להזמנת הדברה חייגו:  058-555-88-96
סופר ג'וק הדברה אחראית
חבר "ארגון מדבירי מזיקים בישראל" | בעל היתר המשרד להגנת הסביבה | מ.ר. 2161
phone6, phone, contact, telephone, support, call

הדברה אלקטרונית עכברים

בעולם ההדברה ישנן מספר שיטות כיצד להדביר או ללכוד מזיקים ומכרסמים מסוגים שונים. סוג הטיפול תלוי באופן המזיק או המכרסם בו צריך לטפל. מאחר ויש מקרים שאסור ולא נהוג להדביר אז יש צורך ללכוד או להרחיק, וכן להיפך.

דוגמא קלאסית למצב בו משתמשים באפשרות של הרחקה או לכידה היא במקרה של עכברים. כאן נהוג להשתמש בהדברה אלקטרונית עכברים, מדובר בשיטה חדשנית יחסית שהחליפה את הישנות של לכידת עכברים באמצעות כלובים ומלכודות שונות. הרעיון הוא לבצע הרחקה באמצעות מכשירים אלקטרוניים שמשמיעים רעשים חזקים או גלים אלקטרומנטיים. העכבר לא בנוי להתמודד עם זה ולכן יש צורך להרחיק אותו.

בדיוק כמו שנהוג לבצע הדברה אלקטרונית עכברים, כך נהוג במקרה של הדברת עקרבים להשתמש במנורת UV בשביל למנוע את הופעתם וכן להשתמש באמצעים של ניקיון והיגיינה במקום, שכן אין כלים מהותיים ממשיים בשביל לבצע הדברה נכונה של עקרבים. אומנם בדומה למקרים של עכברים, גם כאן, חתולים יכולים לעזור, אך במידה ואנחנו לא רוצים להחזיק אותם, אז נצטרך להשתמש בכלים חיצוניים, לשם כך אפשר כאמור להשתמש אך ורק בכלים למניעה מוקדמת ופחות בכלים שמטרתם ללכוד או להדביר אותם, ברגע שהם מופיעים.

בדרך כלל מי שמתעסק עם הדברה אלקטרונית עכברים הוא גם מדביר חולדות, שכן מדובר במכרסמים יחסית דומים, במקרה של חולדות יש להשתמש גם כאן בכלים אלקטרוניים וכן ניתן להשתמש במלכודות שונות, בדרך כלל חולדות, מופיעות במקומות דומים לאלה של עכברים ועל כן ניתן להעמיד את אותם אמצעים במקומות דומים בשביל שיהיה ניתן ללכוד אותן.

צריך לומר, במקרה של עכברים, חולדות וכן במקרה של עקרבים, לא מדובר אך ורק בחיות שלא נעים להיות בקרבתן או כאלה שגורמות לבהלה, אלא מדובר בחיות שיכולות לסכן אותנו ברמה מסוימת, אם זה מבחינת היגיינה וניקיון ואם זה ברמה של עקיצה או נזק גופני אחר. לכן חשוב להקפיד על תהליך הדברה חכם ומדויק בשביל שנוכל לפתור את הבעיה בהקדם, וכן חשוב לקבל כלים משמעותיים על מנת שנוכל להימנע מהופעתם מבעוד מועד.

לשם כך אתם מוזמנים לפנות אלינו, סופרגו'ק החברה המובילה בתחום, מציעה לכם את הפתרונות המובילים בתחום של הדברת עקרבים וכן כל מה שאתם צריכים לצורך הדברה אלקטרונית עכברים. אצלנו תוכלו ליהנות מהצוות המוביל בישראל בתחום ההדברה וכן מהכלים החדשניים ביותר בתחום. 
הדברה אלקטרונית עכברים
אל תקבל החלטה לפני שתתייעץ איתנו, 
אנו מתחייבים אישית לשירות המקצועי והמיומן ביותר!

