקנים מעופפים ♦ הדברה לג'וקים גדולים ♦ הדברה לג'וקים קטנים ♦ ג'וקים במטבח ♦ ג'וקים קטנים במטבח ♦ ג'וקים בכל הבית ♦ מכת ג'וקים ♦ מדביר תיקנים בזול ♦ הדברה זולה לתיקנים ♦ מדביר הכי זול ♦ הדברה לביובים ב 150 ₪ ♦ הדברה לדירה ב 150 ₪ (תיקנים) ♦ הדברה לדירה 150 ₪ (תיקנים) ♦ הדברת דירה נגד תיקנים 150 ₪ ♦ הדברת ביובים לבית פרטי ב 150 ₪‏‏ ♦ הדברת ביובים לבניין ב 150 ₪ ♦ הדברה זולה ב 150 ש"ח ♦ הדברה עם אחריות  ♦ ריסוס ג'וקים בזול ♦  ריסוס ג'וקים הכי זול ♦  ריסוס לג'וקים הכי זול ♦ ריסוס לג'וקים בזול ♦ ריסוס נגד ג'וקים בזול ♦ ריסוס נגד ג'וקים הכי זול ♦ ריסוס לג'וקים 100 ₪ (עד שני ביובים) ♦ הדברת ג'וקים 150 ₪ ♦ הדברת תיקנים 150 ₪ ♦ הדברה לבית ב- 150 ₪ ♦ ריסוס לבית ב- 150 ₪ ♦ ריסוס לביוב 150 ₪ ♦ ריסוס דירה ב- 150 ₪ ♦ ריסוס לדירה עד 150 ₪ ♦ ריסוס לדירה ב- 150 ₪ ♦ ריסוס לדירה ב- 100 ₪ (דירת חדר לא כולל מ.ע.מ) ♦ מלכודת עד הבית 150 ₪ (החל מהשעה 18:00 250 ₪, בשבתות וחגים 250 ₪) ♦  הדברה ברגבים ♦ הדברה בקיבוץ רגבים ♦ ריסוס למקקים בזול ♦ ריסוס מקקים מחיר ♦ הדברה ירוקה לג'וקים ♦ הדברה ירוקה לתיקנים מחיר הכי זול ♦ הדברה של ג'וקים ♦ הדברה של תיקנים ♦ איך להיפטר מתיקנים בזול ♦ איך נפטרים מג'וקים ♦ פיתרון מהיר לתיקנים ♦ איך מדבירים לבד ג'וקים ♦ איך מדבירים לבד תיקנים ♦ הדברת ג'וקים עצמאית ♦ הדברה עשה זאת בעצמך ♦ תכשירי הדברה לקהל הרחב. חומרי הדברה ביתיים