להזמנת הדברה חייגו:  058-555-88-96
סופר ג'וק הדברה אחראית
חבר "ארגון מדבירי מזיקים בישראל" | בעל היתר המשרד להגנת הסביבה | מ.ר. 2161
phone6, phone, contact, telephone, support, call

הדברה אלקטרונית חולדות

בסרטים מצוירים ובסרטים רגילים,  העכבר והחולדות הן תמיד חיות שיש ללכוד, לא משנה אם זה החתול או האדם, הם עושים הכל בשביל ללכוד אותם והם משתמשים בכל תחבולה אפשרית לשם כך. במציאות הסיפור לא שונה בהרבה. אף אחד מאיתנו לא נהנה לראות עכברים רצים אצלו בבית או בעסק, אף אחד לא רוצה לראות חולדות מול העיניים שלו. זו הסיבה שאנחנו משתמשים באמצעי הדברה שונים. בדרך כלל מדובר בהדברה אלקטרונית.

אנחנו יכולים לראות כלים ואמצעים שונים של הדברת עכברים אלקטרונית וכן הדברה אלקטרונית חולדות וזוחלים דומים. הסיבה שמשתמשים בהדברה אלקטרונית היא, בשביל לא להשתמש בחומרים כימיים ומתוך הבנה שאת אותם מזיקים לא צריך להדביר במטרה להרוג אלא צריך ללכוד ולהרחיק אותם, שן יש להם תפקיד מסוים בטבע. לכן להבדיל ממזיקים ומעופפים אחרים, כאן מדובר על הדברה על מנת ללכוד, וזה בדיוק מה שעושים במסגרת הדברת עכברים אלקטרונית.

הדברה אלקטרונית חולדות או עכברים מתבצעת באמצעות חומרים אשר יוצרים תדרים גבוהים וגלים מגנטיים, אשר מאפשרים ללכוד את העכבר או החולדה וכן להרחיק אותם מהמקום, הרעיון הוא שהקולות והרעשים שאותן מכשירים יוצרים נקלטים אצל אותם מכרסמים בקולי קולות ומונעים מהם להתקרב לאזור. אנחנו אומנם לא מרגישים את זה, כי מבחינתנו לא מדובר ברעש עצום אך עבורם מדובר ברעש וגלים מגנטיים משמעותיים ולכן הם מתרחקים מהמקום.

חשוב לומר, שגם בבתים בהם יש חתולים או כלבים, נהוג להשתמש באמצעים של הדברה אלקטרונית, מתוך הבנה שלא תמיד העכבר או החולדה חוששים מפני החתול או הכלב, בעוד שאותם אמצעים דבר כן יפחידו אותם.

כיצד בוחרים באילו אמצעים להשתמש? השיטה היא מאוד פשוטה, כל מה שצריך לעשות זה, להביא מדביר מקצועי, הוא יבחן את השטח, יבחן את הבעיה (עם זה דרך עדות שמיעה דרכנו או עדות ראייה בשטח) ואז הוא יחליט באילו אמצעים להשתמש. בשלב מאוחר יותר הוא יתקין את האמצעים, וכעבור זמן נוכל לבחון האם העכברים והחולדות אכן נלכדו או נעלמו מהשטח.

אם אתם מעוניינים באבחון של המצב ופתרונות אידיאליים עבורו, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר. חברת סופרג'וק מתמחה בפתרונות של הדברת עכברים. אנחנו מתמחים בשורה ארוכה של שיטות הדברה, בין היתר גם של ריסוס נגד עקרבים ונגד מזיקים מסוגים שונים. אתם מוזמנים לפנות אלינו בטלפון או דרך האתר, ונשמח לעמוד לרשותכם.
הדברה אלקטרונית חולדות
אל תקבל החלטה לפני שתתייעץ איתנו, 
אנו מתחייבים אישית לשירות המקצועי והמיומן ביותר!

