להזמנת הדברה חייגו:  072-33-80-286
חבר "ארגון מדבירי מזיקים בישראל" | בעל היתר המשרד להגנת הסביבה | מ.ר. 2161
phone6, phone, contact, telephone, support, call
סופר ג'וק הדברה אחראית

הדברה בבית

פרעושים הם חרקים עוקצים שמהווים מטרד קשה שמשפיע על איכות חיינו. בדרך כלל ימצאו במקומות של המלטת חתולים או על כלבים. לכן כל מי שברשותו כלב חייב לבצע פעולות מניעה על מנת שהכלב לא יהיה נגוע.  הטיפול בפרעושים מתחיל בטיפול בכלב, באמצעות אמפולות וכדורים שונים, אולם פעולה זו אינה פוגעת בביצים, בזחלים ובדרגות הצעירות שנמצאות על הקרקע ולכן יש לבצע פעולה משלימה של הדברת פני השטח בבית ובחצר.

הדברה פרעושים הוא תהליך שונה מהדברה בבית, במהלכו על הדיירים לעזוב את הבית ביחד עם חיות המחמד שלהם למספר שעות, לפני כן עליהם לאטום היטב את המזון והתרופות, לאחסן אותם במקום סגור, ובזמן שהם נמצאים מחוץ לבית, על המדביר לבצע ריסוס מאסיבי ויסודי במקומות שונים על מנת להעלים את הפרעושים. בדרך כלל הריסוס יתבצע בכל מקום בו הכלב נוהג לשהות, וכן במקומות מפתח שונים.

הדברה בבית, הוא טיפול לא מורכב יש לומר, אך עליו להתבצע באופן מקצועי עם דגש חזק על בטיחות דיירי הבית וחיות המחמד, זה נכון כשישנם תיקנים בבית, כלומר ג'וקים מסוגים שונים אשר מפריעים לאיכות חיינו ולשגרתם. הדברת תיקנים וחרקים שונים בבית מתבצעת בדרך כלל בתחילת הקיץ, מאחר וזו התקופה שבהם הם הכי פעילים.  כמו הדברת פרעושים, גם כאן מדובר על תהליך ריסוס בחומרים שונים, בדרך כלל חומרים ירוקים, ידידותיים לסביבה, חומרים אשר אינם משאירים ריחות בבית ומאפשרים כניסה מהירה אחרי תהליך ההדברה בחזרה הביתה.

כאמור, תהליך הדברה בבית מתבצע במקרים שונים ומגוונים, בדרך כלל הם מתבצעים בתחילת עונה (לרוב עונה חמה ולחה) וכן במקרים ספציפיים, כמו כניסתם של תיקנים אמריקאים, תיקנים גרמניים, צרעות, עכבישים, נמלים, פרעושים, טרמיטים ועוד..

 תהליך ההדברה בבית חייב להתבצע על ידי איש מקצוע, כלומר על ידי מדביר מקצועי ומיומן, בעל היתר של המשרד להגנת הסביבה. אנחנו ממליצים לא להשתמש באמצעות חומר מרסס ביתי משום שבמקרה הזה הטיפול הוא נקודתי ולא שאירתי לעומת טיפול שעורך המדביר, שהוא מערכתי ופועל במספר מישורים ומקומות במקביל.

לסיום, אם אתם זקוקים להדברה בבית, זה הזמן לפנות אלינו. חברת סופרג'וק מתמחה בסוגים שונים של הדברות, כולל הדברה פרעושים. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון ובעמוד הפייסבוק שלנו, אנחנו נשמח לענות לכם על כל שאלה, ולעזור לכם להתמודד עם כל בעיה שיש לכם בנושא. 
הדברה בבית
אל תקבל החלטה לפני שתתייעץ איתנו, 
אנו מתחייבים אישית לשירות המקצועי והמיומן ביותר!

חייגו אלינו להזמנת הדברה:
072-33-80-286

מלאו פרטיכם בטופס משמאל וניצור קשר בהקדם.

צוות "סופר ג'וק"
 
 

סופר ג'וק - הדברה אחראית  |  חבר ב "ארגון מדבירי מזיקים בישראל"  |  בעל היתר המשרד להגנת הסביבה - מ.ר. 2161  |  הזמנת הדברה: 072-33-80-286
 
הדברת מזיקים בבית     ריסוס נגד ג'וקים     הדברת יתושים     הדברת עכברים     הדברת חולדות     הדברת תיקנים (ג'וקים)     ריסוס יתושים     הדברת צרעות     הדברה נגד ג'וקים     הדברת נמלים     הדברה אלקטרונית חולדות     הרחקת יונים     דוקרנים ליונים     סילוק יונים     הדברת פשפשים בבית     הדברת יתוש הטיגריס האסייתי     פשפש המיטה     הדברת נמלים אקולוגית     הדברת פרעושים     הדברה אורגנית     ריסוס נגד יתושים     הדברת יתוש הנמר האסייתי     הדברה אלקטרונית עכברים     ריסוס נגד חרקים - Professional pest control     לוכד נחשים     מדביר מומלץ     ריסוס נגד נמלים     ריסוס     ריסוס לבית     מרחיק יונים     הדברה אקולוגית     הדברת תיקנים     הדברת עכברים     פשפש המיטה     הדברת מזיקים     ריסוס פרעושים     הדברת חרקים     הדברה ירוקה     שירותי הדברה