להזמנת הדברה חייגו:  072-33-80-286
חבר "ארגון מדבירי מזיקים בישראל" | בעל היתר המשרד להגנת הסביבה | מ.ר. 2161
phone6, phone, contact, telephone, support, call
סופר ג'וק הדברה אחראית

מרחיק עכברים אלקטרוני

השירותים של מרחיק עכברים נדרשים בכל פעם שאנחנו נתקלים במכרסם הבלתי רצוי הזה בבית שלנו, ומטבע הדברים – חוששים מפניו (למשל, מפני האפשרות שהוא ידביק אותנו במחלות אלה או אחרות). החדשות הטובות הן שאם יודעים למי לפנות ומה לעשות, אפשר להתמודד עם הבעיה בצורה מקצועית, יעילה ובטוחה, מבלי לסכן את בני הבית או אפילו ללא פגיעה בעכברים עצמם. כאן בדיוק חשוב להכיר את השיטות הידידותיות יותר בהן עשוי מדביר עכברים להשתמש.

הדברה אלקטרונית
הדברת עכברים אלקטרונית אינה מביאה למעשה להרחקה של העכברים או כל מזיק אחר. אלו הם מכשירים טכנולוגיים אשר מפיקים רעשים אשר נשמעים צורמים לאוזניהם של העכברים או אפילו שמאיימים עליהם, כביכול, בעוד האוזן האנושית לא תשמע דבר.
מרחיק עכברים אשר מספק ללקוח את הפתרונות האלקטרוניים ומתקין אותם בשטח מביא להוצאה כספית לא רצויה כך שהמקום יהיה הומה בעכברים לפרקי זמן ארוכים וקיים החשש להתרבות לא מבוקרת. לא מתרחשת שום פגיעה בהם והמספרים שלהם הולכים וגדלים וקיימת סכנה גדולה לנזקים לתשתיות, לפגיעה במוצרי מזון לזיהום מסוכן ולהעברת מחלות כלומר, הסכנה שעומדת בפני בני הבית או בפני בעלי חיים אחרים אשר נמצאים בשטחו רק גדלה !!!. לכן זהו פתרון שאינו יעיל בטוח במלוא מובן המילה, ומכאן שהפופולאריות שלו בתחום ההדברות כיום אפסית.

הדברה אקולוגית
הדברה אקולוגית, כפי שאפשר להסיק משמה, היא הדברה שאינה מביאה לפגיעה בסביבה. ההתבססות בה היא על שיטות וחומרים "ירוקים", לרוב טבעיים לחלוטין, שמאופיינים ברמת יעילות גבוהה לצד רמת רעילות נמוכה שכמעט אינה קיימת.
מדביר עכברים אשר נעזר באמצעים אקולוגיים עשוי לכן לקבל עדיפות ולאפשר לבני הבית לבצע את ההרחקה עם מינימום סיכונים. ואכן, בשנים האחרונות רואים שהשימוש בפתרונות הדברה אקולוגיים על ידי מרחיק עכברים הופך לנפוץ הרבה יותר מאשר בעבר, יחד עם המודעות האקולוגית הגוברת.

הדרך הנכונה להרחיק את העכברים
מחפשים מדביר עכברים? רוצים להזמין מרחיק עכברים שיפתור את הבעיה אחת ולתמיד? סופר ג'וק היא החברה שתרצו להעניק לה את המושכות להתמודדות עם העכברים ועם המזיקים השונים האחרים. החברה מציעה פתרונות מעשיים לכל תרחיש אפשרי, תוך שהיא פועלת על פי הסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר ומתאימה את הפתרונות לממדי הבעיה, למאפייני המבנה ולצרכי הלקוחות כאשר ההרחקה מתבצעת על ידי ניתוח הסביבה של הבית והבנה כיצד הם חודרים תוך מציאת פתרונות איטום למכרסמים, הצבת מלכודות מגוונות והטמנת פתיונות ייעודיים למכרסמים. סופר ג'וק חברה בארגון מדבירי המזיקים של ישראל ומחזיקה בהיתר מספר 2161 מטעם המשרד להגנת הסביבה.


מוזמנים לקרוא בנוסף:
דוקרנים ליונים
אל תקבל החלטה לפני שתתייעץ איתנו, 
אנו מתחייבים אישית לשירות המקצועי והמיומן ביותר!

חייגו אלינו להזמנת הדברה:
072-33-80-286

מלאו פרטיכם בטופס משמאל וניצור קשר בהקדם.

צוות "סופר ג'וק"
 
 

סופר ג'וק - הדברה אחראית  |  חבר ב "ארגון מדבירי מזיקים בישראל"  |  בעל היתר המשרד להגנת הסביבה - מ.ר. 2161  |  הזמנת הדברה: 072-33-80-286
 
הדברת מזיקים בבית     ריסוס נגד ג'וקים     הדברת יתושים     הדברת עכברים     הדברת חולדות     הדברת תיקנים (ג'וקים)     ריסוס יתושים     הדברת צרעות     הדברה נגד ג'וקים     הדברת נמלים     הדברה אלקטרונית חולדות     הרחקת יונים     דוקרנים ליונים     סילוק יונים     הדברת פשפשים בבית     הדברת יתוש הטיגריס האסייתי     פשפש המיטה     הדברת נמלים אקולוגית     הדברת פרעושים     הדברה אורגנית     ריסוס נגד יתושים     הדברת יתוש הנמר האסייתי     הדברה אלקטרונית עכברים     ריסוס נגד חרקים - Professional pest control     לוכד נחשים     מדביר מומלץ     ריסוס נגד נמלים     ריסוס     ריסוס לבית     מרחיק יונים     הדברה אקולוגית     הדברת תיקנים     הדברת עכברים     פשפש המיטה     הדברת מזיקים     ריסוס פרעושים     הדברת חרקים     הדברה ירוקה     שירותי הדברה