להזמנת הדברה חייגו:  058-555-88-96
סופר ג'וק הדברה אחראית
חבר "ארגון מדבירי מזיקים בישראל" | בעל היתר המשרד להגנת הסביבה | מ.ר. 2161
phone6, phone, contact, telephone, support, call

הדברה אקולוגית

היום שלא כמו פעם יש הרבה יותר מודעות לסביבה, הרבה יותר מודעות לשמירה על כדור הארץ ולבעלי החיים שיש עליו. ההבנה שפעולות מסוימות שנעשה היום ישמרו על המקום שאנו חיים בו לשנים רבות ופועל יוצא מכך הוא שנשאיר אותו טוב יותר לדורות הבאים אחרינו, גורמת לחיפוש אחר פתרונות טבעיים, פתרונות שמזיזים הצידה את הפתרונות הכימיים והרעלניים. כשמדובר על הדברה, שנים רבות היה צורך לעשות שימוש בהדברה כימית כזו שפוגעת באיכות הסביבה, פוגעת בבעלי חיים וגם אלו שאנו לא רוצים לפגוע בהם וגם בעיתית בריאותי לבני אדם. אך היום המצב שונה לגמרי, היום המושג הדברה אקולוגית הוא מושג רווח שכולם מכירים ורבים מעדיפים אותו על פני האופציות האחרות.

מהי ההדברה האקולוגית?
הדברה אקולוגית היא הדברה אורגנית, הדברה שעושה שימוש בחומרים טבעיים אשר מרחיקים את המזיקים בלי להרוג אותם. גם חומרים שכן הורגים אותם הם ספציפיים למזיקים שרוצים להיפטר מהם ולא פוגעים במזיקים אחרים. מעבר לכך הדברה כזו היא גם הדברה שלא פוגעת בבריאותם של בני האדם וכולנו לצערנו שמענו על מקרים של אנשים שנפגעו כתוצא מהדברה, הדברה ידידותית שכולם מרוויחים ממנה, הן אנחנו בני האדם והן בעלי החיים שחיים אתנו על הכדור. הדברה כזו יעילה לא פחות מהדברה כימית ושלא כמו הדברה ביולוגית היא עושה שימוש של ממש בחומרים שונים.

מהם החומרים הללו?
תחום ההדברה הולך  ומתפתח ככל שעובר הזמן ובעבר החשיבה הייתה חד ממדית מה שאומר שהמומחים היו בטוחים שללא חומרים כימיים אי אפשר יהיה להתמודד עם מזיקים שונים. הדברה אקולוגית עונה על הצורך בשמירה על איכות הסביבה ועל בעלי החיים והיא עושה שימוש בצמחים שונים, צמחים שניתן להפיק מהם חומרים שדוחים מזיקים שונים בלי הצורך להרוג אותם או רק מינים מסוימים בלי לפגוע באחרים. כך אוכלוסיית בעלי החיים נפגעת בצורה מינימלית וכך אנו עושים שימוש חכם בטבע – לוקחים מן הטבע בשביל להתמודד עם הטבע מה שבטוח פחות מזיק מחומרים שונים.

יתרונות
הדברה אקולוגית טומנת בחובה כמה יתרונות. ראשית, היא לא מסוכנת לבני אדם מה שאומר שאין חשש משימוש בחומרים הללו (במידה כמובן ונעשה שימוש בחומרים שנבדקו והורשו לשימוש) אין סכנה במגע איתם ואין סכנה בנשימה שלהם. בנוסף, הדברה כימית מצריכה היעדרות של כמה שעות מן הבית ולעיתים אף של כמה ימים מה שיכול להיות מאוד לא נוח לרבים, ושלישית כפי שציינו היא מצמצמת את הפגיעה בבעלי החיים למינימום. הדברה אקולוגית הוכחה חד משמעית כהדברה יעילה, הדברה שמספיקה לעונה שלימה בין אם היא הדברה של חרקים ובין אם היא הדברה של מכרסמים כמו עכברים וחולדות. 

הדברה באמצעים ביולוגיים
שלא כמו הדברה אקולוגית, הדברה ביולוגית היא הדברה שבאמצעותה משיגים שליטה על האוכלוסייה של המזיק באמצעים שונים. ידוע שיש בעלי חיים שניתן לעשות בהם שימוש על מנת להיפטר מבעלי חיים אחרים, ויש דוגמאות רבות לכך אך השימוש העיקרי הינו בתחום החקלאי. בחקלאות, הדברה כזו יעילה להעלמת יתושים, זבובים שונים ומזיקים אחרים שעלולים לפגוע בחקלאות אך הדברה כימית תפגע גם היא ולעיתים אף יותר מה שדורש מציאת פתרונות יצירתיים. השימוש באויבים טבעיים למזיקים שונים הוא בעצם הפעולה הכי טבעית שיש. אם אתם צריכים הדברה, הדבר החשוב ביותר הוא שתמצאו מדביר מורשה כמו סופר ג'וק שעובד עם חומרים מאושרים, והדבר הנכון ביותר יהיה לבקש הדברה שהינה אקולוגית, הדברה שטובה יותר לאדם, לבעלי החיים ולסביבה בה אנו חיים.
 
