להזמנת הדברה חייגו:  058-555-88-96
סופר ג'וק הדברה אחראית
חבר "ארגון מדבירי מזיקים בישראל" | בעל היתר המשרד להגנת הסביבה | מ.ר. 2161
phone6, phone, contact, telephone, support, call

דוקרנים ליונים

בסיפורים, שירים ואגדות שאנחנו למדנו יונים מסמלות את השלום ולכן נהוג להתקשט בהן בכל מקום, אך בעולם האמיתי, יונים יכולים להפריע ולסכן את הבריאות שלנו, וכן אנחנו דואגים להרחיק אותן, מהגגות ומהמרפסות. זו הסיבה שאנחנו משתמשים באמצעים שונים להרחקתם.

לפני שנציג מספר דוגמאות להרחקת יונים או הרחקת עורבים וחיות בעלות כנף אחרות, חשוב להסביר מדוע נהוג להרחיק אותן ולא להדביר. ובכן, אסור להדביר חיות בעלות כנף, מאחר ויש להן תפקיד בטבע וכן לא מדובר במזיקים למיניהן. לכן הדרך הטובה ביותר למנוע מהן להתקרב אל מבנים פרטיים או אחרים, היא באמצעות כלים שונים להרחקתם, למשל, דוקרנים ליונים או התקנת רשתות ליונים.

מדובר באמצעים שמטרתם לא לפגוע בחיה אלא למנוע ממנה להתקרב למקום או לעמוד בו זמן רב. מה הרעיון? ובכן, כשאין אלמנט מסוים שמרחיק יונים מהמרפסת או הגג, היא עלולה לקונן שם קן וכן היא עלולה להשאיר שם את הצואה שלה. מה שגורם לריחות קשים שיכולים לסכן את בריאותנו (בין היתר הצואה מושכת זבובים ומעופפים אחרים). לכן המטרה שלנו היא להרחיק את היונים מהאזור כך שהוא יישאר נקי. זו הסיבה שנהוג להתקין דוקרנים או רשתות. היונה מצליחה לזהות שבמקום בו היא מתכוונת לנחות יש אלמנט מסוים שמפריע לה, אז היא בוחרת לנחות במקום אחר.

ההחלטה היכן להעמיד את אותם דוקרנים ליונים או רשתות, היא שאלה של נוחות ויעילות. סביר להניח שלא בכל חלון ובכל פתח נצטרך להזמין התקנת רשתות ליונים, שכן לא במקום כזה, היונים יחליטו להקים קן. מצד שני, במקומות כמו מרפסות פתוחות, גגות או חלונות, ישנה סבירות גבוהה שאם לא נתקין אלמנטים מונעים, היונים יחליטו לנקוט צעד מקדים ולהגיע. לפני שאנחנו מחליטים מה וכיצד להתקין, מומלץ להזמין איש מקצוע שיבחן את המקום, יבדוק מה גודלו ומה הדבר הנכון ביותר להתקין בו. כל זה כמובן מבלי לפגוע בעיצוב וביופי של המקום וכן בשביל להעמיד מתקן שאכן ימנע מיונים להתקרב לאזור.

אם גם אתם מתמודדים עם יונים שמקננות אצלכם במרפסת או בגג, זה הזמן ליצור איתנו קשר, צוות סופרג'וק ישמח לעמוד לרשותכם ולעזור לכם לבחור דוקרנים ליונים או רשתות ליונים מתאימות. כמו כן תוכלו למצוא אלמנטים להרחקת עורבים וכן חיות בעלות כנף אחרות. אתם מוזמנים להתקשר ואנחנו נחזור אליכם בהקדם עם הצעת מחיר אטרקטיבית. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
הרחקת יונים
אל תקבל החלטה לפני שתתייעץ איתנו, 
אנו מתחייבים אישית לשירות המקצועי והמיומן ביותר!

