058-555-88-96
סופר ג'וק הדברה אחראית
ירון גרניט - מדביר מומחה | בעל היתר המשרד להגנת הסביבה | מ.ר. 2161
phone6, phone, contact, telephone, support, call

הדברה וריסוס

הדברה טרום אירוע – ריסוס טרום אירוע – הדברה לאירועים 
מזל טוב, אתם עומדים לערוך אירוע בחצר הבית: אירוע חתונה, אירוע בר מצווה, אירוע יום הולדת או כל אירוע משמח אחר וקיים בכם החשש שמעופפים שונים יוכלו להשבית את השמחה ולגרום לאורחים חוסר הנאה ועוגמת נפש לכם בכך שיטיילו על השולחנות, הצלחות והאוכל או שיעקצו אתכם.

ישנה דרך יעילה ובטוחה להרחיק את המעופפים באמצעות הדברה טרום אירוע (ריסוס טרום אירוע). המטרה של הדברת טרום אירוע היא להדביר את המעופפים והחרקים שנמצאים בסביבת הגינה ובעיקר את יתוש הטיגריס האסייתי שעיקר פעילותו בשעות בין הערביים. הדברת טרום אירוע יסודית, איכותית ובטוחה תבטיח לכם שקט נפשי במהלך האירוע ותתרום להצלחתו.

ריסוס טרום האירוע מבוצע תחת נהלי עבודה קפדניים על ידי מדביר מוסמך של המשרד להגנת הסביבה (מ.ר 2161) ובחומרים שמאושרים על פי החוק בצורה מושכלת. חומרי ההדברה הללו ידידותיים לסביבה, בעלי רעילות נמוכה, בטוחים לשימוש בסביבת בני אדם ובעלי חיים ומיועדים להדברת פרוקי רגליים בלבד! כך שאין חשש כלל לכם ולילדיכם, לאורחים שלכם ולחיות המחמד. ריסוס טרום האירוע יבוצע בדרך כלל ערב לפני תחילת האירוע או באותו יום, מס' שעות לפני תחילתו בשלב שלפני הצבת כלי האוכל. בהדברת טרום אירוע נשתמש במרסס רב עוצמה ובכמות מספקת של חומר הדברה במקומות שונים בחצר במטרה להרחיק את כל החרקים ממקום האירוע. בסיום ההדברה טרום אירוע יש להמתין כשעה ואז ניתן לחזור לשגרה ולמלאכת ההכנות לאירוע ללא כל חשש.  
סופר ג'וק שמחים לעמוד לשרותכם בכל עת

מעוניינים לבצע הדברת טרום אירוע? מחפשים חברה מקצועית אמינה ובעלת ניסיון ?
חברת סופר ג'וק תשמח לסייע לכם בכל נושא הקשור לעולם ההדברה. החברה הינה חברה בארגון מדבירי המזיקים של ישראל ומחזיקה בהיתר מלא מהמשרד להגנת הסביבה. היא מאפשרת להתמודד עם כל סוג של מזיקים, כולל נמלים, תיקנים חולדות ועכברים ועושה זאת ברמה המקצועית הגבוהה ביותר. לפני ריסוס טרום אירוע אנשי החברה בוחנים את השטח היטב במטרה להחליט על שיטות ההדברה ועל אופן ההדברה, כשבכל מקרה הם מסוגלים למצוא מענה יעיל לכל תרחיש אפשרי.

הדברה טרום אירוע ● ריסוס טרום אירוע ● הדברה ידידותית לסביבה ● הדברה ללא רעילות ● הדברת נמלים ● הדברה טרום כניסה

מוזמנים לקרוא בנוסף:
הדברה בבית
אל תקבל החלטה לפני שתתייעץ איתנו, 
אנו מתחייבים אישית לשירות המקצועי והמיומן ביותר!

חייגו אלינו להזמנת הדברה:

058-555-88-96צוות "סופר ג'וק"
 
 

סופר ג'וק - הדברה אחראית  |  ירון גרניט  |  בעל היתר המשרד להגנת הסביבה - מ.ר. 2161  |  הזמנת הדברה: 058-555-88-96
 
הדברת מזיקים בבית     ריסוס נגד ג'וקים     הדברת עכברים     הדברת חולדות - הדברת עכברים     הדברת תיקנים (ריסוס נגד ג'וקים)     הדברת צרעות     הדברה נגד ג'וקים     הדברת נמלים     איך לוכדים חולדה - איך תופסים חולדה     הדברה אלקטרונית חולדות     הרחקת יונים     דוקרנים ליונים     סילוק יונים     הדברת נמלים אקולוגית     הדברת פרעושים     הדברה אורגנית     הדברת יתושים     ריסוס יתושים     הדברת יתוש הטיגריס האסייתי     ריסוס נגד יתושים     הדברת יתוש הנמר האסייתי     הדברה אלקטרונית עכברים     ריסוס נגד חרקים - Professional pest control     לוכד נחשים 0502-600-601 איתי הלוכד     מדביר מומלץ     ריסוס נגד נמלים     ריסוס     ריסוס לבית     מרחיק יונים     הדברה אקולוגית     הדברת תיקנים     הדברת עכברים     הדברת מזיקים     ריסוס פרעושים     הדברת חרקים     הדברה ירוקה     שירותי הדברה