 
 
 

סופר ג'וק - הדברה אחראית  |  חבר ב "ארגון מדבירי מזיקים בישראל"  |  בעל היתר המשרד להגנת הסביבה - מ.ר. 2161  |  הזמנת הדברה: 058-555-88-96
 
הדברת מזיקים בבית     ריסוס נגד ג'וקים     הדברת יתושים     הדברת עכברים     הדברת חולדות     הדברת תיקנים (ג'וקים)     ריסוס יתושים     הדברת צרעות     הדברה נגד ג'וקים     הדברת נמלים     איך לוכדים חולדה     הדברה אלקטרונית חולדות     הרחקת יונים     דוקרנים ליונים     סילוק יונים     הדברת יתוש הטיגריס האסייתי     הדברת נמלים אקולוגית     הדברת פרעושים     הדברה אורגנית     ריסוס נגד יתושים     הדברת יתוש הנמר האסייתי     הדברה אלקטרונית עכברים     ריסוס נגד חרקים - Professional pest control     לוכד נחשים     מדביר מומלץ     ריסוס נגד נמלים     ריסוס     ריסוס לבית     מרחיק יונים     הדברה אקולוגית     הדברת תיקנים     הדברת עכברים     הדברת מזיקים     ריסוס פרעושים     הדברת חרקים     הדברה ירוקה     שירותי הדברה    
ריסוס נגד ג'וקים ♦ ריסוס לבית נגד ג'וקים ♦ ריסוס לעסק נגד ג'וקים ♦ ריסוס נגד מקקים ♦ ריסוס נגד תיקנים ♦ ריסוס לתיקנים ♦ הדברת מקקים בבית ♦ הדברה מקקים מחיר ♦ הדברת תיקנים מחיר ♦ הדברת ג'וקים מחיר ♦ ריסוס נגד ג'וקים מחיר ♦ הדברת תיקן גרמני ♦ מחיר הדברה לתיקנים גרמנים ♦ הדברה לתיקנים מעופפים ♦ הדברה לג'וקים גדולים ♦ הדברה לג'וקים קטנים ♦ ג'וקים במטבח ♦ ג'וקים קטנים במטבח ♦ ג'וקים בכל הבית ♦ מכת ג'וקים ♦ מדביר תיקנים בזול ♦ הדברה זולה לתיקנים ♦ מדביר הכי זול ♦ הדברה לביובים ב 150 ₪ ♦ הדברה לדירה ב 150 ₪ (תיקנים) ♦ הדברה לדירה 150 ₪ (תיקנים) ♦ הדברת דירה נגד תיקנים 150 ₪ ♦ הדברת ביובים לבית פרטי ב 150 ₪‏‏ ♦ הדברת ביובים לבניין ב 150 ₪ ♦ הדברה זולה ב 150 ש"ח ♦ הדברה עם אחריות  ♦ ריסוס ג'וקים בזול ♦  ריסוס ג'וקים הכי זול ♦  ריסוס לג'וקים הכי זול ♦ ריסוס לג'וקים בזול ♦ ריסוס נגד ג'וקים בזול ♦ ריסוס נגד ג'וקים הכי זול ♦ ריסוס לג'וקים 100 ₪ (עד שני ביובים) ♦ הדברת ג'וקים 150 ₪ ♦ הדברת תיקנים 150 ₪ ♦ הדברה לבית ב- 150 ₪ ♦ ריסוס לבית ב- 150 ₪ ♦ ריסוס לביוב 150 ₪ ♦ ריסוס דירה ב- 150 ₪ ♦ ריסוס לדירה עד 150 ₪ ♦ ריסוס לדירה ב- 150 ₪ ♦ ריסוס לדירה ב- 100 ₪ (דירת חדר לא כולל מ.ע.מ) ♦ מלכודת עד הבית 150 ₪ (החל מהשעה 18:00 250 ₪, בשבתות וחגים 250 ₪) ♦  הדברה ברגבים ♦ הדברה בקיבוץ רגבים ♦ ריסוס למקקים בזול ♦ ריסוס מקקים מחיר ♦ הדברה ירוקה לג'וקים ♦ הדברה ירוקה לתיקנים מחיר הכי זול ♦ הדברה של ג'וקים ♦ הדברה של תיקנים ♦ איך להיפטר מתיקנים בזול ♦ איך נפטרים מג'וקים ♦ פיתרון מהיר לתיקנים ♦ איך מדבירים לבד ג'וקים ♦ איך מדבירים לבד תיקנים ♦ הדברת ג'וקים עצמאית ♦ הדברה עשה זאת בעצמך ♦ תכשירי הדברה לקהל הרחב. חומרי הדברה ביתיים