חייגו אלינו להזמנת הדברה:

058-555-88-96צוות "סופר ג'וק"
 
 

סופר ג'וק - הדברה אחראית  |  חבר ב "ארגון מדבירי מזיקים בישראל"  |  בעל היתר המשרד להגנת הסביבה - מ.ר. 2161  |  הזמנת הדברה: 058-555-88-96
 
הדברת מזיקים בבית     ריסוס נגד ג'וקים     הדברת יתושים     הדברת עכברים     הדברת חולדות     הדברת תיקנים (ג'וקים)     ריסוס יתושים     הדברת צרעות     הדברה נגד ג'וקים     הדברת נמלים     איך לוכדים חולדה     הדברה אלקטרונית חולדות     הרחקת יונים     דוקרנים ליונים     סילוק יונים     הדברת יתוש הטיגריס האסייתי     הדברת נמלים אקולוגית     הדברת פרעושים     הדברה אורגנית     ריסוס נגד יתושים     הדברת יתוש הנמר האסייתי     הדברה אלקטרונית עכברים     ריסוס נגד חרקים - Professional pest control     לוכד נחשים     מדביר מומלץ     ריסוס נגד נמלים     ריסוס     ריסוס לבית     מרחיק יונים     הדברה אקולוגית     הדברת תיקנים     הדברת עכברים     הדברת מזיקים     ריסוס פרעושים     הדברת חרקים     הדברה ירוקה     שירותי הדברה    
ריסוס נגד ג'וקים ♦ ריסוס לבית נגד ג'וקים ♦ ריסוס לעסק נגד ג'וקים ♦ ריסוס נגד מקקים ♦ ריסוס נגד תיקנים ♦ ריסוס לתיקנים ♦ הדברת מקקים בבית ♦ הדברה מקקים מחיר ♦ הדברת תיקנים מחיר ♦ הדברת ג'וקים מחיר ♦ ריסוס נגד ג'וקים מחיר ♦ הדברת תיקן גרמני ♦ מחיר הדברה לתיקנים גרמנים ♦ הדברה לתיקנים מעופפים ♦ הדברה לג'וקים גדולים ♦ הדברה לג'וקים קטנים ♦ ג'וקים במטבח ♦ ג'וקים קטנים במטבח ♦ ג'וקים בכל הבית ♦ מכת ג'וקים ♦ מדביר תיקנים בזול ♦ הדברה זולה לתיקנים ♦ מדביר הכי זול ♦ הדברה לביובים ב 150 ₪ ♦ הדברה לדירה ב 150 ₪ (תיקנים) ♦ הדברה לדירה 150 ₪ (תיקנים) ♦ הדברת דירה נגד תיקנים 150 ₪ ♦ הדברת ביובים לבית פרטי ב 150 ₪‏‏ ♦ הדברת ביובים לבניין ב 150 ₪ ♦ הדברה זולה ב 150 ש"ח ♦ הדברה עם אחריות  ♦ ריסוס ג'וקים בזול ♦  ריסוס ג'וקים הכי זול ♦  ריסוס לג'וקים הכי זול ♦ ריסוס לג'וקים בזול ♦ ריסוס נגד ג'וקים בזול ♦ ריסוס נגד ג'וקים הכי זול ♦ ריסוס לג'וקים 100 ₪ (עד שני ביובים) ♦ הדברת ג'וקים 150 ₪ ♦ הדברת תיקנים 150 ₪ ♦ הדברה לבית ב- 150 ₪ ♦ ריסוס לבית ב- 150 ₪ ♦ ריסוס לביוב 150 ₪ ♦ ריסוס דירה ב- 150 ₪ ♦ ריסוס לדירה עד 150 ₪ ♦ ריסוס לדירה ב- 150 ₪ ♦ ריסוס לדירה ב- 100 ₪ (דירת חדר לא כולל מ.ע.מ) ♦ מלכודת עד הבית 150 ₪ (החל מהשעה 18:00 250 ₪, בשבתות וחגים 250 ₪) ♦  הדברה ברגבים ♦ הדברה בקיבוץ רגבים ♦ ריסוס למקקים בזול ♦ ריסוס מקקים מחיר ♦ הדברה ירוקה לג'וקים ♦ הדברה ירוקה לתיקנים מחיר הכי זול ♦ הדברה של ג'וקים ♦ הדברה של תיקנים ♦ איך להיפטר מתיקנים בזול ♦ איך נפטרים מג'וקים ♦ פיתרון מהיר לתיקנים ♦ איך מדבירים לבד ג'וקים ♦ איך מדבירים לבד תיקנים ♦ הדברת ג'וקים עצמאית ♦ הדברה עשה זאת בעצמך ♦ תכשירי הדברה לקהל הרחב. חומרי הדברה ביתיים