חייגו אלינו להזמנת הדברה:

058-555-88-96


צוות "סופר ג'וק"
 
 

סופר ג'וק - הדברה אחראית  |  חבר ב "ארגון מדבירי מזיקים בישראל"  |  בעל היתר המשרד להגנת הסביבה - מ.ר. 2161  |  הזמנת הדברה: 058-555-88-96
 
הדברת מזיקים בבית     ריסוס נגד ג'וקים     הדברת יתושים     הדברת עכברים     הדברת חולדות     הדברת תיקנים (ג'וקים)     ריסוס יתושים     הדברת צרעות     הדברה נגד ג'וקים     הדברת נמלים     איך לוכדים חולדה     הדברה אלקטרונית חולדות     הרחקת יונים     דוקרנים ליונים     סילוק יונים     הדברת יתוש הטיגריס האסייתי     הדברת נמלים אקולוגית     הדברת פרעושים     הדברה אורגנית     ריסוס נגד יתושים     הדברת יתוש הנמר האסייתי     הדברה אלקטרונית עכברים     ריסוס נגד חרקים - Professional pest control     לוכד נחשים     מדביר מומלץ     ריסוס נגד נמלים     ריסוס     ריסוס לבית     מרחיק יונים     הדברה אקולוגית     הדברת תיקנים     הדברת עכברים     הדברת מזיקים     ריסוס פרעושים     הדברת חרקים     הדברה ירוקה     שירותי הדברה    
ריסוס נגד ג'וקים ♦ ריסוס לבית נגד ג'וקים ♦ ריסוס לעסק נגד ג'וקים ♦ ריסוס נגד מקקים ♦ ריסוס נגד תיקנים ♦ ריסוס לתיקנים ♦ הדברת מקקים בבית ♦ הדברה מקקים מחיר ♦ הדברת תיקנים מחיר ♦ הדברת ג'וקים מחיר ♦ ריסוס נגד ג'וקים מחיר ♦ הדברת תיקן גרמני ♦ מחיר הדברה לתיקנים גרמנים ♦ הדברה לתיקנים מעופפים ♦ הדברה לג'וקים גדולים ♦ הדברה לג'וקים קטנים ♦ ג'וקים במטבח ♦ ג'וקים קטנים במטבח ♦ ג'וקים בכל הבית ♦ מכת ג'וקים ♦ מדביר תיקנים בזול ♦ הדברה זולה לתיקנים ♦ מדביר הכי זול ♦ הדברה לביובים ב 150 ₪ ♦ הדברה לדירה ב 150 ₪ (תיקנים) ♦ הדברה לדירה 150 ₪ (תיקנים) ♦ הדברת דירה נגד תיקנים 150 ₪ ♦ הדברת ביובים לבית פרטי ב 150 ₪‏‏ ♦ הדברת ביובים לבניין ב 150 ₪ ♦ הדברה זולה ב 150 ש"ח ♦ הדברה עם אחריות  ♦ ריסוס ג'וקים בזול ♦  ריסוס ג'וקים הכי זול ♦  ריסוס לג'וקים הכי זול ♦ ריסוס לג'וקים בזול ♦ ריסוס נגד ג'וקים בזול ♦ ריסוס נגד ג'וקים הכי זול ♦ ריסוס לג'וקים 100 ₪ (עד שני ביובים) ♦ הדברת ג'וקים 150 ₪ ♦ הדברת תיקנים 150 ₪ ♦ הדברה לבית ב- 150 ₪ ♦ ריסוס לבית ב- 150 ₪ ♦ ריסוס לביוב 150 ₪ ♦ ריסוס דירה ב- 150 ₪ ♦ ריסוס לדירה עד 150 ₪ ♦ ריסוס לדירה ב- 150 ₪ ♦ ריסוס לדירה ב- 100 ₪ (דירת חדר לא כולל מ.ע.מ) ♦ מלכודת עד הבית 150 ₪ (החל מהשעה 18:00 250 ₪, בשבתות וחגים 250 ₪) ♦  הדברה ברגבים ♦ הדברה בקיבוץ רגבים ♦ ריסוס למקקים בזול ♦ ריסוס מקקים מחיר ♦ הדברה ירוקה לג'וקים ♦ הדברה ירוקה לתיקנים מחיר הכי זול ♦ הדברה של ג'וקים ♦ הדברה של תיקנים ♦ איך להיפטר מתיקנים בזול ♦ איך נפטרים מג'וקים ♦ פיתרון מהיר לתיקנים ♦ איך מדבירים לבד ג'וקים ♦ איך מדבירים לבד תיקנים ♦ הדברת ג'וקים עצמאית ♦ הדברה עשה זאת בעצמך ♦ תכשירי הדברה לקהל הרחב. חומרי הדברה ביתיים