חייגו אלינו להזמנת הדברה:

058-555-88-96צוות "סופר ג'וק"
דוקרנים ליונים
דוקרנים ליונים
 
 

סופר ג'וק - הדברה אחראית  |  חבר ב "ארגון מדבירי מזיקים בישראל"  |  בעל היתר המשרד להגנת הסביבה - מ.ר. 2161  |  הזמנת הדברה: 058-555-88-96
 
הדברת מזיקים בבית     ריסוס נגד ג'וקים     הדברת יתושים     הדברת עכברים     הדברת חולדות     הדברת תיקנים (ג'וקים)     ריסוס יתושים     הדברת צרעות     הדברה נגד ג'וקים     הדברת נמלים     איך לוכדים חולדה     הדברה אלקטרונית חולדות     הרחקת יונים     דוקרנים ליונים     סילוק יונים     הדברת יתוש הטיגריס האסייתי     הדברת נמלים אקולוגית     הדברת פרעושים     הדברה אורגנית     ריסוס נגד יתושים     הדברת יתוש הנמר האסייתי     הדברה אלקטרונית עכברים     ריסוס נגד חרקים - Professional pest control     לוכד נחשים     מדביר מומלץ     ריסוס נגד נמלים     ריסוס     ריסוס לבית     מרחיק יונים     הדברה אקולוגית     הדברת תיקנים     הדברת עכברים     הדברת מזיקים     ריסוס פרעושים     הדברת חרקים     הדברה ירוקה     שירותי הדברה    
ריסוס נגד ג'וקים ♦ ריסוס לבית נגד ג'וקים ♦ ריסוס לעסק נגד ג'וקים ♦ ריסוס נגד מקקים ♦ ריסוס נגד תיקנים ♦ ריסוס לתיקנים ♦ הדברת מקקים בבית ♦ הדברה מקקים מחיר ♦ הדברת תיקנים מחיר ♦ הדברת ג'וקים מחיר ♦ ריסוס נגד ג'וקים מחיר ♦ הדברת תיקן גרמני ♦ מחיר הדברה לתיקנים גרמנים ♦ הדברה לתיקנים מעופפים ♦ הדברה לג'וקים גדולים ♦ הדברה לג'וקים קטנים ♦ ג'וקים במטבח ♦ ג'וקים קטנים במטבח ♦ ג'וקים בכל הבית ♦ מכת ג'וקים ♦ מדביר תיקנים בזול ♦ הדברה זולה לתיקנים ♦ מדביר הכי זול ♦ הדברה לביובים ב 150 ₪ ♦ הדברה לדירה ב 150 ₪ (תיקנים) ♦ הדברה לדירה 150 ₪ (תיקנים) ♦ הדברת דירה נגד תיקנים 150 ₪ ♦ הדברת ביובים לבית פרטי ב 150 ₪‏‏ ♦ הדברת ביובים לבניין ב 150 ₪ ♦ הדברה זולה ב 150 ש"ח ♦ הדברה עם אחריות  ♦ ריסוס ג'וקים בזול ♦  ריסוס ג'וקים הכי זול ♦  ריסוס לג'וקים הכי זול ♦ ריסוס לג'וקים בזול ♦ ריסוס נגד ג'וקים בזול ♦ ריסוס נגד ג'וקים הכי זול ♦ ריסוס לג'וקים 100 ₪ (עד שני ביובים) ♦ הדברת ג'וקים 150 ₪ ♦ הדברת תיקנים 150 ₪ ♦ הדברה לבית ב- 150 ₪ ♦ ריסוס לבית ב- 150 ₪ ♦ ריסוס לביוב 150 ₪ ♦ ריסוס דירה ב- 150 ₪ ♦ ריסוס לדירה עד 150 ₪ ♦ ריסוס לדירה ב- 150 ₪ ♦ ריסוס לדירה ב- 100 ₪ (דירת חדר לא כולל מ.ע.מ) ♦ מלכודת עד הבית 150 ₪ (החל מהשעה 18:00 250 ₪, בשבתות וחגים 250 ₪) ♦  הדברה ברגבים ♦ הדברה בקיבוץ רגבים ♦ ריסוס למקקים בזול ♦ ריסוס מקקים מחיר ♦ הדברה ירוקה לג'וקים ♦ הדברה ירוקה לתיקנים מחיר הכי זול ♦ הדברה של ג'וקים ♦ הדברה של תיקנים ♦ איך להיפטר מתיקנים בזול ♦ איך נפטרים מג'וקים ♦ פיתרון מהיר לתיקנים ♦ איך מדבירים לבד ג'וקים ♦ איך מדבירים לבד תיקנים ♦ הדברת ג'וקים עצמאית ♦ הדברה עשה זאת בעצמך ♦ תכשירי הדברה לקהל הרחב. חומרי הדברה ביתיים